DAJ CYNK

iPhone z iOS8 beta 2 loguje się do LTE Plusa

17.06.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6070

Ważne 4

4

System iOS8 beta 2, który dziś pojawił się na serwerach Apple, przynosi jedną, ważną zmianę dla polskich użytkowników iPhone'ów. W końcu jest możliwość korzystania z LTE w sieci Plus.

System iOS8 beta 2, który dziś pojawił się na serwerach Apple, przynosi jedną, ważną zmianę dla polskich użytkowników iPhone'ów. W końcu jest możliwość korzystania z LTE w sieci Plus.

Do tej pory iPhone'y mogły się logować tylko do tych sieci LTE, które oficjalnie sprzedawały smartfony Apple - w Polsce są to Orange, T-Mobile i Play. Możliwość logowania się do sieci LTE Plusa oznacza, że albo ta polityka uległa zmianie, albo Plus nawiązał bliższą współpracę z Apple.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~lte?
0

2014-06-19 11:59:42

czyli to bylo klamstwo jak bilguun wrzucal pezez LTE samojebke z top trendy za pomoca swojego fajfona?

Odpowiedz

19. ~uwaga aplowcy
0

2014-06-18 20:52:16

w saturnie daja do igadgetow tyle puszek redbull ile GB ma gadget!

Odpowiedz

18. Spacedust
0

2014-06-18 20:16:20

Nigdy nie powinni dostać nawet 3G sprzedając używane iPhone/''y jako nowe z podrobionymi chińskimi ładowarkami w absurdalnych cenach.

Odpowiedz

17. ~
0

2014-06-18 11:56:34

Ipad air chodzi w + na lte

Odpowiedz

16. ~rough
0

2014-06-18 11:30:08

HE? Plus nie ma iPhona w ofercie?! w0000t 0_o

Odpowiedz

15. ~
0

2014-06-18 11:14:34

@11 przecież wszystkie iPad-y działają w LTE w Plusie od bardzo dawna, oczywiście jeśli ma LTE :) Tylko iPhone nie miał.

Odpowiedz

14. Paweł
1

2014-06-18 08:21:50

No proszę, a Samsung za to płacze że nie dostaje "niezbędnych informacji" od operatorów i słuchawki które powinny działać w LTE nie działają ;)

Odpowiedz

13. ~df
0

2014-06-18 07:33:14

Prawdę powiedziawszy afery nie było bo w /''T/'' czy Orange nie było realnie LTE nigdzie (Play... wiadomo miało zawsze 4g hehe). Teraz się to zmienia więc brak dyskryminacji to dobry objaw.

Odpowiedz

12. ~
0

2014-06-18 07:13:05

Cz to na serio ktoś kupuje sprzęt z zablokowanymi przez producenta funkcjami? Normalnie nie wierzę.

Odpowiedz

11. ~xxx
0

2014-06-18 06:39:23

Zadna kkmisja sie za to nie bierze? A ja sie dziwilem ze moj iPad nir dziala w plusie z LTE.

Odpowiedz

10. ~Jan
0

2014-06-18 06:10:06

A przycisk poczty glosowej w plusie na iphonie /''juz/'' dziala czy moze trzeba bedzie znow czekac osiem wersji?

Odpowiedz

9. ~ktos
0

2014-06-18 05:39:14

To ja place za cos co producent mi blokuje po zakupie?

Odpowiedz

8. ~
0

2014-06-18 03:17:52

A to ci ciekawostka: najdroższa sieć nie sprzedaje oficjalnie najdroższego smartfona... Ale już appel zadba o to by lte nie działało...

Odpowiedz

0

2014-06-18 00:58:16

@1 Jak żona ma G2 to tylko pozazdrościć wyboru. To nie jest żaden sarkazm ;-)

Odpowiedz