DAJ CYNK

iPhone 4 w Plusie

20.08.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9719

Ważne 0

0

iPhone 4 jest już w Polsce, wyłącznie w sieci Plus - napisał Polkomtel w komunikacie prasowym.

iPhone 4 jest już w Polsce, wyłącznie w sieci Plus - napisał Polkomtel w komunikacie prasowym.

iPhone 4 będzie dostępny dla klientów indywidualnych od 23. sierpnia, a od 25. sierpnia znajdzie się w ofercie biznesowej. Jego cena nie została jednak jeszcze ujawniona.

W pierwszych dniach września mają zostać ujawnione szczegóły konkursu, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy abonenci Plusa. Każdego dnia do wygrania będzie iPhone 4.

Przypomnijmy, że iPhone 4 będzie dostępny u wszystkich polskich operatorów - w Plusie i Play kanałem nieoficjalnym, a Erze i Orange oficjalnym, na podstawie umowy z Apple. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
76. thonka
0

2010-08-21 19:44:58

@68 nie wiem w ktorym banku, bo w co drugim banku Polskim kurs dewizowy sprzedazy jest o jakies 2-3gr nizszy niz pieniezny i do tego dochodzi prowizja za przewalutowanie o czym pewnie nie masz pojecia. no ale kupuj kupuj... zobaczymy po ile Ciebie policza. nawet w kantorach nie ma takich cen euro jakie podajesz.

Odpowiedz

75. ~Antek
0

2010-08-20 18:33:41

@74 to fakt oferty na IPhone w Erze są ciapkę tańsze niż u Orange. Trzeba jeszcze poczekać z ich ofertami, te sieci od razu wypuszczą z ofertami dedykowanymi i to jest nie wątpliwy plus. @73 co do Twojej poprzedniej wypowiedzi, nie nie nawet Ci kasiaści się na to nie połaszczą. Będą woleli kupić na wolnym rynku albo w Erze/Orange.

Odpowiedz

74. ~PLANET
0

2010-08-20 16:07:50

Zatem: czekamy na oferte Orange/Ery (Era powinna byc minimalnie tansza, choc abo (przynajmniej firmowe) ma gorsze). Z drugiej strony Era ma visual voicemail, co jest milym akcentem, ale li tylko to mnie nie przekona. Zobaczymy, co z tym Apple Store Canada wyjdzie ;)

Odpowiedz

73. ~PLANET
0

2010-08-20 16:06:35

To ja dodam swoje 3 grosze... po pierwsze, Plus zarobi na tym, ze wprowadzi szybciej, elegancko troche jeleni sie zlapie. Potem Play (pare dni znow wczesniej od Ery i Orange), a potem to juz tylko "przywiazani" ;) kasiasci beda kupowac w tych dwoch sieciach (pomijajac dostepnosc ;) Inna sprawa, ze nierzetelnie podchodza do sprawy - logicznie jest to bezsens, zeby twierdzic 20tego, ze juz maja (to czemu nie sprzedaja?), AAALE w sprzedazy bedzie dopiero 23/25tego... Na PLUS ;) mozna tez powiedziec, ze bedzie szybciej, niz 3GS w tej samej sieci ;)) Po drugie, ceny naturalnie beda z kosmosu - jako ze to nie kanal bezposrednio poprzez Apple''a, ceny z Mediarun moga sie potwierdzic. Ja osobiscie faktycznie zaczynam kombinowac, czy nie kupic poprzez Apple Store Canada wersji (oczywiscie czarnej, jak samochody Forda swojego czasu... kazdy kolor, o ile bedzie to czarny ;) 32 GB - za 779 $( niestety nie kanadyjskich :P) (zatem - 2423 z groszami po dzisiejszym usrednionym NBP) mozna go lyknac z bezplatna dostawa - ACZ tylko do Kanady (zaden inny kraj, nawet przy wyborze dodatkowo platnej przesylki za 31 $). Pozostaje miec kogos tam albo w poblizu (mam przejazdem w Stanach, pozostaje wiec kwestia przesylki posredniej z CA do US na adres docelowy), wiec trzeba kombinowac - wiadomo. Brak simlocka i niewiele wyzsza cena od amerykanskiej (trudniej dostepnej, BTW, na glownej stronie jest wrecz napisane, ze nie mozna kupic bez kontraktu ;) zacheca, nie ma co ukrywac. Gwarancja, o ile wiem, jest miedzynarodowa. Zreszta, mozna doplacic i 79 USD (powiedzmy 245 zl) i miec gwarancje 2letnia (i wtedy nawet juz bez zadnego chrzanienia miedzynarodowa). Po trzecie i wbrew pozorom najmniej wazne, mr. Gruszka dal ciala z tym "jutro, gora pojutrze", ale przynajmniej dal "popojutrze". Coz.

