DAJ CYNK

Karol Wieczorek odchodzi z Netii

05.03.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5112

Ważne 6

0

Karol Wieczorek, rzecznik Netii, odejdzie z firmy z końcem marca - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Karol Wieczorek, rzecznik Netii, odejdzie z firmy z końcem marca - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Wieczorek w Netii pracował od końca 2008 roku, kiedy to dołączył do zespołu komunikacji korporacyjnej wraz z przejęciem Tele2, którego był rzecznikiem prasowym. Rzecznikiem Netii został rok temu, kiedy ze stanowiska ustąpiła Małgorzata Babik. Wcześniej był dziennikarzem Pulsu Biznesu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~a4d
0

2015-03-06 12:07:54

No chyba się rozpłacze z tego powodu. News na miare osobnika WitkaT. Zróbcie impreze pożegnalną, ufundujcie gifta i po sprawie. Najlepiej to przyjmijcie go w Wasze szeregi, ulitujcie sie nad bidokiem. Tak, wiem, wiem, to jest portal WitkaT i nikt mu nie bedzie mowil, co ma robic.

Odpowiedz

17. ~BBurns
0

2015-03-06 09:59:54

Szkoda. Dobra firma nie dopuszcza do odejscia profesjonalistow.

Odpowiedz

16. ~Chlorofil Marcina
1

2015-03-06 07:20:26

Szkoda, ze odszedł tak szybko, taki dobry człowiek.Jak to sie mowi: "spieszmy sie kochac ludzi...."

Odpowiedz

15. ~adiradi
0

2015-03-05 23:41:56

Nie wiem co od niego chcecie. Uważam że swoja robotę wykonywał rzetelnie, bloga też prowadził bardzo dobrze. O wielu rzeczach informował i starał się odpowiedzieć na każde trudne pytanie. Oby więcej takich rzeczników w innych telekomach ale narazie możemy o tym pomarzyć.

Odpowiedz

14. ~mirekb
0

2015-03-05 23:22:50

Powodzenia.uslyszymy o nim

Odpowiedz

13. manyaky
0

2015-03-05 22:56:46

Karol był spoko. Nie raz z klasą pomógł w Netiowych tarapatach i blog też okej. Jak złapał coś innego, to fajnie, wszystkiego dobrego.

Odpowiedz

12. ~Jenjen
0

2015-03-05 21:15:08

To tak jak ja. Też odchodzę z Netii.

Odpowiedz

11. ~Je ne parle pais francais
0

2015-03-05 20:57:54

Netia sie konczy. Nawet mi jej nie żal.

Odpowiedz

8. ~tkubon
-1

2015-03-05 19:11:34

Nareszcie!

Odpowiedz

7. ~EM
0

2015-03-05 18:55:54

Odejście w programie Netia Lajt 2.5 ?

Odpowiedz

6. ~EM
1

2015-03-05 18:54:52

Kolejny ewakuuje się z tonącego okrętu?

Odpowiedz

5. ~
-1

2015-03-05 18:21:10

i chwała bogom, w życiu nie miałem do czynienia z większym bucem

Odpowiedz

4. ~
1

2015-03-05 17:50:34

Netia - ostatni gasi światło.

Odpowiedz

3. ~Ciekawski
1

2015-03-05 16:39:54

Może Pan Karol pójdzie za prezesem...

Odpowiedz

2. Sig
1

2015-03-05 16:35:41

Szkoda. Dobrze bloga prowadził, był także ostatnią deską ratunku dla klientów użerających się z nieudolnymi konsultantami... Mam nadzieję, że się gdzieś w branży odnajdzie.

Odpowiedz