DAJ CYNK

Jest Skype na Androida

05.10.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7485

Ważne 0

0

Od dzisiaj posiadacze smartfonów z Androidem w wersji 2.1 lub nowszej będą mogli używać komunikatora Skype. Aplikacja jest darmowa i jest już dostępna w Android Market.

Od dzisiaj posiadacze smartfonów z Androidem w wersji 2.1 lub nowszej będą mogli używać komunikatora Skype. Aplikacja jest darmowa i jest już dostępna w Android Market.

Skype dla Androida umożliwia użytkownikom wykonywanie darmowych rozmów z innymi użytkownikami Skype za pośrednictwem WiFi lub mobilnej transmisji danych (GPRS, EDGE, 3G), a także wykonywanie tanich połączeń ze Skype na telefony stacjonarne i komórkowe oraz odbieranie na numer przypisany użytkownikowi. Możliwe jest także wysyłanie i otrzymywanie wiadomości do jednej osoby lub grupy osób w Skype i synchronizowanie kontaktów między Skype i książką adresową telefonuodbieranie połączeń przychodzących na numer Skype użytkownika.

Źródło tekstu: Skype

Komentarze
Zaloguj się
37. ~...
0

2011-01-07 23:58:40

A na LG GT 540 chodzi elegancko- jedyna wada to lekkie lagi w menu. Co ciekawe nawet na EDGE można sobie pogadać (wbrew temu co pisał pewien znany serwis dla emo-Komórko-Manów), ale to akurat sprawdzałem w domu- 500m od nadajnika Plusa, który jeszcze nigdy nie działał wolniej niż 20KB/s. Podejrzewam że na słabym EDGE mogą wystąpić problemy choć tego nie sprawdzałem.

Odpowiedz

36. ~Kolo
0

2011-01-07 23:16:56

Ten sam problem na wildfire. Sadze ze poprostu telefon sprzętowo nie daje rady :(

Odpowiedz

35. ~Selro
0

2010-12-12 12:21:32

U mnie na htc wildfire da sie zainstalowac skype z marketu.Mogę się zalogować, samo ściąga kontakty, ale rozmowa to porażka. Trzaski podczas rozmowy, da się rozmawiać jeśli od tego życie by zależało. W innym przypadku nie ma sensu.

Odpowiedz

34. ~Cichy76
0

2010-11-27 09:43:01

witka, czy można już oficjalnie zupdateować Galaxy S do 2.2 ?

Odpowiedz

33. ~galaxy s
0

2010-10-27 11:22:24

na galaxy s strasznie muli, głos przerywa... chyba trzeba bedzie poczeklac na porawki

Odpowiedz

32. ~administrator_80
0

2010-10-09 15:37:46

Potwierdzam na skype nie da sie zalogowac

Odpowiedz

31. ~malciak
0

2010-10-06 07:21:58

Na Galaxy S nie daje sie nawet zalogowac. Czekam na wersje dzialajaca na tym modelu. Kpina zeby na topowym modelu skype nie dzialal.

Odpowiedz

30. ~@Szalony
0

2010-10-05 21:11:11

U mnie w Galaxy S jeszcze na Androidzie 2.1 jest możliwość uploadownia plików normalnie z przeglądarki systemowej.

Odpowiedz

29. ~jarekt
0

2010-10-05 18:43:40

To nie jest zadna beta. Skype na androida jest juz od bardzo wielu miesiecy - dotad jednak mial na niego wylacznosc amerykanski Verizon. Co do Galaxy S to znam conajmniej kilka przypadkow w ktorych Skype dziala normalnie. Musicie po prostu sprawdzic. Inna sprawa to nieobslugiwanie kamery przedniej przez Skype - moze to o to chodzi, ze nie dziala w pelni na SGS. Fajnie dziala integracja z kontaktami - po polaczeniu odpowiednich kontaktow mozna dzwonic i czatowac z poziomu dowolnej aplikacji z kontaktami. Jakos rozmow u mnie krysztal.

Odpowiedz

28. ~Francuz
0

2010-10-05 17:51:51

ale Fring ma za to rozmowy video, bardzo przydatne. Niestety tylko pomiędzy telefonami. Chyba, że ktoś zna program na win/mac obslugujacy video fringa?

Odpowiedz

27. ~Paweł
0

2010-10-05 17:48:59

No to Xperia *** bo tam stary Android siedzi :(((

Odpowiedz

26. ~
0

2010-10-05 17:47:37

ad 25. Fring od ok 3 miesiecy nie obsługuje juz Skype. Robi to za to Nimbuzz dostepny w Markecie. rcicho

Odpowiedz

25. TomekO
0

2010-10-05 17:02:44

Czyżby przez GPRS da się pogadać ? Na androida jest jeszcze fring.

Odpowiedz

24. ~
0

2010-10-05 17:01:48

A gdzie można pobrać Skype Lite na Javę?

Odpowiedz