DAJ CYNK

iPhone'a czwartej generacji w trzech wariantach

12.05.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia iPhone'a czwartej generacji, tym razem pochodzące z Azji. Źródło potwierdza kilka znanych do tej pory informacji i uzupełnia je o listę wariantów telefonu.

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia iPhone'a czwartej generacji, tym razem pochodzące z Azji. Źródło potwierdza kilka znanych do tej pory informacji i uzupełnia je o listę wariantów telefonu.Klasycznie już telefony będą różniły się od siebie wielkością pamięci wewnętrznej, zamiast jednak 2 wariantów urządzenia, dostępne będą tym razem trzy opcje. Obok przewidywanych pojemności pamięci wewnętrznej wynoszących 32 i 64 GB, pojawi się też tańszy wariant z pamięcią 16 GB.

Nowy telefon będzie pracował w oparciu o iPhone OS 4, będzie miał ekran o większej niż do tej pory rozdzielczości, trafi do niego aparat fotograficzny 5 Mpix z diodową lampą błyskową, kamera do wideorozmowy, szybszy procesor (Apple A4 - 1 GHz) i pojemniejsza bateria. Najprawdopodobniej urządzenie będzie w stanie nagrywać filmy jakości HD.Więcej informacji na temat nowego iPhone'a znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: unwiredview, wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy