DAJ CYNK

Już bez większych problemów z dostępem do Internetu w Netii

07.03.2009

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5043

Ważne 0

0

Klienci Netii nie powinni mieć już problemów z dostępem do Internetu, choć awaria sprzętowa nie została jeszcze w pełni usunięta - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Klienci Netii nie powinni mieć już problemów z dostępem do Internetu, choć awaria sprzętowa nie została jeszcze w pełni usunięta - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Od czwartku około 4 tys. klientów Netii nie miało w ogóle dostępu do Internetu, a ogółem kilkanaście tysięcy miało ten dostęp mocno utrudniony. Powodem była awaria elementu jednego z routerów, która ciągle nie jest usunięta. W tej chwili klientów "przerzucono" na sprawną część infrastruktury. Trwają także intensywne konsultacje z amerykańskim producentem zepsutego elementu - firmą Juniper.

Awaria miała szeroki zasięg - na pewno problem dotknął klientów ze stref 22-29, 44 oraz 48. W tej chwili tylko nieliczni użytkownicy powinni notować chwilowe problemy z dostępem do sieci, głównie związane z niską prędkością - zapewniają TELEPOLIS.PL przedstawiciele Netii.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
48. ~@2@
0

2009-03-10 09:17:17

a mi w dalszym ciągu nie działa szajs!!! (22)

Odpowiedz

47. ~w 22
0

2009-03-09 15:01:19

w 22 rzeczywiscie wieksza czesc tygodnia byla tragedia z netiowym netem pingi po 2000 zrywanie polaczenia, nagly spadek transferu etc - pierwszy raz od roku. Niestety nawet nie zdażyłem im tego zareklamować. Myslalem ze to mój indywidualny problem

Odpowiedz

46. p1t3r
0

2009-03-08 18:39:08

@45: *fortineta

Odpowiedz

45. p1t3r
0

2009-03-08 18:38:43

czyzby padlo jakies urzadzenie firtineta?

Odpowiedz

44. ~
0

2009-03-08 17:03:38

@34 Moze i spuer, ale kosmicznie drogi... Ceny nawet nie z ksiezyca, tylko z jakiejs bardzo odleglej galaktyki.... ;-P

Odpowiedz

43. ~ironfan
0

2009-03-08 17:01:01

U mnie w 44 już jest tak jak dawniej czyli b. dobrze :)

Odpowiedz

42. ~
0

2009-03-08 16:59:31

Panie WiykuT, Panie Sirmarku, Panie Luin. Chyba 41 to klient do Was. Moze by go tak..... zmoderować ;-)

Odpowiedz

41. ~armageddon
0

2009-03-08 16:33:37

strefa 44 po prostu całkowity odjazd... połączenia są zrywane w najmniej oczekiwanym momencie. a jak połączenie ejst to... prędkość wywalona w kosmos... ślimak szybciej sie porusza jak net z Netii :D :P

Odpowiedz

40. ~aczi
0

2009-03-08 15:18:26

zresetowalem router i juz dziala i wyciaga swoje 2Mbit/s - usluga OneOffice dla Firm zrestetowalem router

Odpowiedz

39. ~goscik
0

2009-03-08 14:46:54

odnosnie postu37 byc moze dlatego, ze dzwonilem na infolinie i prosilem o informacje kiedy sie skonczy, pani wzeila ode mnie numer i faktycznie SMS przyszedl dzis z info ze o 11:45 usunieto awarie (a zaczela sie 5/03/2009 o 7:36, ew 19:36)

Odpowiedz

38. ~j
0

2009-03-08 14:44:18

@30 miałem jeszcze niedawno i nadal mam neta z Netii, teraz jadę na Multimo i mogę porównać. Netia jako tako, ale co to prawdziwy net to dopiero w Multimo zobaczyłem. Ale celowo napisałem, że to szajs żeby nie zapeszyć i nie przyciągać niezadowolonych z Netii.

Odpowiedz