DAJ CYNK

Jutro startuje kolejny MVNO

28.07.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3254

Ważne 0

0

Jutro na polskim rynku pojawi się kolejny MVNO. Do dotychczasowych i przyszłych klientów swoją komórkową ofertę skieruje giełdowy Hyperion - dostawca łączy internetowych.

Jutro na polskim rynku pojawi się kolejny MVNO. Do dotychczasowych i przyszłych klientów swoją komórkową ofertę skieruje giełdowy Hyperion - dostawca łączy internetowych.

Hyperion przewiduje, że około 15% dotychczasowych klientów skorzysta z oferty, a w 2013 roku operator będzie miał 50 tys. aktywnych kart SIM.

Hyperion w prawie 1/3 należy do MNI, którego spółka - MNI Mobile - działa jako MVNE w sieci Centertela i ułatwia start operatorów wirtualnych. Na którego platformie działają dwie marki własne (SIMfonia i Ezo Mobile) i cztery zewnętrzne (m.in. Snickers Mobile, Crowley TeleMobile i Telepin Mobi). Wszystkie razem mają nie więcej niż tysiąc aktywnych kart SIM.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
29. biotyt
0

2010-08-01 11:16:08

Ruben: Tylko, że w CenterNet oferta jest na odczepnego... taka dla UKE by spełnić wymagania koncesyjne co jeszcze można zrozumieć. W przypadku Hyperionu oferta jest dużo gorsza, a to przecież MVNO. Skoro wychodzą z projektem, to powinien on być choć trochę atrakcyjny pod jakimś względem. Ceny niczym kilka lat temu.

Odpowiedz

28. Ruben
0

2010-08-01 08:44:12

@27: CenterNet ma minutę po 45gr ;) z sekundowym naliczaniem. Opłata aktywacyjna jedyne 200pln ;)

Odpowiedz

27. ~
0

2010-07-31 09:03:03

ja nie rozumiem po co takie oferty mvno powstaja?? To jeszcze drozsza oferta niz centernetu. Nie szkoda pieniedzy na takie projekty? Przeciez to nawet jako reklama nie moze funkcjonowac a o przywiazaniu do glownego biznesu nie ma mowy. Przeciez ta oferte wstyd reklamowac :D

Odpowiedz

26. biotyt
0

2010-07-31 08:24:50

Cennik w pdf na stronie: http://www.hyperion.pl/telefon_gsm.html - śmieszni są z tymi cenami, aktywacja 305 zł, małe ilości minut w abonamentach taryfikowane co 1 minutę, stawka podstawowa 66gr/min do W3, do innych operatorów 1zł/min! MMS 79gr, SMS 25gr. Co to ma być? Trzeba upaść na głowę by to wziąć, każdy inny operator ma lepsze warunki i nie żąda tak wysokiej opłaty za aktywację.

Odpowiedz

25. ~abonent
0

2010-07-30 16:57:58

Poprawka, pomyliłem się, 10 lat temu plus już miał naliczanie co 30 sekund. Śmiech na sali proszę państwa :-) :-) :-)

Odpowiedz

24. ~abonent
0

2010-07-30 16:55:33

To chyba jakiś dowcip ;) Hyperion to jedna wielka porażka w temacie dostawca internetu. Ciągłe przerwy i awarie.Cennik na ich stronie po prostu wymiata, łącze 1536kbit/s(najwyższa oferowana prędkość) chcą teraz 89 zł. Telefon stacjonarny jakiś kosmos, impulsy po 3 minuty jak za komuny w tp,stopniowanie, w wyższej taryfie minuta,jeszcze wyższej pół,w najwyższym za sekunda. Dodali cennik tego cuda mobilnego... Takt to 60 sekund(jak 10 lat temu w standardzie),min 66gr, do Play 1 zł/min, sms 25 gr i mms 79gr. Nie wiem, czy to 1 kwietnia dzisiaj?

Odpowiedz

23. ~lee
0

2010-07-30 12:23:12

lipa ;) dzwonię dzisiaj dowiedzieć się szczegółów nowej telefonii i nie wiele wiedzą w BOKu... po za tym to zdaje się tylko post paid więc tym bardziej za wiele nie zdziałają moim zdaniem :) POzdro

Odpowiedz

22. ~xxx
0

2010-07-30 10:26:08

łiiii tam, niech się idą wypulać z tą farsą...

Odpowiedz

21. ~Przemko
0

2010-07-29 22:36:48

Ciekawe czy sie doczekamy MVNO PKO BP?

Odpowiedz

20. _Alek_
0

2010-07-29 11:11:53

@19: A jakby za darmo rozdawali SIMy i połączenia do wszystkich to mieliby o-ho-ho ilu użytkowników... Większość inicjatyw MVNO ma na celu utrzymanie klienta głównego biznesu i jest traktowane raczej jako stosunkowo niskonakładowy marketing bezpośredni. Chodzi o "przywiązanie" klienta. Jak masz jedną usługę, to możesz łatwo odejść. Ale jak masz 2,3,4... u tego samego dostawcy, to już się chwilę zastanowisz (zwłaszcza, że pakiety bywają atrakcyjne).

Odpowiedz

19. krikkernl
0

2010-07-29 07:37:46

A ja czekam Kiedy ING wystartuje z jakimś GSM też mogło by byc po 19gr i przy doładowaniu za 30zł darmo w sieci HIHIHI pewnie to tylko marzenia!!!!!???? PS. mBank mógł by tak zrobic miał by na pewno troszkę więcej użytkowników!!!

Odpowiedz

18. ~
0

2010-07-28 21:45:33

ciekawe co moze zaoferowac nowy mvno? Jesli ma to byc oferta podobna do innych z mni, to wogole nie rozumiem po co startuja. Dzisiaj zeby myslec o jakis zyskach, to oferta nie moze odstawac od mbank, ga, carrefour mova

Odpowiedz

17. ~Maq
1

2010-07-28 21:07:44

@piotrM - np. w punkcie Ruch, Kolporter, Żabka... Zresztą oferta mBank Mobile jest adresowana w szczególności dla klientów tego banku, więc dla operatora posiadanie konta bankowego przez użytkownika to rzecz naturalna.

Odpowiedz