DAJ CYNK

Jutro w samo południe coś nowego od Play

19.08.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9806

Ważne 11

22

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, zaprasza na transmisję wideo z prezentacji nowej oferty.

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, zaprasza na transmisję wideo z prezentacji nowej oferty.

Transmisja ruszy 20 sierpnia o godzinie 12:00 na blogu Play. Zapowiedź wydarzenia niewiele mówi o temacie prezentacji.

Tym razem nie będziemy robić specjalnej konferencji prasowej, ale zaprezentujemy coś, co myślę, że sporej grupie czytelników może się spodobać. Transmisja video ruszy jutro o 12. Myślę, że będzie ciekawie. Bedzie też wajchowy z "wajchą" ;-) - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka.

Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, do oferty Play wchodzą nowe urządzenia, takie jak Sony Xperia Z3 Plus, Microsoft Lumia 640 XL i LG Magna. A do tego nietypowy zestaw Internetu mobilnego z routerem stacjonarnym D-Link DWR-116, modemem USB Huawei E3372+ oraz nianią elektroniczną D-Link DCS-825L. Możliwe, że to właśnie ten ostatni zestaw będzie tematem jutrzejszej transmisji.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
0

2015-08-20 11:57:19

no, już 12-a, co z tym plejem, bo muszę iść:-D

Odpowiedz

80. ~klimass
0

2015-08-20 11:41:15

@59 Olek - co Ty wypisujesz za glupoty? Ja i wielu moich znajomych mieszkamy i pracujemy w Warszawie i zadnych problemow z siecia nie ma. Internet po 4G smiga ~30 Mbps. Najlepiej przyjechac do stolicy, nie wiadomo jaka oferta, jaki telefon, i narzekac :)

Odpowiedz

79. ~przemek1234
0

2015-08-20 09:32:08

@78:Dziwne ja dostałem 6 miesięcy przed końcem przedłużenie umowy z Formuły M z Internetem za 59 zł przedłużenie na abo 59,99 zł z 2 x takim pakietem jak nowi. Czyli 4 GB zamiast 2 GB.

Odpowiedz

78. ~Tata
0

2015-08-20 08:16:28

Operator który olewa wcześniejszych swoich klientów na umowach nie zasługuje na poważanie.Dzis za mniejsze pieniadze play daje więcej niż kilka miesięcy wstecz a mógłby coś dołożyć zaskarbił by sobie wdzięczność i przywiązanie.

Odpowiedz

77. ~grand
0

2015-08-19 21:56:32

Ależ emocje. Dajecie jakoś radę? Ja chyba nie zasnę dzisiaj.

Odpowiedz

76. mikkel
-1

2015-08-19 21:40:08

pewnie przedstawią kolejną "kwiastę" reklam.

Odpowiedz

75. mikkel
-1

2015-08-19 21:37:21

Mam lepszy pomysł,niech zrobią coś z tymi swoimi "fanami"

Odpowiedz

74. ~pabloki
-1

2015-08-19 21:30:51

będzie obniżka z 29 gr na 19 gr stawek podstawowych w play na karte.

Odpowiedz

73. ~ola
-1

2015-08-19 20:23:37

Promocja pewne będzie - leć po wifi calling na INNYM niż w PLAY szanownym drogim internecie.. :) Oczywiście nowa gwiazda - może drugoplanowa aktorka z 3435 odcinaka Mody na Sukces, a oferta + 100% drożej + zgody marketingowe + zamów on-line + jeźźźiu jaka super... Play skopał sobie sprawę...

Odpowiedz

71. ~Play
-2

2015-08-19 18:38:55

Wifi calling

Odpowiedz

70. ~przemek1234
-2

2015-08-19 17:46:27

I jeszcze wam powiem, że na kartę nie wiąże was umowa, więc jak wam tą opcję za 45 zł zlikwidują, nie widzę problemu by uciec do Orange/''a.

Odpowiedz

69. ~przemek1234
-1

2015-08-19 17:45:21

Co wy macie do oferty internetowej? W ofercie z modemem za 1 zł w abo 49,99 zł było 30 GB. Teraz jest 35 GB. W ofercie z przenośnym routerem za 1 zł w abo 59,99 zł było też 30 GB, teraz jest 52 GB. W ofercie z routerem domowym za 1 zł za 69,99 zł (!!!!!) było też tylko 30 GB, a teraz jest 70 GB. Czemu wy porównujecie tylko jedną "jedynie słuszną" opcję, czyli unlimited na zawsze sim only. Że ona zdrożała. Jak ktoś nie potrzebuje routera to w Play Internet na Kartę ma unlimited za 45 zł i nie potrzebuje abo. Oczywiście wy kraczecie, że Play tą opcję zlikwiduje, a w rzeczywistości nie macie zielonego pojęcia czy tak będzie, bo operator tego nie zapowiedział. Cała masa opcji w Play Internet jest korzystniejsza niż była, a wy porównujecie tylko tą jedną jedyną, która zdrożała i na jej podstawie budujecie opinię o całej ofercie. Bardzo subiektywne patrzenie. Jeszcze rozumiem porównywanie tych najczęściej branych, ale wy porównujecie opcję, o które nikt poza Telepolis, Blogiem Playa i innych branżowych portalach (jednym słowem nikt ze zwykłych ludzi) nie słyszał.

Odpowiedz

68. ~przemek1234
1

2015-08-19 17:37:12

@57:Karta jest dla klientów mniej wymagających. Jak ci nie starcza, zawsze możesz wziąć abonament.Nie licz, że operator da super warunki klientowi, który w dowolnym momencie może sobie od niego pójść.

Odpowiedz

67. Taczian
0

2015-08-19 16:54:26

Kiedyś ktoś pisał o 10 GB za 10 PLN w Formułach Na Kartę... na play forum nawet screeny były ;-) Swoją drogą przydałoby się odświeżyć pakiety internetowe w prepaidach.

Odpowiedz

66. PiotrM
3

2015-08-19 16:09:34

Ja wiem, na pewno uroczyste przecięcie wstęgi z okazji uruchomienia LTE w Ossie :)

Odpowiedz