DAJ CYNK

Joanna Jóźwik będzie promowała smartfony Wiko

10.07.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 37

Ważne 3

6

Od lipca Joanna Jóźwik, halowa rekordzistka Polski w biegu na 800 metrów, będzie promowała przez rok francuskiego producenta smartfonów Wiko. Biegaczka zostanie także ambasadorką firmy na terenie Polski.Od lipca Joanna Jóźwik, halowa rekordzistka Polski w biegu na 800 metrów, będzie promowała przez rok francuskiego producenta smartfonów Wiko. Biegaczka zostanie także ambasadorką firmy na terenie Polski.

26-letnia Joanna Jóźwik jest brązową medalistką Mistrzostw Europy w Zurychu (2014). Trzecią zawodniczką Halowych Mistrzostw Europy w Pradze (2015), a podczas igrzysk w Rio de Janeiro zajęła piąte miejsce w biegu finałowym na 800m. Jest także pięciokrotną mistrzynią Polski na stadionie.

Polski oddział Wiko po raz pierwszy nawiązał współpracę z ambasadorką marki. Firma chce pokazać, że nie jest anonimową marką, lecz producentem stylowych urządzeń, projektowanych we Francji.

Współpraca z Wiko obejmuje obecność Joanny Jóźwik w reklamach, działaniach PR i social media. Francuski producent smartfonów nabył również prawa do wizerunku lekkoatletki. Sportsmenka będzie również aktywnym użytkownikiem smartfonów i akcesoriów. Jak udało nam się dowiedzieć, Jóźwik od paru dni jest aktywnym użytkownikiem telefonu Wiko Wim.

Źródło tekstu: Wiko, wł

Komentarze
Zaloguj się