DAJ CYNK

Karty upominkowe Google Play w Polsce

11.08.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12214

Ważne 12

4

Od dzisiaj Google wprowadza w Polsce karty upominkowa na zakupy w Google Play.

Od dzisiaj Google wprowadza w Polsce karty upominkowa na zakupy w Google Play.

Karty upominkowe są w Polsce dość popularnym prezentem. Zazwyczaj jednak dotyczą one asortymentu sklepów stacjonarnych. Od dzisiaj taki prezent można zrobić miłośnikom mobilnej rozrywki. Karty o nominale 50, 70 i 150 zł można wykorzystać na zakup gier i aplikacji, książek, muzyki i filmów, które można później obejrzeć na dowolnym urządzeniu z systemem Android, iOS lub komputerze.

Karty są dostępne w sprzedaży w sieci HDS (InMedio, Relay, 1 minute), a już wkrótce pojawią się również w innych, wiodących sieciach sprzedaży.

Źródło tekstu: Blog Google

Komentarze
Zaloguj się
16. ~idesam
0

2015-02-20 22:09:33

ma ktos mozliwosc kupienia ? rozliczył bym sie w doładowaniu telefonu

Odpowiedz

15. ~jax.
0

2014-12-07 14:27:33

Wie może ktoś gdzie to można kupić w Szczytnie? Lub przez internet

Odpowiedz

14. ~kozoo2000
0

2014-09-02 22:23:58

Niech wprowadzą w biedronce

Odpowiedz

13. ~infrass
0

2014-08-12 12:49:25

"Karty upominkowe Google Play nigdy nie tracą ważności - można korzystać z nich do momentu wykorzystania wszystkich środków z nominału kuponu" - info z innego portalu telekomunikacyjnego.

Odpowiedz

12. ~asde
0

2014-08-11 22:40:14

Moim zdaniem brakuje mniejszych nominalow typu 10 i 30 zl, chocby by sprawdzic jak dziala ta usluga.

Odpowiedz

11. ~derty
0

2014-08-11 19:17:56

Wreszcie kurde. Fajnie by było jakby można było sms-ami Premium płacić za aplikacje

Odpowiedz

10. ~ed
0

2014-08-11 17:40:16

odpowiem sam sobie:" usługa działa w zasadzieidentycznie jak komórkowe prepaidy. Kupujemykartę z kodem, którym następnie doładowujenasze konto Google."

Odpowiedz

9. ~wi
0

2014-08-11 14:35:20

No nareszcie, na to czekałem :)

Odpowiedz

8. ~ed
0

2014-08-11 14:34:40

a gdy kupie np. aplikacje za 3zl wykorzystując kod z karty o nominale 50zl , co sie dzieje z resztą srodków ? przepadną ? no bo przecież kod wykorzystany...wyjasni ktos ?

Odpowiedz

7. ~bruner
0

2014-08-11 14:33:30

Jak to jest rozliczane np. po zakupie aplikacji za 10 zł pozostała część karty upominkowej może być wykorzystana, jeżeli tak to w jakim terminie ?

Odpowiedz

6. iperyt
0

2014-08-11 14:10:51

W kioskach widziałem je już w sobotę.

Odpowiedz

0

2014-08-11 13:56:17

A do Google AdWards nie dali kart upominkowych? 100zł -200 kliknięć, 200zł -500 kliknięć, 500zł - 5000kliknięć. Chętnie bym kupił.

Odpowiedz

4. ~
0

2014-08-11 13:50:04

szkoda że nie później na szczęście T-mobile wcześniej wprowadziło opcję dopłać do rachunku i z tego skorzystałem z tetgo przynajmniej środków nie zamrażam

Odpowiedz

3. ~
0

2014-08-11 13:46:33

Microsoft też ma zdaje się takie karty do kupienia. Fajna sprawa.

Odpowiedz

2. ~Kamil
0

2014-08-11 13:46:00

Moim zdaniem powinny być mniejsze nominały, czyli 10, 25 i 50zł. Myślę, że większe nie będą się dobrze sprzedawać.

Odpowiedz