DAJ CYNK

Jesteś nękany telefonami? Policja nie pomoże

28.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4265

Ważne 0

0

Koło północy otrzymała SMS-a, który brzmiał "Badz mila i ja wylacze ten program. Proste!!!!!" Do godz. 7 rano telefon pokazywał 242 połączenia. Co zrobić gdy ktoś nasz numer zamieni w seks telefon?

Koło północy otrzymała SMS-a, który brzmiał "Badz mila i ja wylacze ten program. Proste!!!!!" Do godz. 7 rano telefon pokazywał 242 połączenia. Co zrobić gdy ktoś nasz numer zamieni w seks telefon?

Numery telefonów trafiły do rąk właściciela "infolinii" ze strony internetowej biura nieruchomości. Jedna z kobiet nękana była przez całą dobę erotycznymi telefonami, inna - SMS-ami.

Na komisariacie funkcjonariusz przyjmujący zgłoszenie tłumaczył, by nie wnosić sprawy, bo będzie się ciągnęła miesiącami, a powódka będzie ciągana po komisariatach na zeznania. Dopiero za trzecim razem udało się zgłosić sprawę na policję. We wszystkich wypadkach funkcjonariusze mówili, że i tak umorzą sprawę.

Szerzej o sprawie przeczytać można na stronach serwisu Alert24.

Źródło tekstu: Alert24

Komentarze
Zaloguj się
23. ~nokia 6310i cudeńko
0

2010-06-07 13:00:50

sintesi - do mojej żony "zadwonili" z CITYbanku i od razu z imienia - gdzie Oni to wydłubali? człowiek ukrywa swoje dane jak może, a tu taki obcy i nieznany bank Pani Krysiu - dwie kawy proszę;) a OSA z TP tak ciężko zrealizować.

Odpowiedz

22. ~sintesi
1

2010-04-28 23:01:00

@9) a jak ktoś nie kupuje startera, tylko abo z numerem i go nękają SMSami promo przez kilka lat, jednak żal mu oddać "złotego numeru" ?? (jak w moim przypadku??) Numer zastrzeżony, brak go w jakimkolwiek spisie abonentów (0 SMS premium), a znajdzie się firma z drugiego końca Polski, która mi wysyła regularne SMS z ofertami - pomimo tego, że zgodnie z warunkami ich w podwójnym ""bramki"" odesłałem nie raz info, że sobie tego nie życzę?

Odpowiedz

21. ~Misiek
0

2010-04-28 22:19:31

@9 Kretyn z wylasowanym mózgiem. Co ma do tego Tusk i Ziobro ty tępy pustaku ?

Odpowiedz

20. ~Misiek
0

2010-04-28 22:17:53

Miałem kiedyś taką sytuację. Na telefon kiluletniej wówczas córki (jedna z pierwszych heyah, łątwy do zapamiętania numer, ale nie złoty) codziennie ktoś dzwonił, wygłupy, głupie telefony. Te moje połączenia nie były tak nachalne i wulgarne więc naprawdę nic nie mogłem zrobić. BOK też nie pomógł - faktem jest - co mógł zrobić? Jedyną radą było wywalenie sima i wzięcie innego. Polska to dziki kraj, trudno się nie zgodzić.

Odpowiedz

19. ~
1

2010-04-28 21:13:01

@12 A jak zdobędzie numer kogoś z twojej książki telefonicznej? (znajomy, rodzina, przełożeni) i będzie wydzwaniał/pisał sms? Tym sposobem można człowiekowi zniszczyć życie. @13 Co di da filtr czy nawet blokada anonimowych połączeń, skoro ten gość SPOOFUJE numer? Może to być numer 1234, szefa, członka rodziny?

Odpowiedz

18. ~
0

2010-04-28 20:47:53

żeczy przez "Ż" heheeeeee dobrze że nie lódzi :)

Odpowiedz

17. kwistas
0

2010-04-28 20:33:26

Ale co tam policja ma ważniejsze żeczy do roboty, gnębienie ludzi, bo sobie parę plików MP4

Odpowiedz

16. ~mirekb
0

2010-04-28 19:26:16

@15 pierwszy raz widze cos takiego jak "***" a nic złego nie napisałem.zabezpieczenie?dobrze

Odpowiedz

15. ~m
2

2010-04-28 19:23:37

ciekawe..zrobiłbym mnp do play z tym numerem i znajomym z widzenia miejscowym sfeminizowanym *** bym dawał do pogadania ;-))

Odpowiedz

14. ~hettman
2

2010-04-28 19:17:17

a ja bym przeniosl numer do play i niech mi frajer nabija minuty w "zbieraj minuty" (do tego oczywiscie automat do nagrywania by sam odbieral i jeczal do tego balwana... :)

Odpowiedz

13. ~qlima1
-2

2010-04-28 18:57:40

Z niektórych komentarzy wynika, iż pisali je kretyni zamiast poradzić, iż wystarczy włączyć filtr połączeń a w Plusie można nawet wyłączyć odbiór połączeń z numerów anonimowych. Piszcie mniej głupot a to co piszecie - piszcie jak dla swego brata, siostry a nie wroga!

Odpowiedz

12. ~max
2

2010-04-28 18:56:04

A można dzięki prostej aplikacji na tel. włączyć odrzucanie lub jeszcze lepsze tj. ciche odbieranie połączeń od numerów zastrzeżonych, bądź spoza książki tel. i 100% pewne że klientowi znudzi się szybko.

Odpowiedz

1

2010-04-28 18:45:54

Mi też się wydaje, że najprostszym sposobem jest pozbycie się tego numeru albo wyłączenie telefonu przy aktywnej poczcie wtedy przy każdym połączeniu będzie taki osobnik płacił.

Odpowiedz

10. poziom
-1

2010-04-28 17:53:21

Ta babka pracuje w nieruchomościach. Może to klient postanowił się zemścić? Tak jak pisałem to jest nie do znalezienie, typek siedzi za vpnem i spoofuje nr. przez egzotycznego opa...

Odpowiedz

9. ~jupi
1

2010-04-28 17:48:41

A jednak Ziobro miał rację w sprawach zwyczajnych Polaczków. Tuskolandia broni tylko swoich! Jak ktoś kupuje starter po jakiejś osobie tzn, z początkowymi numerami np.501,601 itd. to niestety może się spotkać z takim czymś. Wtedy wyrzucamy numer i kupujemy starter z nowej puli. Myślę, że jak w salonie powie, że nie chce mieć po kimś- to dadzą jej nowy z numerem nienależącym nigdy do nikogo.

Odpowiedz