DAJ CYNK

Kabaret Mumio w reklamie Play

17.01.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 14007

Ważne 13

13

Mumio przeszło do Play i od 17. stycznia pojawi się w nowej kampanii reklamowej "Mumio w Play".

Mumio przeszło do Play i od 17. stycznia pojawi się w nowej kampanii reklamowej "Mumio w Play".



Kabaret Mumio przez siedem lat aż do 2012 roku związany był z siecią Plus (wcześniej Plus GSM) i reklamował jej usługi.

Zobacz: Plus po siedmiu latach w końcu bez Mumio

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
96. ~grad
0

2014-01-26 23:12:04

@84 @85 jesteś pewnie z ekipy tego "kabaretu", bo jak byś umiał czytać ze zrozumieniem to byś zauważył jaki ludzie mają stosunek do reklam z tym "kabaretem". Pewnie jak usłyszałeś "Żytomierz" to się posikałeś ze śmiechu przy rodzinie i mieli polew ale z ciebie ! Wymyśliłem ci na poczekaniu skecz w rodzaju twojego ulubionego "kabaretu" Wchodzi klient do Play a z obsługi mówi do niego "pierdzidupka".

Odpowiedz

95. ~siko
1

2014-01-19 20:23:42

Plus jest najsłabszym ogniwem :P

Odpowiedz

94. ~Głupia reklama
0

2014-01-19 17:08:24

Ale głupia reklama

Odpowiedz

93. ~shag
0

2014-01-19 13:01:17

Spoty z udziałem Mumio to takie mini skecze, których sens (lub zupełny jego brak) poznaje się stopniowo. Trzeba po prostu kilka razy obejrzeć. Wpisują się świetnie w strategię Play zapraszających ludzie z zupełnie różnych światów. Czyli dla każdego coś miłego. Więc każdy może przejść do Play ;-)

Odpowiedz

92. Robbson70
0

2014-01-19 11:14:07

I kiedy Play przejdzie do Play?

Odpowiedz

91. ~
0

2014-01-19 11:02:56

I kiedy jeszcze Baśka przejdzie do Play.

Odpowiedz

90. ~
1

2014-01-19 11:00:07

Ciekawe kiedy żółty ziemniak i serce i rozum przejdą do PLAY.

Odpowiedz

88. ~Plusbleeeeee
1

2014-01-17 23:48:19

@79 Jeśli jesteś userem Plusa to powinieneś również zauważyć, jak bardzo po pysku dostają teraz właśnie użytkownicy tej sieci! Chore reklamy, smsy "z doopy wzięte", jakieś gry,kumulacje, po kilka "esesmanów" dziennie, nie czytam nawet tego, już samo kasowanie mnie na tyle zdenerwowało, że też przejdę do Play/''a!!! Też jest na P, a co :P

Odpowiedz

87. kwistas
0

2014-01-17 20:45:21

Pewnie jeszcze przez rok będą męczyć ten temat, robi się nudny, ale widocznie jest skuteczny więc męczą temat do końca.

Odpowiedz

86. ~e
1

2014-01-17 20:05:00

82@ nie tyle ikt ich nie chciał, co pewnie umowa z Plusem zakazywała przez te dwa lata świadczenia usług dla konkurencji. Okres ten się skończył, więc teraz Mumio może kabaretować z kim chce. Acz fakt, reklama dno...

Odpowiedz

85. ~rough
-1

2014-01-17 19:53:12

A reklama świetna jak zwykle z udziałem Mumio, tylko podejrzewam że z IQ poniżej 80 ten humor nie jest łapany, jak by puścili disco polo i dali jakiś kabaret z rosyjskiej telewizji państwowej to krytykujący tą reklamę byliby bardzo ukontentowani zapewne :)

Odpowiedz

83. ~Luks
0

2014-01-17 18:52:45

O nie! Już nie ma innego kabaretu w tym kraju?

Odpowiedz

82. ~
0

2014-01-17 18:13:21

@79 ja przeszedl skkro od 2 lat nikt mumio nie chciał. Po 2 latach Play się ulitował na sucharem. Niedobrze mi już od tego kabaretu. Już w Plusie mi zbrzydli.

Odpowiedz

81. ~pabloki
1

2014-01-17 17:43:59

nie ma polotu jak byli dla plusa wizerunkiem. tutaj jest jakieś takie blade, płaskie, nijakie to mumio. W ogóle nic nowego, kreatywnego. Czyli że play od teraz ma mieć wizerunek nijaki? Przegięcie . Jest bieda w tej reklamie , prawdopodobnie z czasem wygaszą Baśke z tym...(nie wiem jak sie nazywa ten facet)- w sensie zmienią koncept. Niby do play przechodzą celebryci a dynamika MNP do play sie zmniejsza. Niech zatrudnią rząd i posłów do reklamy bo jeszcze tego brakuje.

Odpowiedz

79. ~wit
-1

2014-01-17 15:50:54

Sieć Plus dostała ostatecznie po pysku. Kabaret, który utożsamiony został z siecia Plus "przeszedł do Play". Chylę czoła.

Odpowiedz