DAJ CYNK

Jak rozsuwać, to BlackBerry 9800 Bold

06.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6018

Ważne 0

0

Do sieci wyciekły wysokiej jakości zdjęcia telefonu BlackBerry Bold 9800, pierwszego smartfonu kanadyjskiego producenta wyposażonego w system operacyjny BlackBerry OS 6.0. Nowa konstrukcja znacznie odbiega od tego co do tej pory pokazał RIM - bardzo łatwo ulec jej wdziękom

Do sieci wyciekły wysokiej jakości zdjęcia telefonu BlackBerry Bold 9800, pierwszego smartfonu kanadyjskiego producenta wyposażonego w system operacyjny BlackBerry OS 6.0. Nowa konstrukcja znacznie odbiega od tego co do tej pory pokazał RIM - bardzo łatwo ulec jej wdziękom.



Wysuwana w pionie pełna klawiatura QWERTY i pojemnościowy ekran dotykowy (z funkcją multitouch) to bardzo interesujące zestawienie. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę wyjątkową dbałość o detale i wysokiej jakości materiały, z których znany jest RIM.



Stalowe ramy dają pewność, że nowy Bold nie roztrzaska się na kawałki przy byle upadku, a nowy system operacyjny zachęca nie tylko do pracy, ale i do rozrywki. Zgodnie z przyjętą ostatnio przez RIM drogą, trackball zastąpiła mysz optyczna.



Cieszy też rozwój RIM w dziedzinie fotografii - odstający pod tym względem producent zdecydował się w nowym modelu na moduł fotograficzny z matrycą 5 Mpix i diodową lampę doświetlającą. Bateria nowego BlackBerry ma pojemność 1380 mAh.

Na koniec dołączamy jeszcze prawie 17-minutową wędrówkę po BlackBerry OS 6.0 (niestety w języku chińskim):



I dość nieszablonową reklamę nowego systemu:



Źródło tekstu: BerryTimes.cn, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Paweł
0

2010-06-07 08:37:28

Bez BIS czy BES BB to tylko gadżet (jak ktoś wyżej napisał dla gadżeciaża). Ten telefon bez tych usług to jak ryba bez wody. Ale jak już jest w wodzie to :)))) Osobiście czekam na 9100.

Odpowiedz

13. ~mucus
0

2010-06-07 08:16:08

Blackberry to styl zycia:) kto raz sprobuje ten zostaje przy BB:) Uwielbiam

Odpowiedz

12. ~Wezmyr
0

2010-06-06 23:17:02

***7- BB jest telefonem, który ma piękny dźwięk, doskonały wyświetlacz. Coś, co inni ogłaszają jako nowość (wejście na 3,5 jacka) w BB jest od dawna. Nawet wewnętrzne głośniki (stereo rzecz jasna) dają radę. A o takich oczywistościach jak filmy z YT czy DivX nie spominam, bo to oczywiste :-)

Odpowiedz

11. ~Wezmyr
0

2010-06-06 23:12:28

No w końcu! Ileż można czekać. Przeca mój Bold9000 już długo nie pociągnie :-)

Odpowiedz

10. vonski
0

2010-06-06 20:55:53

Długo się zbierałem, żeby sobie kupić jakieś BB, ale tego to już na pewno nie odpuszczę :P

Odpowiedz

9. ~fism
0

2010-06-06 18:45:34

@4 to raczej nasi operatorzy mogliby go wprowadzić do siebie :)

Odpowiedz

8. ~fism
0

2010-06-06 18:44:42

Będzie taki i taki - przeglądarka na webkit, dużo RAM, aparat 5mpx + to co znamy z dotychczasowych BB :) @6 - 9105 nie przekroczy 2000zł

Odpowiedz

7. ~ODPOWIEDZCIE
0

2010-06-06 18:27:52

Mam pytanie. Czy będzie to telefon biznesowy czy może już multimedialny? Bo powiem,że bardzo mi się podoba. Tylko jeśli będzie nie multimedialny, tzn. słaba jakość muzyki, filmów, słaby aparat i złe przeglądanie neta to odpada... Więc czekam na odpowiedzi :)

Odpowiedz

6. ~Kubiq
0

2010-06-06 17:16:56

ja tam czekam na nowego pearl''a,ten pewnie po 2k+ bedzie...

Odpowiedz

4. ~
1

2010-06-06 15:40:38

Mogliby go wprowadzić u naszych operatorów.

Odpowiedz

3. ~Zbyszek
0

2010-06-06 14:10:28

Blackberry to idealne rozwiązanie dla gadżeciarza który dalej chce mieć coś funkcjonalnego i miłego w użytku, ale jednocześnie ciesząc się z używania urządzenia które posiada, nie da się mając Blackberry nie uważać że jest świetnym urządzeniem, WM, Android, Symbian nigdy nie dojdą do tego poziomu, mam tylko nadzieję że BB się nie zepsuje jak to zrobiła Nokia, chociaż w sumie nic na to nie wskazuje, w USA RIM rządzi i dzieli od lat, a nadal produkuje świetne urządzenia, tak trzymać RIM!!

Odpowiedz

2. ~ursus2400
2

2010-06-06 13:40:36

Ogromny plus w stosunku do wielu nowych konstrukcji - aby wyjąć kartę pamięci nie trzeba usuwać baterii z urządzenia. Ogólnie bardzo ciekawa zabawka.

Odpowiedz

1. ~medyk
1

2010-06-06 13:32:33

ciekawa zabawka, a jaka cena ?

Odpowiedz