DAJ CYNK

iPhone 4G z San Jose

19.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6445

Ważne 0

0

Czy urządzenie znalezione podczas pieszej wycieczki po San Jose to iPhone czwartej generacji? Witryna Engadget twierdzi, że tak, na potwierdzenie prezentując intrygujący dowód.

Czy urządzenie znalezione podczas pieszej wycieczki po San Jose to iPhone czwartej generacji? Witryna Engadget twierdzi, że tak, na potwierdzenie prezentując intrygujący dowód.

Wszystko zaczęło się od tych zdjęć:



Widzimy na nich urządzenie bardziej kanciaste niż dotychczasowe iPhone'y, o płaskim tylnym panelu - wykonanym z tworzywa przypominającego ceramikę. Autor zdjęć twierdzi, że urządzenie ma 80 GB pamięci wewnętrznej (choć jak zaznacza telefonu nie da się włączyć, a z tyłu obudowy nie ma informacji o pojemności pamięci).

Na górnym biegunie telefonu zabrakło szufladki na kartę SIM. Przeniesiona została ona na prawy bok. Zdjęcia uzupełnia seria fotografii z chińskiej witryny WeiPhone, które pasują do iPhone'a z San Jose:





Zdjęcia opublikował użytkownik forum MacRumors i co tu dużo mówić, po ostatniej wpadce trudno jest traktować je jako wiarygodny dowód. W międzyczasie jednak Engadget przejrzał archiwum swoich zdjęć i znalazł na jednym z nich urządzenie wyglądające właśnie jak iPhone z San Jose.



To rozmazane zdjęcie to jedno z wielu zdjęć, które opublikowała witryna przed oficjalną prezentacją iPad-a przez Apple'a. Na zdjęciu mamy prototyp iPada, na nim jednego iPhone'a 4G, a w prawym górnym rogu - drugiego. I co Wy na to?

Źródło tekstu: engadget, wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~
0

2010-04-20 22:40:38

wall street journal pisze ze to prawdziwy iphone.

Odpowiedz

26. uzer
0

2010-04-20 11:05:14

Design rewelka, osobiscie wole bardziej kanciaste ksztalty w iphonie. smartfon wydaje sie nieco smuklejszy i odswiezony. Jest roznica w porownaniu z 3ką.

Odpowiedz

25. freq
0

2010-04-20 10:36:37

a nie lepiej poczekac do premiery i wtedy sie okaze jaki jest a jaki nie jest Iphone 4? Apple sie z Was smieje bo ma darmowa reklame i jeszcze wiecej "imaniakow" na swoje produkty... cierpliwosc jest cnota :P

Odpowiedz

24. ROBREN
0

2010-04-20 06:14:21

a kogo to interere? dajcie sobie na luz ....

Odpowiedz

23. ~Patryk
0

2010-04-19 22:29:04

A dlaczego na ostatnim zdjęciu logo iPhone jest inne? :o

Odpowiedz

22. quzo
0

2010-04-19 21:21:26

fakt , to nie jest żaden fake , tylko martwi mnie ten micro sim zamiast normalnego

Odpowiedz

21. LuiN
-1

2010-04-19 20:46:56

Michalos86 - uwierz, to nie Pudelek, a iPhone prawdziwy.

Odpowiedz

20. ~Michalos86
-1

2010-04-19 20:03:29

Jezu... (jak już o religii ;P ) Kto w ogóle pisze takie artykuły???? Rozumiem w jakimś pudelku, czy cokolwiek, ale miałem lepsze zdanie o tym portalu..

Odpowiedz

19. BKX18
-1

2010-04-19 19:22:51

Z tego wszystkiego zaczynam wnioskować, że strach się gdzieś pokazać z tym telefonem lub w ogóle o nim rozmawiać, bo Cię zlinczują...

Odpowiedz

18. ~wibra
3

2010-04-19 19:11:28

bo mam ;-)

Odpowiedz

17. ~wibra
3

2010-04-19 19:10:59

iGalaxy 5700 i tak jest the best...

Odpowiedz

16. ~ksycho7
0

2010-04-19 18:26:12

A ja mam iManie i się do tego przyznaje :) Czekma na kolejny model iPhona z niecierpliwością:)

Odpowiedz

15. blablabla
2

2010-04-19 18:23:28

13) zapodaje linkacza, 14) tłumaczy dyskusję a 15) pisze o tym o czym nie napisał 14) :)

Odpowiedz