DAJ CYNK

iPhone 5 również w Plusie! Cennik [ankieta]

27.09.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6453

Ważne 0

0

Plus poinformował, że w jego ofercie również pojawi się iPhone 5! Będzie można go zamówić już 28. września od północy, m.in. bez konieczności stania w kolejkach przed punktem sprzedaży.

Plus poinformował, że w jego ofercie również pojawi się iPhone 5! Będzie można zamówić go już 28. września od północy, m.in. bez konieczności stania w kolejkach przed punktem sprzedaży.

Przypomnijmy, że znamy już ceny iPhone’a 5 w Playu - szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości. Telefon pojawi się również w Orange i T-Mobile.

W sklepie internetowym Plusa iPhone 5 w taryfie Bez limitu za 299 zł dla klientów indywidualnych kosztować będzie 1 zł. W ofercie Bez limitu dla firm za 240 zł netto (259,20 zł brutto) jego cena to również 1 zł. Długość umowy to 24 miesiące.

Nowi klienci będą mogli nabyć iPhone’a 5 tylko w salonach firmowych. Oferowany on będzie w taryfach Bez limitu 189 zł (dla nowych klientów) oraz Bez limitu za 179 zł (dla przedłużających umowę). W obydwu przypadkach cena telefonu wyniesie 299 zł, a długość umowy to 36 miesięcy.

Lista salonów firmowych Plusa, w których będzie można zakupić iPhone'a 5:
Warszawa, ul. Chmielna 19,
Kraków, ul. Królewska 57,
Katowice, ul. Warszawska 1,
Poznań, Pl. Andersa 5.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~
0

2012-09-28 06:31:01

L, 17 - glupi to ty jestes. Dopoki w Plusie bedzie mozna latwo sciac faktury do zera, dla mnie bedzie najtansza siecia.

Odpowiedz

26. ~Kamil
0

2012-09-28 00:29:01

No nie wiem... Jakby wsadzić kartę iPlusa do telefonu z LTE to czemu miałoby nie działać?

Odpowiedz

25. ~L.
0

2012-09-27 23:21:52

Poza tym w Plusie na zwykłej komórce LTE nie uświadczysz. Tylko w iPlusie.

Odpowiedz

24. ~Kamil
1

2012-09-27 22:46:30

@22 iPhone 5 (wersja europejska) obsługuje LTE na 1800 MHz.

Odpowiedz

23. ~Kamil
0

2012-09-27 22:45:15

Niestety w regulaminie promocji nie jest wymienione LTE. Chyba ciągle nie są gotowi na słuchawki z LTE.

Odpowiedz

22. ~gekon
-1

2012-09-27 22:42:22

LTE w Plusie jest na innych częstotliwościach niż obsługuje iPhone5

Odpowiedz

21. ~Mem
0

2012-09-27 22:36:01

Dlaczego telepolis znowu oszukuje . Umowa jest 24 miesiące !!!

Odpowiedz

20. dRkAnE
0

2012-09-27 22:35:00

@19 No właśnie tego nie czaje. Patrząc na tą ofertę plusa spodziewałem się wielkiego napisu ''tylko w Plusie w pełni wykorzystasz pełną prędkość iPhona 5 w Polsce'' lub coś w tym stylu. W końcu to jedyna sieć z LTE w Polsce. Z drugiej strony proponują 40GB - co ma sens skoro iPhone działać ma na LTE, a to oznacza, że standardowy pakiecić 2GB po LTE na długo nie starczy. No, ale nigdzie ani słowa o tym. Ktoś od marketingu chyba przysnął.

Odpowiedz

19. ~Kamil
0

2012-09-27 22:25:41

Ciekawe czy będą promować obsługę LTE :D

Odpowiedz

18. wlo
0

2012-09-27 20:49:01

17. ~L. - ja z tej tańśzej nawet nie skorzystam... bo wolałbym te pieniądze na netbooka przeznaczyć niż na taki gadżet.

Odpowiedz

17. ~L.
0

2012-09-27 20:03:53

*** ich. 5280 PLN za ajfona ((299 PLN – 79PLN )*24m), czyli 2481 PLN więcej niż w Playu (((179 - 79)*24 + 399 = 2799 PLN). Ciekawe czy znajdzie się ktoś tak głupi żeby skorzystać z tej niesamowitej oferty

Odpowiedz

16. ~
0

2012-09-27 18:30:23

http://www.plus.pl/indywidualna/Abonament/NowiKlienci/Promocje/i Phone5/

Odpowiedz

15. ~
0

2012-09-27 18:29:07

W abonamencie 299 zł jest 40 GB danych, po przekroczeniu lejek.

Odpowiedz

14. ~ajfoniarz
0

2012-09-27 18:03:36

240 netto to bedzie 295,20 brutto. macie literowke (cyferowke) hehe

Odpowiedz

13. Q!
0

2012-09-27 17:52:18

@danny93 - dziękuję za pomysł! Jak tylko pojawią się oficjalne cenniki, to coś powinno udać się zrobić. ;-)

Odpowiedz