DAJ CYNK

Klienci mBanku chętnie zaglądają na konto ze smartfonów

13.02.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2147

Ważne 0

0

Ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z rozwiązań bankowości mobilnej poprzez aplikację na systemy iOS i Android. Bank w czerwcu szacował, ze do końca roku będzie to 200 tys.

Ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z rozwiązań bankowości mobilnej poprzez aplikację na systemy iOS i Android. Bank w czerwcu szacował, ze do końca roku będzie to 200 tys.

Pod względem liczby osób korzystających z bankowości mobilnej, uważamy się za lidera wśród polskich banków. Według badania Internet Banking Monitor, co piąty klient mBanku loguje się na swój rachunek codziennie. Są to więc najaktywniejsi użytkownicy bankowości elektronicznej na rynku. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że ta tendencja potwierdzi się także w przypadku bankowości mobilnej. Obecnie za pośrednictwem komórki klienci mBanku logują się do konta średnio cztery razy w miesiącu - mówi Paweł Kucharski, dyrektor banku ds. marketingu i rozwoju biznesu bankowości detalicznej.

Źródło tekstu: mBank, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~wp7
0

2012-02-16 22:27:20

Kiedy Windows Phone?

Odpowiedz

12. ~eeM
0

2012-02-14 11:18:00

podstawą jest dobra strona mobilna. a aplikacja jest całkiem zbędna.

Odpowiedz

11. wlo
0

2012-02-14 11:10:13

Większość stron e-banków działa na urządzeniach mobilnych. To, ze n-bank się chwali mnie nie dziwi, bo mają rzeczywoiście dużo młodych klientów, którzy korzystają z mobilnych rozwiązań. Mój syn nie ma rachunku w m-banku ale też bardzo często sprawdza stan konta - mnie to dziwi, bo to łatwo pamiętać przecież. No ale ja stary jestem już i wiem ile mam na koncie, zwykle co do 100 złotych, bo dokładniej tego pilnować nie muszę ;-) Nie korzystam z mobilnego dostępu bo wygodniej jest korzystać na normalnym komputerze - z każdego miejsca na swiecie, więc i w sklepie (nie w markecie oczywiscie) czasem robię przelew jak nie chcą kartą płatności - z oczywstych względów i na odroczoną płatność przelewem się nie godzą. Około minuty-dwóch potrzebuję na zrealizowanie na ich komputerze przelewu. Nie mówię już o tym, zę naprawdę nie ma potrzyeby (i nikt mi tego nie wmówi, bo jak sądzę mało kto z Was realizuje tyle przelewów co ja) "nagle" robić przelew w każdym miejscu - w autobusie czy w kinie albo w parku jak to w reklamach pokazują jedną księgową.

Odpowiedz

10. Dina
0

2012-02-14 08:20:45

Ja również korzystam z mBanku przez komórkę, bez żadnych dedykowanych aplikacji. Jest to bardzo wygodne, strona działa dobrze i tak powinno być. :)

Odpowiedz

9. ~Orzeł
0

2012-02-13 21:46:38

@4 przeczytaj co napisał nr dt (wpisn nr8) a od siebie dodam, że strona mBanku jest tak prosta graficznie, że miło działa nawet na starszych telefonach, w przeciwieństwie do ING czy Millennium (z obu korzystam).

Odpowiedz

8. ~dt
1

2012-02-13 21:33:14

wow alez sa super. Nie rozumiem szalu tych dedykowanych aplikacji. Po co to?Przeciez do mozna sie zalogowac przez strone tak jak na zwyklym PC. Z bankowosci w komorce korzystam od lat niezaleznie od telefonu. Wazne zeby mial net i to wystarczy.

Odpowiedz

7. ~
0

2012-02-13 15:00:43

4@BPH zrobil swoj program chyba na wszystkie systemy operacyjne i to sie chwali. Profesjonalne podejscie , nie to co inni ze tylko ten iphone i czasami android

Odpowiedz

6. ~miki
0

2012-02-13 14:02:54

a ja czekam na androidowa aplikacje w ing

Odpowiedz

5. bledos
0

2012-02-13 13:59:17

Pierwszy internetowy bank, a ten sektor (bankowość mobilną) traktowali długo po macoszemu - wiele innych banków, nie krzyczących jacy są nowocześni, ich wyprzedziło.

Odpowiedz