DAJ CYNK

Już tysiąc osób wypożyczyło tablet w Play

12.10.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3677

Ważne 0

0

Mimo kilku “ale" , akcja rozkręca się bardzo fajnie i w pierwszych dniach października stuknęło tysiąc testerów - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play, komentując wyniki akcji Wypożycz tablet.

Mimo kilku “ale" , akcja rozkręca się bardzo fajnie i w pierwszych dniach października stuknęło tysiąc testerów - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play, komentując wyniki akcji Wypożycz tablet.

Szerzej o programie, który trwa do końca listopada (30. listopada można złożyć ostatnie zamówienie), pisaliśmy w tej wiadomości. Play liczy na 5 tys. wypożyczeń.

Słuchając sugestii naszych klientów postanowiliśmy uprościć procedurę i teraz możecie się rejestrować bezpośrednio na lotnisku i do ręki odebrać odrzutowy Samsung Galaxy Tab 2 10.1. To zdecydowanie bardziej praktyczne rozwiązanie, które na przykład dziś w zamglone rano zdało świetnie egzamin - napisał rzecznik.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się
15. Atlan
0

2012-10-12 17:16:23

Tysiąc osób, każda po 50 złotych, co daje 50 tysięcy złotych. Czyli tyle ile kosztuje 1-2 reklamy w TV. Łał...

Odpowiedz

14. ~
0

2012-10-12 16:37:08

mogli wprowadzic kaucje to juz nikt by z tego nie skorzystal.

Odpowiedz

0

2012-10-12 16:35:10

@10, 50zł to 10% ceny biletu o ktorym piszesz. Ja uwazam, ze 10% to duzo - ludzie zakladaja lokaty na 5-6%w skali roku, w sklaepach sa promocje po 10%, itd, itd. Fakt 50zl to nie majatek, ale nie przesadzajmy, nie jest to tez bezwartosciowy kawalek papieru..

Odpowiedz

12. ~
0

2012-10-12 16:33:21

Na trasach zagranicznych rowniez obowiazuje ta akcja w play?

Odpowiedz

11. code
0

2012-10-12 16:19:34

14 dni, aż się pomyliłem ze zdziwienia :-)

Odpowiedz

10. code
0

2012-10-12 16:16:19

@5: testy dla określonego grona Klientów LOT, 21 dni na zdanie to aż nadto, by przelecieć się i wrócić. Nie rozumiem, jakie ograniczenia masz na myśli. 49zł? Kupujesz bilet krajowy za 350zł lub na dalszy lot powyżej 500 i nie masz 50zł pod ręką? Bez przesady :-) 50zł kosztuje Śniadanie z kawą na lotnisku Chopina.

Odpowiedz

9. ~tabletowiec
0

2012-10-12 15:53:56

7@ Jesli ktos decyduje sie na wypozyczenie i akceptuje takie warunki to niekoniecznie widzi same bariery i utrapienia. Akcja jest z zalozenia dla waskiego grona osob, lot to nie pkp albo pks wiec kolejek nie ma. Moze nastepne testowanie bedzie bardziej dostepne np. dla klientow jakiegos banku, na razie jest taka sobie biorac pod uwage to zdawanie sprzetu.

Odpowiedz

8. ~
0

2012-10-12 15:43:18

7. Nie jestem klientem LOT i na tym kończy się moje zainteresowanie akcją co wypunktowałem w 1. Cała reszta mało mnie obchodzi.

Odpowiedz

7. ~
1

2012-10-12 15:10:53

@6 - halo, zapoznaj się z jej warunkami, chociażby z procedurą zdania tabletu... Zresztą thonka też o tym wspominał, ba, przeczytaj linkowany artykuł to też w komentarzam masz wypunktowane wady tej oferty. Nawet głupia konieczność zapłaty za wypożyczenie tych bodajże 49 zł jest barierą, ale największą jest utrapienie z oddawaniem w niewielu punktach.

Odpowiedz

6. ~
-1

2012-10-12 15:08:31

5. No właśnie nic nie piszesz o tych ograniczeniach. Natomiast ja owszem określiłem jedno. nie rozumiem co jest nieprzemyślane w tej wakcji w g Twojej teorii. Zrobili promocję dla klientów LOT więc widocznie taki był plan.

Odpowiedz

5. ~
1

2012-10-12 14:33:18

@4 - halo, przecież właśnie te ograniczenia są nieprzemyslane i o nich pisałem... Genialna wypowiedź - promocja jest ok, tylko warunki jakie trzeba spełnić, żeby z niej skorzystać (jak i oddać sprzęt) już nie :-).

Odpowiedz

4. ~
1

2012-10-12 14:26:49

3. Promocja jest okey, jedyny minus to ograniczeniaz nią związane.

Odpowiedz

3. ~
1

2012-10-12 14:18:42

Kilku? Jaki ten Gruszka jest zabawny... Promocja kompletnie nieprzemyślana i tyle.

Odpowiedz

2. thonka
1

2012-10-12 14:07:56

@1 dochodzi do tego jeszcze ograniczona ilosc salonow do zwrotu (nie w kazdym miescie do ktorego lata LOT jest w ogole punkt zwrotu), a takze to, ze tablet mozna odebrac tylko w Warszawie. juz widac, ze 5 tys. bedzie ciezko osiagnac, choc znajac zycie odtrabia, ze tyle bylo - papier wszystko przyjmie.

Odpowiedz

1. ~
1

2012-10-12 13:51:09

Gdyby akcja nie była ograniczona tylko do klientów LOTu na pewno mieliby więcej testerów.

Odpowiedz