DAJ CYNK

Jeszcze więcej słuchawek z Windows Phone 7

25.05.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3167

Ważne 0

0

Wygląda na to, że w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy można się będzie spodziewać kilkunastu nowych smartfonów z systemem Windows Phone 7. Do gry wchodzą kolejni producenci elektroniki...

Wygląda na to, że w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy można się będzie spodziewać kilkunastu nowych smartfonów z systemem Windows Phone 7. Do gry wchodzą kolejni producenci elektroniki...

Nowi producenci, którzy zdecydowali się tworzyć smartfony z WP7 to Fujitsu, Acer i ZTE. Według Microsoftu w najbliższym czasie można się spodziewać kolejnych urządzeń od Samsunga, HTC i LG.

Laboratoria badawcze Microsoftu już posiadają prototypowe telefony wyprodukowane przez Nokię. Pierwszy model zostanie wprowadzony na rynek jesienią, wraz z oficjalną premierą Windows Phone Mango.

Obecnie na rynku dostępne są następujące modele smartfonów z WP7: Dell Venue Pro, HTC 7 Pro, HTC 7 Mozart, HTC 7 Trophy, HTC 7 Surround, HTC HD7, LG E900, LG C900, Samsung Focus (i917) i Samsung Omnia 7 (i8700).

Źródło tekstu: BGR, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~Kiedy?
0

2011-07-23 11:08:41

Czy TELEPOLIS mogłoby udostępnić specyfikację Samsunga Focus i Omnia 7?

Odpowiedz

12. ~@jaax44
0

2011-05-27 02:42:13

Jak ci się nie podoba to sobie zainstaluj linuksa. Nikt nic od ciebie nie wyciągał, tylko ci sprzedał. MS "szasta" swoimi, więc co cię to obchodzi.

Odpowiedz

11. ~jaax44
0

2011-05-26 10:07:35

Wygląda na to że microsoft znowu szasta pieniędzmi wyciągniętymi od nas za WINDOWSY. I niezbyt mi się to podoba.

Odpowiedz

10. ~franco baresi
0

2011-05-25 18:51:54

"słuchawka" to ulubiony termin z "terminologii" dresów i szemranego towarzystwa z komisów z telefonami gdzie nadal zasiada "kwiat" polskiego małego biznesu. Telepolis kompromituje się używając tak grubiańskich zapożyczeń, dajcie sobie z tym spokój, to szanowany portal a nie ubikacja w pociągu PKP gdzie byle burak może nabazgrać co mu do łba strzeli .

Odpowiedz

9. ~test
0

2011-05-25 18:00:22

Czy naprawdę tak ciężko jest napisać "telefon" zamiast "słuchawka"? :/

Odpowiedz

8. ~hera
0

2011-05-25 13:09:13

pare dni temu napisaliscie ze Microsoft prawdopodobnie przedstawi nowe sluchawki na konferencji, czy ta wiadomosc sie potwierdzila, czy musimy czekac na nowosci?

Odpowiedz

0

2011-05-25 11:11:32

Tylko na moje trochę głupota wypuszczać kilkanaście modeli od tego samego producenta, które różnią się niemalże tylko wyglądem, bo sprzętowo jest wszędzie to samo.

Odpowiedz

6. ~Wojtek G.
0

2011-05-25 10:46:39

Jak Nokia da cos z wp7.1 i polskim jezykiem to moze byc ciekawa alternatywa. Co jak co ale zasiegu w noki zaden inny producent nie pobije nigdy przynajmniej nie w najblizszych 5 latach.

Odpowiedz

5. ~mnoffice
0

2011-05-25 10:13:25

mango zapowiada sie baardzo ciekawie, jak nokia wypusci cos z qwerty, to biore.

Odpowiedz

4. ~
0

2011-05-25 10:08:42

@3 Swift 7 to E900

Odpowiedz

3. ~
0

2011-05-25 10:02:28

jeszcze jest LG Swift 7...

Odpowiedz

2. ~marcin
0

2011-05-25 09:59:17

nareszcie ktos sie bierze za to.Juz mam dosc zabawek na androidzie!!!

Odpowiedz