DAJ CYNK

Juraj Andras nowym członkiem zarządu T-Mobile Polska

02.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 20

Ważne 4

3

1 grudnia 2017 roku Juraj Andras obejmie obowiązki członka zarządu ds. finansowych T-Mobile Polska.1 grudnia 2017 roku Juraj Andras obejmie obowiązki członka zarządu ds. finansowych T-Mobile Polska. Zastąpi na tym stanowisku Szabolcsa Gaborjani, który zdecydował się na kontynuowanie kariery poza Grupą Deutsche Telekom. Do końca stycznia 2018 roku Szabolcs będzie blisko współpracował z Jurajem, aby sprawnie wdrożyć go w nowe obowiązki.

Juraj Andras to menedżer z 20-letnim doświadczeniem, który od 14 lat jest związany z grupą Deutsche Telekom. Obecnie odpowiada za obszar kontrolingu w Slovak Telekom (ST) i T-Mobile Czechy (TMCZ). Odegrał kluczową rolę w wielu strategicznych projektach dla tych spółek, między innymi: integracji Slovak Telekom i T-Mobile Czechy, projektach transformacyjnych, strategicznych i M&A. W trakcie 10 lat pracy na stanowisku Dyrektora Kontrolingu w dużym stopniu przyczynił się do udanej działalności biznesowej Slovak Telekom. Wcześniej, przez lata, pełnił funkcje menedżerskie w obszarze zarządzania finansami korporacyjnymi, między innymi jako starszy doradca w Deloitte w Bratysławie lub menedżer ds. raportowania finansowego i zarządzania analizami w T-Mobile Slovakia.

Chciałbym podziękować Szabolcsowi za jego profesjonalne podejście do pracy i wyróżniające się zaangażowanie. Przez ostatnie lata wypracował sobie reputację jako silny lider, doskonale współpracujący z zespołami komercyjnymi, co przyczyniło się między innymi do stworzenia solidnej podstawy do ustabilizowania wyników T-Mobile Polska w obszarze operacyjnym i finansowym oraz wsparło skuteczne wdrożenie założonej strategii. Jednocześnie cieszę się na współpracę z Jurajem. Jestem przekonany, że jest on idealnym kandydatem, by wesprzeć rozwój firmy i wspólnie z nami dążyć do umocnienia pozycji T-Mobile na rynku polskim - mówi Andreas Maierhofer, Prezes T-Mobile Polska.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się