DAJ CYNK

Jest odpowiedź na nasz Ice Bucket Challenge!

03.09.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6177

Ważne 11

5

Marcin Gruszka z Play, Konrad Mróz z T-Mobile i Karol Wieczorek z Netii odpowiedzieli na nasze wyzwanie, oblali się wodą z lodem i wpłacą pieniądze na konto fundacji. Swój Ice Bucket Challenge uwiecznili na jednym, wspólnym filmie. Zadanie wyznaczyli też tylko jednej osobie...

Marcin Gruszka z Play, Konrad Mróz z T-Mobile i Karol Wieczorek z Netii odpowiedzieli na nasze wyzwanie, oblali się wodą z lodem i wpłacą pieniądze na konto fundacji. Swój Ice Bucket Challenge uwiecznili na jednym, wspólnym filmie. Zadanie wyznaczyli też tylko jednej osobie...

Zobacz: Ice Bucket Challenge by TELEPOLIS.PL.


Oprócz wspomnianej trójki, nominowany był także Wlo. Potwierdzamy, że otrzymaliśmy od niego dowód przelewu pieniędzy na konto fundacji. Witek, zgodnie z obietnica, jeszcze dziś zrobi to samo - za wszystkie cztery osoby.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
40. ~nicram
0

2014-09-04 22:23:09

Niewinne oblewanie zimną wodą? Ice Bucket Challenge wspiera działalność stowarzyszenia ALSA, która finansuje badania z użyciem linii komórkowej uzyskanej poprzez zniszczenie życia nienarodzonych dzieci.Także w Polsce w ostatnim czasie popularne stało się oblewanie zimną wodą i nominowanie kolejnych osób do realizacji tego "wyzwania" (kilka dni temu pisaliśmy o tym, że udział w akcji wzięła Monika Olejnik). Akcja ma na celu wsparcie fundacji działających na rzecz chorych ze stwardnieniem zanikowym bocznym (oblewaniu wodą towarzyszy wpłata na konto konkretnych organizacji). Cel Ice Bucket Challenge byłby więc niezwykle szczytny, gdyby nie fakt, że wspierane stowarzyszenie bazuje na śmierci nienarodzonych dzieci. Rzecznik ALSA Carrie Munk poinformowała, że tę linię komórkową uzyskano już dawno, a badania z jej użyciem są finansowane ze specjalnej darowizny i już wkrótce mają się zakończyć ? podaje LifeNews.com.Przed udziałem w akcji ostrzegała już amerykańska archidiecezja Cincinnati. W specjalnie wydanym oświadczeniu biskupi zasugerowali, by uczestnicy ?oblewanej? zabawy przekazywali swoje datki na inne organizacje o podobnym charakterze. Stało się to po tym, jak wodne wyzwanie zostało rzucone wizytatorowi katolickich szkół w tej diecezji.MaR/Naszdziennik.pl

Odpowiedz

39. ~Minus
-1

2014-09-04 14:18:50

Ogromna szkoda, że /''wlo/'' nie chciał się pokazać.

Odpowiedz

38. ~Ole
2

2014-09-04 00:09:08

Zabawa zabawa ale dzięki niej na konto fundacji Dignitas Dolentium wpłynęło juz ponad 750.000 zł w ciagu niecałego miesiąca. Dotychczasowy. dużej fundacji nie przekraczał podobno 300k rocznie. Brawo

Odpowiedz

37. ~lee
-2

2014-09-04 00:02:22

@36w sumie racja, Ty wiesz lepiej. jakby udostępnili za darmo to zarobiliby więcej....

Odpowiedz

36. ~
4

2014-09-03 23:44:40

@35a co innego mieli powiedzieć? "niestety, nikt nie chciał kupić możliwości transmitowania meczów, bo byliśmy zbyt chytrzy na kasę i chcieliśmy za dużo"? czy może: "popłynęliśmy trochę na tych mistrzostwach. nie zarobimy na tym, ale nie martwcie się. odbijemy sobie to na was nasi drodzy klienci"?

Odpowiedz

35. ~lee
-4

2014-09-03 23:32:17

@34

Odpowiedz

34. ~
4

2014-09-03 18:19:18

Tobias Solorz liczy straty finansowe i wizerunkowe na ograniczonej emisji FIVB. ;)

Odpowiedz

33. kwistas
4

2014-09-03 18:17:12

Ciekaw jestem czy Tobias Solorz podejmie to wyzwanie czy jednak nadal będzie na uboczu medialnym jak jego ojciec zarabiając miliony.

Odpowiedz

32. ~Deska
0

2014-09-03 18:14:09

A potem zapalenie płuc... Co na to prawnicy korporacji?

Odpowiedz

31. ~r
3

2014-09-03 17:33:26

Przynajmniej mieli lód we wiadrach, a nie tak jak Witek się wykpił zimną wodą bez lodu. Witek zrobił cold water challenge. Powinien zapłacić poczwórnie :-) A Tobias nie podejmie wyzwania. Mogę się założyć, że poprosi tatusia Zygmusia o przelew w jego imieniu. No chyba, że całkiem zleje tę zabawną akcję i pójdzie na browarka.

Odpowiedz

2

2014-09-03 17:31:27

Niesamowite. Byłem przekonany, że tylko Play zdecyduje się na podjęcie wyzwania. A tu proszę:)

Odpowiedz

29. ~
1

2014-09-03 16:36:12

Ta akcja to ściema i charakterystyczne jest to że ze osoby uznawane przez co niektórych za poważne dają się wkręcać. Co ciekawe najmniej zrobił (ale nadal zrobił) najmniej poważny z nich czyli niejaki wlo.

Odpowiedz

28. ~taka akcja
1

2014-09-03 16:10:05

@26 - uwierz, że tam było pełne wiadro lodu z wodą, co było bardzo zimną mieszanką.

Odpowiedz

27. AbrahaM
0

2014-09-03 15:50:21

SirmarK: Szacun. Sam też oddaje (jeśli dobrze liczę, to "tylko" około 9 lat). Po Twojej odpowiedzi oczywiście uznaję że macie zaliczone jako redakcja ale może skoro macie wyrobioną "pozycje medialną" to może byście wyzwali kogoś? :) Przysłużylibyście się krwiodawstwu. Jak sam wiesz lato w lato jest powtarzalny kryzys z powodu niedoborów krwi, a poza sezonem wakacyjnym też nie jest rewelacyjnie, więc każda promocja / jednostka krwi jest bardzo cenna.

Odpowiedz

26. ~Red
3

2014-09-03 15:39:44

Żenujące to nie jest, bo akcja wspiera fundację walczącą z poważną chorobą. Nudne trochę stało się to oblewanie, bo oblewający się chyba nie do końca wiedzą o co kaman. Owszem, założeniem jest żeby wylać na siebie kubeł lodowatej wody (nie wody z pływającymi kostkami lody) tak aby choć przez chwilę poczuć jak zareaguje organizm na taki szok termiczny. Podobny ból czują chorujący na stwardnienie zanikowe boczne. Więc polewanie polewaniem ale chodzi tu o coś więcej.

Odpowiedz