DAJ CYNK

Julita Hubicka nową dyrektor marketingu w HTC Polska

17.04.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 17

Ważne 6

7

Julita Hubicka objęła stanowisko Marketing Managera w HTC Polska. Odpowiedzialna będzie za komunikację produktową oraz strategię marketingową.

Julita Hubicka objęła stanowisko Marketing Managera w HTC Polska. Odpowiedzialna będzie za komunikację produktową oraz strategię marketingową. W zespole wraz z Hubicką pracuje Michał Hnatkowski, prowadzący komunikację zewnętrzną i social media, PR produktowy oraz działania związane z UEFA.

Julita Hubicka posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem marketingu handlowego w dużych korporacjach. Pracowała w Polkomtelu i PGE, gdzie była m.in. odpowiedzialna za opracowanie strategii marketingu handlowego oraz przygotowanie i wdrożenie koncepcji zmiany wizerunku sieci sprzedazy.

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania "The Polish Open University" w Warszawie. Posiada dyplom MBA z zarządzania strategicznego. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim, Praktycznej Psychologii Społecznej w WSPS oraz NLP z tytułem mistrza.

Zobacz: HTC Polska zakończyło współpracę z dotychczasową dyrektor marketingu

Źródło tekstu: HTC

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy