DAJ CYNK

JP Morgan uważa, że produkcja iPhone'a X zmniejszy się o połowę

03.03.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4320

Ważne 4

2

Apple mocno przeszacował popyt na swój najdroższy smartfon. JP Morgan uważa, że produkcja iPhone'a X zmniejszy się nawet o połowę.



Apple mocno przeszacował popyt na swój najdroższy smartfon. JP Morgan uważa, że produkcja iPhone'a X zmniejszy się nawet o połowę.

Analityk Narci Chang uważa, że w pierwszym kwartale obecnego roku Apple wyprodukuje 15 milionów egzemplarzy iPhone'a X. To spadek o 5 milionów w porównaniu do poprzednich szacunków. Ale jeszcze gorzej ma być w drugim kwartale. Wtedy bowiem produkcja iPhone'a X ma zostać ograniczona o 45%.

Nie tylko analitycy mówią o słabych wynikach. Amerykański operator Sprint zaczyna rozprowadzać iPhone'a X już o połowę taniej niż wcześniej...

Źródło tekstu: jp morgan, wł

Komentarze
Zaloguj się
26. ~h
0

2018-03-04 22:39:23

@5 - i na pewno osoba bliska tak samo sie ucieszyła :D :D :D :D

Odpowiedz

25. ~gosciu
0

2018-03-04 20:59:26

Porownanie do samochodow troche nie trafione. Nie bardzo mozna porownywac telefonow na androidzie do tych z iosem. W przypadku androida jest to tylko sluchawka w przypadku iosa jest to caly ekosystem ze wszystkimi wadami i zaletami jesli byly by dwa takie same telefony to ten z iosem bedzie naturalnie drozszy ale nawet konfiguracji nie ma za bardzo sensu porownywac. Apple na o polowe mniejszej ilosci pamieci RAM bedzie dzialac o wiele lepiej niz android z 6GB taki jest efekt optymalizacji i za to tez sie placi. Zeby nie bylo mam Ipada i jestem z niego bardzo zadowolony jednak doskwieraja mi ograniczenia tego ekosystemu telefonu z ioseme raczej nie kupie w moim przypadku bylby zbyt malo uzyteczny

Odpowiedz

24. ~Gdy widzisz sens a jest koniec
0

2018-03-04 15:33:32

22). On tam nawet za milion zł nie pójdzie

Odpowiedz

23. ~Profesor Wilczór
0

2018-03-04 15:10:46

@21 Przepraszam, to było do @20

Odpowiedz

22. ~Profesor Wilczór
0

2018-03-04 15:09:09

@21 Kiedy odwiedzisz gabinet psychiatry?

Odpowiedz

21. ~Spike
1

2018-03-04 15:04:19

Ja rozumiem ,że sporej grupie osób wystaje słoma z butów a mimo to jak w programach o rolnikach stać ich na wszystko ale porównywanie teraz APPLE do MERCEDESA można tylko w jednym przypadku gdy na przeciwko stanie LEXUS.Właśnie Huawei Mate 10Pro jest takim LEXUSEM i polecam Tobie spróbować bo z pewnością będzie prze szczęśliwy.Ludzie dalej myślą ,że APPLE jest synonimem marki PREMIUM ale tak już od dawna nie jest.iPhone X jest pierwszy Smartfoncem ,który mi się spodobał o tej firmy ze względu na te "niby" wąskie ramki jednak gdy zacząłem go używać 30minut te okropne ciemne dodatkowe ramki spowodowane pustym obrazem są nie przyjemne dla oczu.Nawet sam Smartfon w dłoni leży nijako.Huawei swoim Mate 10Pro przebił go w tej klasie i dodatkowo jest sporo tańszy.Dziękuję ale szity do wyboru pozostawiam takim osobom jak temu z siódmego komentarza.

Odpowiedz

20. ~Ca!m7
0

2018-03-04 14:30:08

19) To tył by był przodem a przód tyłem:-D :-D :-D

Odpowiedz

19. ~
1

2018-03-04 14:03:13

Sens z tym wycinaniem ekranu na górze jest taki sam jakby ten ekran pociągnąć na tył obudowy. Po co to komu?

Odpowiedz

18. ~Maciek
0

2018-03-04 11:33:35

@17). A kto to ten Witek???

Odpowiedz

17. ~EU
0

2018-03-04 09:46:44

Zerknąłem po dłuższej nieobecności... szkoda czasu na czytanie większości komentarzy. Albo sponsorowane, albo typu " Ja ! JA, słuchajcie Ja !!"Bardzo brak lidera na Portalu, nadającego sens i kierunek. Wraz z Witkiem odeszło sporo merytorycznych userów.A szkoda.

Odpowiedz

16. ~Pech i Siedem Nieszczęść
0

2018-03-03 22:34:10

15). No nie będzie, ale co mają robić w fabrykach? Iść na bezpłatny urlop??

Odpowiedz

15. ~Edward Chetny
1

2018-03-03 22:27:31

Nie ma się co dziwić, flagowce wychodzą co rok. Smartfon wystarcza ludziom ok 2-3 lata. Czyli jeżeli ktoś kupi dzisiaj, to raczej nie będzie potrzebował nowego przez kolejne 2 lata.

Odpowiedz

14. ~Tylko jedna droga
0

2018-03-03 22:14:48

11, 12, 13). Sam nie lubię, ale weź przestań.

Odpowiedz

13. ~Szaojomi
-1

2018-03-03 21:54:27

Tylko xiaomi!

Odpowiedz

12. ~Lock
-1

2018-03-03 21:53:27

Apple tonie i tylko fan boje w niego wierzą. To telefon dla klientów o inteligencji amerykańskich, ale nawet mi ich nie żal.

Odpowiedz