DAJ CYNK

Kody od Orange do zebrania w grze na Facebooku

14.11.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6833

Ważne 0

0

Orange zaprasza do nowej gry na Facebooku, w której można zdobyć minuty i SMS-y do wszystkich sieci oraz pakiety złotówek na transfer.

Orange zaprasza do nowej gry na Facebooku, w której można zdobyć minuty i SMS-y do wszystkich sieci oraz pakiety złotówek na transfer.

Aplikacja umożliwia użytkownikom wzięcie udziału w grze, polegającej na zbieraniu punktów na czas za pomocą wirtualnej postaci poruszającej się po planszy gry oraz wymianę zdobytych punktów na bonusy. Gra składa się z trzech etapów, w których można zdobyć maksymalnie 1800 punktów. Zebrane punkty można wymienić na nagrody w postaci kodów. Kody dostępne są w aplikacji, a aktywuje się je wysyłając SMS z kodem pod bezpłatny numer 80105.



Kod mogą aktywować użytkownicy oferty Orange na kartę oraz klienci indywidualni oferty Mix. Niewykorzystany kod można przekazać innej osobie. Aplikacja będzie dostępna do 20 listopada lub do wyczerpania puli kodów.

Aplikcja dostępna jest tutaj.

Zobacz: regulamin aplikacji "Zbieraj" (plik .pdf; 58 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~basia
0

2013-06-27 13:08:09

witam wszystkich szukam kodow na darmowe minuty

Odpowiedz

24. ~
0

2012-11-26 14:04:09

Gra na fb? Nie no, pomarańcza przechodzi samą siebie, szkoda czasu na gry, lepiej wybrać opa, który ma konkretne promocje do zaoferowania, jak Heyah z pakietem smsów.

Odpowiedz

23. ~Allegrowicz
0

2012-11-16 20:21:07

Nie sumują się.

Odpowiedz

22. ~pytam
0

2012-11-15 20:55:16

Czy dni ważności np. minut się sumują? Czyli np włączę najpierw kod na 3 dni potem na 2 dni i na koniec na jeden dzień, to na ile dni będę miał te 60 minut?

Odpowiedz

21. ~7mlac
0

2012-11-15 16:32:38

Wolę nakrętki w play. Mogli by przedłużyć promocje.

Odpowiedz

20. ~
0

2012-11-15 15:12:10

A po to, że nie każdy bawi się takie FB i nie każda ma tam konto, specjalnie tworzyć nie będzie. Ja daje gotową paczkę 60 minut, 60 SMS, 60 zł na transfer danych za 1 zł, chętni pisać na aero@2.pl bez limitu ilości paczek.

Odpowiedz

19. ~
0

2012-11-15 11:54:11

Ty, ale po co od ciebie kupować, skoro można je samemu zdobyć w kilka minut?

Odpowiedz

18. ~
0

2012-11-15 11:36:11

nie kwitnie bo som tylko dwie oferty , a chetnych zapraszam do zakupu mam kody 30 minutowe dowolna ilość

Odpowiedz

17. ~zyta
0

2012-11-15 11:33:33

sory!!!!! to kody mozna wbijac do 25-11

Odpowiedz

16. ~zyta
0

2012-11-15 11:31:38

w regulaminie pisze wyraznie do 25-11 a nie tak ja podajecie na waszej stronie.

Odpowiedz

15. ~
0

2012-11-15 11:02:38

to jaki jest ten kod?? poda go ktos?

Odpowiedz