DAJ CYNK

Jabczyński: lipdub to nie nasze oficjalne działanie [wideo]

23.01.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9246

Ważne 2

3

Jak to w Internecie, codziennie pojawiają się hity. Dziś staliśmy się małymi bohaterami za sprawą lipduba Akademia Ku Jakości. Jak się pewnie domyślacie, to efekt jednego z naszych szkoleń team building i zabawy na imprezie integracyjnej - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Jak to w Internecie, codziennie pojawiają się hity. Dziś staliśmy się małymi bohaterami za sprawą lipduba Akademia Ku Jakości. Jak się pewnie domyślacie, to efekt jednego z naszych szkoleń team building i zabawy na imprezie integracyjnej - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Sami wiecie, że czasami wszyscy świetnie się bawią, robiąc zdjęcia i filmy, których potem oglądanie bywa mocno krępujące, jak przeglądanie albumów z dzieciństwa. Nie zamierzaliśmy publikować tego materiału, ale zrobił to i szybko usunął, sam producent. Skoro film już pojawił się na sieci, nie będziemy się go wstydzić. Dzięki niemu przynajmniej wiecie, że w Orange Polska pracują prawdziwi ludzie. Także tacy, którzy nie zawsze trzymają w tańcu rytm - napisał Jabczyński.

Rzecznik jednocześnie zaprzeczył, żeby ten lipdub był elementem działań marketingowych.

Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się