DAJ CYNK

iPhone 5 w Vobisie za... 10 tys. zł

20.09.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8599

Ważne 0

0

iPhone 5 pojawił się w ofercie jednego z większych dystrybutorów sprzętu IT w Polsce - Vobisie. Jego cena jest jednak czterokrotnie wyższa niż ta, która będzie dostępna w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie Apple.

iPhone 5 pojawił się w ofercie jednego z większych dystrybutorów sprzętu IT w Polsce - Vobisie. Jego cena jest jednak czterokrotnie wyższa niż ta, która będzie dostępna w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie Apple.

Vobis nowego iPhone’a wycenia na… 9999 zł. Na dodatek jego status to wkrótce dostępny. Przedsprzedaż na stronie apple.com powinna zacząć się jutro, a prawdopodobna cena wyniesie około 2,5 tys. zł. Telefon oficjalnie w Polsce dostępny będzie od 28. września.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

[Aktualizacja 10:20] Cena została usunięta ze strony sklepu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
51. ~aga
0

2012-09-22 22:49:04

http://www.vobis.pl/produktpdf.aspx?symbol=116986

Odpowiedz

50. ~aga
0

2012-09-22 22:44:40

http://flejm.pl/iPhone5-proble.7418.html screen ceny

Odpowiedz

49. ~
0

2012-09-21 11:14:58

28 najlepszy system to android ale żeby w pełni docenic jego zalety niezbedne jest skorzystanie z nakładki samsunga zamiast meczyc sie na golasie z chńczyków czy bublu od htc (nie bez powodu ios to średniej jakosci kopia touch wizza)

Odpowiedz

48. ~
0

2012-09-21 11:11:34

28 najlepiej wykonane telefony to samsungi ( nie bezpowodu ajfon to bebechy samsunga w sredniej jakosci obudowie )

Odpowiedz

47. ~Daro
0

2012-09-21 10:31:55

Ktoś bardzo poważnie "uderzył się" w głowę i zaproponował taka cenę. :))))

Odpowiedz

46. ~
0

2012-09-20 14:29:10

@sucker killah jestem z pokolenia przed ery gimnazjum :)

Odpowiedz

45. ~tutt
0

2012-09-20 13:40:25

@41 - czyli ty się idealnie kwalifikujesz

Odpowiedz

44. ~
-1

2012-09-20 13:24:58

Idzie turysta i widzi bacę. - Co, baco, robicie? - A psa sprzedaję! - A za ile? - Za miliard. - Za miliard? A kto od was go kupi? Wraca turysta, patrzy - baca siedzi, ale już bez psa. - No i gdzie, baco, wasz pies? - A sprzedałem! - Sprzedaliście??? A za ile? - Za dwa kocury po 500 milionów.

Odpowiedz

43. ~
0

2012-09-20 13:12:22

Kiedyś do Vobisu to nawet przychodziłem. teraz już nawet mi się nie chce. Nie ma po co.

Odpowiedz

42. ~mucus
0

2012-09-20 13:05:03

swietne promo!!! moze dodaja jakiegos maca do tego?

Odpowiedz

41. ~zen
0

2012-09-20 13:02:09

Vobis jest jak Apple. I jedni i drudzy szukają kretynów na swój sprzęt

Odpowiedz

40. ~Vobis
0

2012-09-20 12:57:05

Dementujemy Panowie i Panie. Przy wprowadzaniu produktu do oferty automatycznie pojawia się właśnie taka cena. Wprowadzany w godzinach popołudniowych i nie zadziałał mechanizm. Na tę chwilę deklarujemy dostępność w naszym asortymencie, jeszcze bez potwierdzenia ceny. Można się wpisać na listę oczekujących. Każdego będziemy informować mailowo, jak w przypadku iPad-ów :) A za wprowadzenie w błąd - niecelowo - Przepraszamy. ps. Dla tych niewierzących to jeszcze jeden powód, że istniejemy ;)

Odpowiedz

39. ~
0

2012-09-20 12:38:33

toż to pajacyk

Odpowiedz

38. oommen
0

2012-09-20 12:28:21

@27 Cóż to za piękne czasy, że nawet analfabetów stać na sprzęt za ~20 tyś zł...;) Co do newsa. Po dostawie towaru będą mogli napisać "promocja" o 6-7 tyś zł. a głupi Kowalski w to uwierzy.

Odpowiedz