DAJ CYNK

Jednodniowa promocja doładowań w Orange

01.04.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3775

Ważne 0

0

Tylko 1. kwietnia w Orange obowiązuje specjalna promocja doładowań. Przy zasileniu konta pre-paid kwotą 50 zł można otrzymać drugie tyle do wykorzystania wewnątrz sieci.

Tylko 1. kwietnia w Orange obowiązuje specjalna promocja doładowań. Przy zasileniu konta pre-paid kwotą 50 zł można otrzymać drugie tyle do wykorzystania wewnątrz sieci.

Aby skorzystać z promocji należy doładować konto kwotą 50 zł korzystając z systemu zasileń, który jest dostępny pod adresem: https://doladowania.orange.pl.

Bonusowe 50 zł zostanie dodane w ciągu 24 godzin. Można je wykorzystać na połączenia, SMS-y i MMS-y w sieci Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi w Polsce i na transfer danych. Środki promocyjne są ważne przez 30 dni.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 82 kB).

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
25. pablo_79
0

2011-04-18 23:15:45

W Heyah ostatnie podwójne doładowanie trwało 2 miesiące, a to wygląda na prima aprilisową promocję ;)

Odpowiedz

24. ~
0

2011-04-07 13:06:39

@23, Orange ma bardzo konkurencyjną ofertę. Upusty na abonamenty biznesowe oscylują w przedziale 50%-70% + dochodzą do tego jakieś obniżki na wybrane modele telefonów

Odpowiedz

23. ~
0

2011-04-06 21:42:01

upusty to wprowadził play bo chyba coś około 50 %

Odpowiedz

22. ~
0

2011-04-06 15:21:49

Myślałam, że to prima aprilis, a tu proszę:. Widać Orange wprowadził sporo zmian, bo przecież wprowadzili też upusty na abonamenty biznesowe.

Odpowiedz

21. GND
0

2011-04-02 13:42:24

A mi doładowali najpierw za 10zł , na 92 dni. Po godzinie przyszedł sms że otrzymuję 50zł ekstra na 30 dni, natomiast po sprawdzeniu stanu konta kodem pokazało mi kwotę doładowania bonusowego:60zł ważne przez 92 dni.

Odpowiedz

20. ~Iwi
0

2011-04-01 23:41:07

Właśnie dostałam od Orange nie 50% w bonusie a 100% :) Czyli 50 zł na wykorzystanie przez 30 dni. A wy dalej myślcie, że to prima aprilis...

Odpowiedz

19. ~
1

2011-04-01 14:07:59

Nie znam się kompletnie na telefonii, wiem tylko że mam numer w erze. Mam pytanie. Czy simplus i sami swoi to są prawdziwe oferty czy tylko prima aprilisowe twory?

Odpowiedz

18. Blank
1

2011-04-01 12:59:17

szkoda, że nie obowiązuje przy doładowaniu za 100 zł. Nawet gdyby dawali "tylko" 50 złotych, to opłacałoby się w OFnK. Mimo wszystko "więcej niż 50% więcej" :-)

Odpowiedz

17. ~
1

2011-04-01 12:52:49

Proponuję promocje 12h.

Odpowiedz

16. ~
-1

2011-04-01 12:15:23

Ojej, to mnie teraz Orange zaskoczyło :) W końcu pomyśleli i dali coś z jajem :) dopiero teraz się skapnąłem na czym ten żart polega :) / Atlan

Odpowiedz

15. Atlan
1

2011-04-01 11:37:36

W sumie to mogli zrobić to jeszcze lepiej :) Napisać, że dają 50% a potem po doładowaniu napisać "żartowaliśmy z tymi 50%, dostajesz 100%" :) To by dopiero było coś :) Ewentualnie mogli napisać, że dają 25%, a daliby 50 ;)

Odpowiedz

14. ~orencz
-1

2011-04-01 11:35:56

POTWIERDZONE właśnie doładowałem dostałem 50 zł na promocyjne ważne 30 dni

Odpowiedz

13. ~M.
1

2011-04-01 11:10:26

a świstak siedzi i zawija...... ;p

Odpowiedz

12. mungo
1

2011-04-01 10:59:13

Jest napisane "otrzymasz ekstra więcej niż 50% więcej w Promocji Prima Aprilis w Orange". Żartują sobie o tyle, że tak na prawdę dostajesz 100% więcej, ale te 100% to rzeczywiście jest więcej niż 50%. Regulamin jest jak najbardziej ok. Promocja się nazywa "Prima Aprilis w Orange" taka jest jej nazwa. Równie dobrze mogła by się nazwyać "Ala nie wali mu pały w Orange" i też by była promocją w której muszą ci dać bonus.

Odpowiedz

11. jojo
0

2011-04-01 10:59:09

Ad. 10 Znaczy te dodatkowe 50 zł, nie 50%.

Odpowiedz