DAJ CYNK

Kieszonkowy router HSPA w ofercie Play

06.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13229

Ważne 1

0

7. września do oferty Play wchodzi kieszonkowy modem HSPA Huawei E5832 z funkcją routera WiFi.

7. września do oferty Play wchodzi kieszonkowy modem HSPA Huawei E5832 z funkcją routera WiFi.



Huawei E5832 oferuje HSDPA o prędkości do 7,2 Mb/s i HSUPA o prędkości do 5,76 Mb/s. Za pomocą WiFi (b/g) możliwe jest współdzielenie połączenia internetowego z 5 urządzeniami.

W trybie ciągłej transmisji bateria urządzenia wystarcza na około 5 godzin pracy. Ładowanie baterii (1500 mAh) realizowane jest przez standardowe złącze miniUSB. Dla oszczędności energii możliwe jest ustawienie modemu tak, aby łączył się z Internetem jedynie gdy zajdzie taka potrzeba, pozostawiając przez resztę czasu w trybie czuwania.

Dodatkowe złącze microSD umożliwia proste współdzielenie plików, z kolei wyświetlacz informuje o takich parametrach jak zasięg, ilość podłączonych urządzeń jak również o przychodzących SMS-ach.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~
0

2011-08-09 15:20:42

ja mam w play neta,płace jeszcze 9 dych abonamentu za 16 Gb transferu ale osiąga prędkość do 3,8 Mb/s inna sprawa ze rzadko to się zdarza:/ ale daje rade.Ciekaw byłem opinii o E5832 bo w tej chwili korzystam z innego modemu ale zamiast rzeczowych argumentów wyczytałem nic właściwie nie wnoszące marudzenie.

Odpowiedz

26. ~bruce
0

2011-07-01 20:46:03

tandeta 4 godziny siedziałem przy kompie 2 razy dzwoniłem do pleja i nic 0 zasięgu jutro zwracam walnięte urządzenie ODRADZAM b rzadko trafia mi się atrapa a sporo sprzętu kupuję i często zmieniam

Odpowiedz

24. ~
0

2010-09-07 10:49:25

ale prawde powiedziawszy to po co przenosny hotspot?

Odpowiedz

23. aakk
0

2010-09-07 03:06:41

Używam Edimax''a jako drugi router /korzystam z usług 2 dostawcòw/ i nie jestem z niego zadowolona; bywa, że uparcie nie rozsiewa sygnału i potrzebny jest reset. Może trafiłam na trefny egzemplarz, bo brat też takiego używa i jest bardzo zadowolony. Jeżeli mogłabym coś polecić, to Zalip''a CDM530 /WLAN 802.11b/g/n-lite, WAN: RJ45, USB/. Używam go od ponad roku i nigdy mnie nie zawiódł; teraz już jest niewiele droższy od Edimax''a a jednocześnie jest mobilny /akumulator trzyma dobrze ponad 2h/ - wkładam go do plecaka i mam swój Hot Spot zawsze ze sobą.

Odpowiedz

22. Marek.
0

2010-09-06 23:17:12

a co sądzicie o tEdimax Router 3G-6200n UMTS HSDPA WiFi USB 3G GSMym kosztuje 150 zeta

Odpowiedz

21. ~berdys
0

2010-09-06 18:23:24

Ja jednak poczekam, az zaczna traktowac ludzi powaznie i robic modemy z zakresami czestotliwosci umts takimi, jakie sa uzywane w ojropie.

Odpowiedz

20. ~berdys
0

2010-09-06 18:22:20

a umts 900/2100 ? o 850 nie wspomne...

Odpowiedz

19. ~
0

2010-09-06 16:06:06

400 złotych kosztuje e5 na allegro, dużo lepszy model, tylko lipa ze nie ma zewnętrznej ładowarki podobno można dokupic

Odpowiedz

18. papszmir
0

2010-09-06 16:02:45

ile kosztuje bez umowy i czy ma simlocka na playa? :D

Odpowiedz

17. ~Rogi
0

2010-09-06 15:46:56

To samo mogę zrobić z telefonem.

Odpowiedz

16. ~boro
1

2010-09-06 15:02:52

Moim zdaniem zamiast micro USB powinien się normalnie ładować podczas użytkowania poprzez samo USB

Odpowiedz

15. ~@14
0

2010-09-06 14:55:52

N dalej sieje i stabilniej.

Odpowiedz

14. ~@9
2

2010-09-06 14:42:46

A po co? Nawet na HSP+ 811g wystarczy.

Odpowiedz