DAJ CYNK

Jacek Felczykowski nowym członkiem zarządu Polkomtelu

06.10.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4791

Ważne 3

3

Jacek Felczykowski został nowym członkiem zarządu Polkomtelu, zastępując Tomasza Zadrogę, który zrezygnował z pełnionej funkcji.

Jacek Felczykowski został nowym członkiem zarządu Polkomtelu, zastępując Tomasza Zadrogę, który zrezygnował z pełnionej funkcji.

Jacek Felczykowski będzie odpowiadał w zarządzie za obszar IT. Obszar bezpieczeństwa został przypisany Anecie Jaskólskiej, a sprawy związane z obszarem energii elektrycznej i gazu będą podlegały Wojciechowi Piskorzowi.

Tomasz Zagroda po rezygnacji z funkcji członka zarządu Polkomtelu objął "inną odpowiedzialną funkcję" w jednej ze spółek grupy - został wiceprezesem Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin.

Zobacz: Polkomtel bez jednego członka zarządu i rzecznika
Zobacz: Polkomtel rozpoczął przeprowadzkę do nowej siedziby

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~
0

2015-10-07 18:50:38

Jacek, to człowiek instytucja. Olbrzymia wiedza poparta jeszcze większym doświadczeniem. Gratulacje i życzenia jeszcze większych sukcesów.

Odpowiedz

13. ~P
-1

2015-10-07 08:20:57

Apel do mieszkańca Wolbromia: Powiedz swoim sąsiadom że nowy bts sie przyda i niech nie blokują nowych inwestycji. Wracając do meritum: gratulacje,właściwy człowiek na właściwym miejscu

Odpowiedz

12. ~jestem w Plusie
1

2015-10-07 00:14:08

Apel do nowego członka zarządu Polkomtela od użytkownika Plusa w Małopolsce zachodniej. Proszę coś zrobić z katastrofalnym zasięgiem sieci Plus w centrum miasta Wolbrom (powiat olkuski). Szanowny Panie, macie JEDNĄ stację bazową na obrzeżach miasta - na 8 tysięczne miasteczko! Play, Orange i T mobile. Czyli Wasza konkurencja ma nadajnik w centrum miasta !! Tylko Wy co tak się promujecie jako lider LTE nie potraficie zapewnić wystarczającego poziomu sygnału w kamienicach i sklepach na rynku !!! To jest po prostu śmieszne. Nie wspomnę też o Ojcowskim parku Narodowym. Jesteście JEDYNĄ siecią z której nie da się tam zadzwonić.

Odpowiedz

11. ~Piotr
-2

2015-10-06 22:40:04

@3 - A ja jestem ze zmian zadowolony.Z Jackiem można się dogadać.Jarek sam sobie winny.

Odpowiedz

10. ~KK
0

2015-10-06 20:53:34

@Luin."będzie odpowiadał w zarządzie za obszar IT" i chyba dalej za Technikę... :)

Odpowiedz

9. ~
0

2015-10-06 20:46:05

Ważne, że jest członek.

Odpowiedz

-2

2015-10-06 19:46:11

7). członek stowarzyszeniu..?:-)członek w Polkomtelu - tak się zgodzę:-)

Odpowiedz

7. ~
0

2015-10-06 19:28:34

Typowy dopelniacz - kogo, czego: członek Polkomtelu, stowarzyszeniu, redakcju.

Odpowiedz

2015-10-06 19:16:25

@3W Plusie liczy sie co dany czlowiek potrafi, czym sie wykazal a nie swistek papieru zwany dyplomem.Gratuacje dla P. Falczykowskiego!

Odpowiedz

0

2015-10-06 19:14:02

widziałem! Witek w głównych wiadomościach!:-D :-D

Odpowiedz

4. ~
1

2015-10-06 19:12:34

Witek w Polsacie był przed chwilą :)

Odpowiedz

3. ~windykator
1

2015-10-06 18:52:57

niesamowite jak poszedl w stołkach Jacek slynny z tego ze zwalnia i byl historycznie windykatoremNie ma nawet wyzszego ktore przeciez latwo uzyskac nawet na prywatnej uczelni...posiada wykształcenie średnie:- Centrum Kształcenia Ustawicznego Ekonomistów i Pracowników Administracji PaństwowejNie ma doswiadczenia IT jak i wczesniej w technice.Pstryczek dla Pana Chudziaka?Rozumiem ze awansuje sie poslusznych, nie wizjonerow i menedzerow?

Odpowiedz

2. ~Zbyszek
-1

2015-10-06 18:45:24

Gratuluje !

Odpowiedz

-2

2015-10-06 18:30:37

jej, język mi się łamie:,,członkiem zarządu Polkomtelu":-)

Odpowiedz