DAJ CYNK

Karty Alior Sync dostępne w T-Mobile MyWallet

16.04.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5947

Ważne 3

7

Od 16. kwietnia klienci Alior Sync mogą korzystać z uługi T-Mobile MyWallet, umożliwiającej płatności zbliżeniowe telefonem komórkowym.

Od 16. kwietnia klienci Alior Sync mogą korzystać z uługi T-Mobile MyWallet, umożliwiającej płatności zbliżeniowe telefonem komórkowym.

Do "mobilnego portfela" T-Mobile trafić mogą zarówno karty debetowe, jak i kredytowe. Po skonfigurowaniu usługi, możliwe jest zbliżeniowe płacenie telefonem w około 145 tys. punktów w Polsce.

Zobacz: T-Mobile: ponad 5 tys. aktywnych użytkowników MyWallet w 3 miesiące

Oferta MyWallet skierowana jest do abonentów sieci T-Mobile, którzy dysponują telefonem z modułem NFC (ponad 20 modeli telefonów w ofercie sieci) i posiadają kartę SIM przystosowaną do obsługi NFC. Do października 2014 roku usługa jest bezpłatna.

W ramach współpracy z Alior Bankiem, w najbliższych tygodniach przeprowadzony zostanie rebranding marki Alior Sync na T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank.

Zobacz: Alior Sync zmienia się w T-Mobile Usługi Bankowe

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
27. ~
1

2014-04-16 21:28:15

@26 Wszystkie banki naliczają odsetki jak będzie stan konta na minus. To nie żadna nowość. @18 Twój? Jaki Twój. Każdy nalicza, chyba że masz uruchomiony debet.

Odpowiedz

26. ~dan
1

2014-04-16 21:11:45

niestety banki naliczaja odsetki za taki debet paypasem przyklad ING i sync mam tam konta

Odpowiedz

25. ~gościuuuuu
0

2014-04-16 20:54:51

A wydaje mi się, że obaj wygrają, bo zawsze do większej rzeszy klientów trafią

Odpowiedz

24. ~gościuuuuu
0

2014-04-16 20:53:32

Dla NAS klientów nie powinno mieć to znaczenia który z nich więcej. Wazne abyś ty, ja i inni coś sensownego z tego mieli.

Odpowiedz

23. ~pabloki
0

2014-04-16 20:51:39

po zakończeniu współpracy ( w dowolnym czasie) ktory z podmiotów zyska najwięcej.

Odpowiedz

22. ~gościuuuuu
0

2014-04-16 20:49:40

w jakim sensie?

Odpowiedz

21. ~pabloki
0

2014-04-16 20:48:40

gościuuuu ale takie "oczywiste oczywistości" są oczywiście oczywiste ale kto finalnie wygra, to mnie ciekawi .

Odpowiedz

20. ~gościuuuuu
1

2014-04-16 20:43:53

~pabloki - Wygrają firmy, bo będą miały więcej klientów (potencjalnych). A wiadomo, że kilka procent skorzysta z oferty obu i biznes się kręci

Odpowiedz

19. ~pabloki
0

2014-04-16 20:41:01

@18 mój nie nalicza bo sie dowiedziałem, ale z drugiej strony matematycznie te odsetki będą tak małe że system banku ich nie będzie miał z czego naliczyć.Mnie ciekawi kto zyska na aliansie ale będę musiał nietety poczekać bo na razie kto wygra to czyste spekulacje.

Odpowiedz

18. Halset
0

2014-04-16 20:10:27

@17 Ma prawo niestety. Minus to minus. Co do tematu wiadomości, mam dziwne przeczucie, że to będzie niewypał i szybko się ten alians Alior TM rozpadnie

Odpowiedz

17. ~pabloki
0

2014-04-16 20:08:13

@16 co ty piszesz? płatności zbliżeniowe idą bardzo często offline ale jeśli wejdziesz w debet w kolejnosci rozliczenia transakcji zblizeniowych( jeżeli kolejna transakcja zbliżeniowa zrobi ci debet ) to bank nie ma prawa naliczać odsetekza taki debet ani innych opłat(chyba że masz limit debetowy czy kredytowy czy odnawialny w ROR)

Odpowiedz

16. ~
1

2014-04-16 19:44:19

@13. bo karty zbliżeniowe działają czasem w trybie offline? wejście na debet jest wtedy bardzo możliwe (sam kilka razy miałem na -)

Odpowiedz

15. ~
0

2014-04-16 19:42:59

@14, ponieważ firma obsługująca płatności (operator) dopuszcz płatność offline, jeżeli terminal nie może się dogadać z centrum autoryzacji.

Odpowiedz

14. ~
0

2014-04-16 19:41:09

Dopóki TMPL nie pozowli na isntalację MyWallet, na telefonach spoza ich oferty, to ja dziękuję, postoję. A szkoda, po karta zbliźeniowa w telefonie to lepsze niż ta w portfelu. Co niektórzy mogą nawet swoje ID wrzucić do MyWalleta, ech technika...

Odpowiedz

13. wlo
0

2014-04-16 16:30:00

Hmmm... Pytanie - dlaczego bank pozwala na transakcję, skoro brakuje środków?

Odpowiedz