DAJ CYNK

Jak będzie wyglądał smartfon w 2014 roku?

29.11.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5964

Ważne 0

0

Szwedzka firma designerska TAT, autor między innymi interfejsu Android OS, przedstawiła interesującą koncepcję przyszłości smartfonów. Jak będzie wyglądał nasz dostęp do informacji w 2014 roku?

Szwedzka firma designerska TAT, autor między innymi interfejsu Android OS, przedstawiła interesującą koncepcję przyszłości smartfonów. Jak będzie wyglądał nasz dostęp do informacji w 2014 roku?

Po obejrzeniu poniższego filmu, można powiedzieć tylko tyle - oby wróżba TAT sprawdziła się. Największą barierą do pokonania jest stworzenie aż tak niesamowitych ekranów - szczególnie rozciągliwego ekranu smartfono-tabletu z pierwszej sceny.



Źródło tekstu: Gizmodo, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~
0

2010-11-30 19:15:24

@13 forfitter normalnie jesteś, tylko odrób lekcje bo rano do szkoły.

Odpowiedz

13. ~
0

2010-11-30 11:56:34

Rozwaliło mnie to ze za 4 lata blondynki będą się interesować piłka nożną. Swoją drogą ciekawe po czym myła te zęby...

Odpowiedz

12. orson_dzi
0

2010-11-30 00:00:51

Wprowadzą to w 2014 roku. Do Polski dojdzie to w 2020, stać nas na to będzie w 2050 ;) . Wszystkie przestawione tu rzeczy już są, jedne mniej drugie krócej, kwestia jest tylko dopracowania i rozprowadzenia szerzej. I w tym kierunku powinien iść rozwój, bo jak narazie mamy tępą pogoń za tym, czyj telefon będzie nagrywał filmy w wyższej rozdzielczości (nie mylić z jakością!!!!!) i który będzie miał dostęp do większej ilości portali społecznościowych.

Odpowiedz

11. andmar
0

2010-11-29 20:27:05

Maniiiek nie pytaj takie bajery są możliwe. Dziwi mnie tylko jakiś taki upór o rozwiązania materialne, fizycznie, a nie obraz wyświetlany w bezpośrednio w powietrzu.

Odpowiedz

10. Maniiiek
0

2010-11-29 20:05:53

wytłumaczcie mi jak możliwy jest taki rozciągany ekran?

Odpowiedz

9. m2marek
0

2010-11-29 18:24:31

"Rozciągany" ekran i przenoszenie pliku robi na mnie największe wrażenie, ale... przecież to można by mieć już dziś. Niestety wszystko jest wprowadzane według z góry ustalonego harmonogramu, by odpowiednio zarobić.

Odpowiedz

8. ~customerEra
0

2010-11-29 14:22:08

Hm... a jeszcze kilka lat temu kupując telefon patrzyło się na te które lepiej trzymają zasięg, dobrze słychać rozmówcę...Co za czasy...

Odpowiedz

7. Pavan
0

2010-11-29 14:07:28

ekrany też już takie są, dwa lata temu widziałem prezentacje takich sprzętów, wtedy były to sprzęty w fazie prototypów, konstruktor (a raczej ich szef) mówił że w tej chwili bariery sprzętowe tak na prawdę nie istnieją, jest tylko bariera systemowa, tj. nie ma OSów które są w stanie obsługiwać coś takiego, ale mówił że to tylko kwestia czasu jak komuś będzie się opłacało napisać program pod takie urządzenia i zainwestować w tego typu technologie

Odpowiedz

6. wmmpw
0

2010-11-29 13:48:59

jakie lustra jak w filmie już są tylko kosztują 20k dolarów bodajże ;/

Odpowiedz

4. ~bomba
-1

2010-11-29 11:50:09

To już ją możesz oddawać na złom Bo filmy HD to pierwszy kwartał 2011 :) No chyba że myślisz o Noki To masz jeszcze spokojnie 3 lata ;D

Odpowiedz

3. ~luk
0

2010-11-29 11:47:41

To jest przerażające :/ abym nie miał chwili oddechu dla siebie a z każdego kąta wciska mi sie technologia i informacja. Technologicznie oczywiście niesamowite ale ciszy i spokoju też potrzebujemy. :)

Odpowiedz

2. Szalony
0

2010-11-29 11:46:41

Za 4 lata bedziemy sie smiac z tego filmu - to dlatego ze malo z niego sie sprawdzi - ludzkosc schodzi na psy ;) wkrotce to juz w zlobkach dzieciaki beda internetu uzywac a dorosli nie beda mogli bez niego zyc... co za swiat ;)

Odpowiedz

-1

2010-11-29 10:44:32

Powiem tyle: dopóki nie będzie TV HD w smartfonie i wypożyczalni filmów HD oraz rozmów video w formacie HD z dzwiękiem stereo:) to nie zamierzam wymieniać mojej N73 na inną zabawkę:)

Odpowiedz