DAJ CYNK

iPlus CDMA w sprzedaży od 14. marca

04.03.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5911

Ważne 0

0

7. marca ruszają testy usługi iPlus CDMA. Sprzedaż komercyjnej usługi startuje 14. marca - dowiaduje się TELEPOLIS.PL

7. marca ruszają testy usługi iPlus CDMA. Sprzedaż komercyjnej usługi startuje 14. marca - dowiaduje się TELEPOLIS.PL

Na początku oferta dotyczyć będzie jedynie nowych aktywacji - zarówno w taryfach dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Sieć przewiduje 7-dniowy okres próbny, z możliwością wypowiedzenia w tym czasie umowy bez ponoszenia konsekwencji.

Na start oferty Plus przygotował trzy terminale: dwa modemy USB i jeden router Wi-Fi.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~
0

2012-01-28 16:45:05

darmowe noce są napewno zadarmo?

Odpowiedz

24. ~
0

2011-03-10 15:30:45

Troszke późno się obudzili z tym cdma, w Orange przecież jest już jakiś czas, a do końca roku mają zwiększać zasięg HSPA+DC

Odpowiedz

23. ~...
0

2011-03-05 09:20:28

@22 Przeczytaj @18, potem możesz zerknąć na mapę http://mapa.btsearch.pl/ i poszukać tam nadajników NORDISK- zasięg powinien być nawet w promieniu kilkunastu kilometrów bo to 420MHz. A czy już nadajnik odpalony to trzeba się dowiadywać w Nordisku/Plusie. Poza tym myślę że zasięg będzie łączony tak jak jest teraz w Orange. pzdr

Odpowiedz

22. ~paolo
1

2011-03-05 08:47:00

czy ktos wie jaki jest zasięg tego cdma? jaka jest szybkość transferu? czy opłaca się wogóle brać dziś internet na cdma czy może lepije poczekać na lte polsatu lub wziaść już internet polsatu?

Odpowiedz

21. ~mirekb
-1

2011-03-04 23:44:14

@20 zwracam honor..nie chce nabijac statystyk odwiedzin orange pl ;-) (od kilku lat sa nr1)

Odpowiedz

20. ~mrk
1

2011-03-04 21:12:58

~mirekb - przypominam że w orange są modemy usb cdma/3g/edge - Anydata ADU 635 i Anydata ADU 770

Odpowiedz

19. ~MARIO
0

2011-03-04 21:03:25

BEDZIE INTERNET I SIEC DYSPOZYTORSKA CDMA.

Odpowiedz

18. ~mario
0

2011-03-04 20:56:17

KUPCIE SOBIE PISMO MOBILE INTERNET ,TAM MAPKA ZASIEGU CDMA JUZ JEST.

Odpowiedz

17. ~zainteresowany
0

2011-03-04 19:17:46

Czy ktoś orientuje się czy modemy oferowane przez Nordisk lub Plusa obsługują także CDMA450 (Orange)? Jeżeli nie to przy przytkaniu się ich sieci z pojedynczym kanałem transmisyjnym 300zł pójdzie w błoto :(.

Odpowiedz

16. ~ala
1

2011-03-04 19:10:59

15.mirekb jak by PLUS chciał na poważnie CDMA, ma już lokalizację "dołoży" pasmo i jest zasięg oraz zasilanie z 3g... A tak pewno sieci nie są połączone. I będzie marka iPLUS a cała reszta Nordisk... taki MVNO o :-)

Odpowiedz

15. ~mirekb
0

2011-03-04 18:52:12

wreszcie w plusie sie rusza..p4 z 4g,ptk i ptc z hspa +dc a tam nic nie było.piszcie maile do nordiska-szybko odpisuja czy jest zasieg.jak widac plus nie popelnil tego bledu co orange-zadnego modemu usb cdma/3g/edge-mam nadzieje ze to takie modemy bo jak tylko na siec cdma to lipa..limity-temat rzeka-jak dadza wiecej niz obecnie play i dobrze zareklamuja,moze pozniej nocne sciaganie to oferta cdma plusa ma szanse na duze powodzenie..w orange ktos po prostu chyba robi to cdma jak z łaski.wierze ze w plusie tak nie bedzie..ZTE pewnie robiło modemy podobnie jak i całą infre nordisk??

Odpowiedz

14. ~sympatyczny
1

2011-03-04 18:04:16

czyli to jest najtansza opcja na bezprzewodowy internet ze sporym pakietem na rynku...

Odpowiedz

13. ~swollov
0

2011-03-04 18:00:06

do 10 Jesli chodzi o nadajniki to wystarczy sprawdzic w bts search, jesli chcesz wiedziec to wystarczy zadzwonic lub napisac do nordiska, a jesli jest wlaczony a nadajnik masz 5km od siebie to na 100% masz zasieg

Odpowiedz

12. Pijo
1

2011-03-04 17:53:58

@10 Na razie jedyna możliwośc sprawdzenia czy nadajki działa to zadzwonienie do Nordiska lub wysłanie mejla z zapytaniem. Dane kontaktowe na stronie Nordiska. Skoro Plus wprowadzi CMDA do swojej oferty to zapewne zaktualizuje swoją mapkę zasięgu już niedługo o pokrycie zasięgiem CDMA.

Odpowiedz

11. Pijo
1

2011-03-04 17:51:26

@9 no właśnie to jest dziwny zapis . tam podane są kwoty upustów , jakie otrzymuje klient i to daje do myślenia. Wiem , ze moja interpretacja to nadinterpretacja, ale raczej na podstawie doświadczenia, ale nie wyczytanie z regulaminu. Coś podejrzanie tanio oferują tę usługę, więc jestem podejrzliwy.

Odpowiedz