Odpowiedz

72. ~Antek
0

2010-08-20 16:03:30

To było do przewidzenia. W Plusie drożyzna, dali takie ceny że ojejku. W ogóle bez sensu kupować w abonamencie u nich ten telefon. Wprowadzili ofertę chyba tylko po to żeby nie być gorsi od Ery i Orange.

Odpowiedz

71. RobertX
0

2010-08-20 15:10:23

Mnie to nie dziwi, plus i tak ma najdrozsze telefony :/ troche mi sie to nie podoba ale raczej zmienie siec bo poprostu mimo ze mam tam numer od ok 10 to plus dal mi najgorsza oferte ...

Odpowiedz

70. ~fckgw
0

2010-08-20 14:53:58

Drogi Plusie, jeśli te ceny z linka pod @67 się potwierdzą to powiem tyle - kończ waść (sprzedaż iPhone) wstydu oszczędź!

Odpowiedz

69. uzer
0

2010-08-20 14:19:49

Jeśli podane ceny z linka pod 67@ potwierdzą się nie będzie ciekawie i u reszty operatorów. 350 złotych miesięcznie przez 2 lata i cena za iPka w promocji 2800 zl.

Odpowiedz

68. ~ab
0

2010-08-20 14:15:44

@66 - a tak się składa, że mogę kupić 400 euro po 3,98. Mogę również zapłacić kartą, która rozliczy mi to po max. 4,01. I nie rozmawiamy tutaj o okradaniu kogokolwiek tylko o odpowiedzi na "iPhone jest drogi" i "iPhone jest drogi w Plusie". Tak, jeset drogi. W Polsce.

Odpowiedz

67. ~
0

2010-08-20 14:07:26

http://wiadomosci.mediarun.pl/artykul/marketing,iphone-4-w-plusi e-juz-od-poniedzialku,36327,2,1,1.html

Odpowiedz

66. thonka
1

2010-08-20 14:06:51

@62 kurs sredni NBP to nie jest kurs sprzedazy... to jest usredniony kurs sprzedazy i skupu, a jak wiadomo ten pierwszy zawsze jest wyzszy od sredniego, a drugi nizszy, by banki jak i kantory mogly zarabiac na walucie... BZWBK wybralem tylko dlatego, ze akurat mialem otwarta ich strone i wbrew pozorom przy walutach jest tanszy niz molochy PKO BP czy pekao. tak czy inaczej kup mi prosze tak z 400 euro za 3,98zl - powodzenia. do niedawna apple robilo problemy z iP ze Stanow w UE, zobacz instrukcje zamiast mnie poprawiac. gwarancja na caly swiat dla iP z USA byla dodatkowo platna. a to ze apple ma % z abonamentow wyszlo od samego AT&T wiec nie mam powodow by nie myslec, ze inni operatorzy maja podobne umowy. no jak Ty chcesz obchodzic podatki to twoja sprawa... rownie dobrze mozesz rowniez takiego iphone''a ukrasc, obejdziesz wysokie ceny ze sklepu.

Odpowiedz

65. ~kondzio
0

2010-08-20 14:05:53

plus jest najlepszy kolejny raz to udowodnił, dlatego od lat jestem wierny tej sieci czekam na konkurs!!!

Odpowiedz

64. ~Ipaduser
0

2010-08-20 14:04:52

Nie no przegięcie z cena.nie spodziewałem sie, że aż tak przesadza.Jakis absurd haha

Odpowiedz

63. thonka
0

2010-08-20 13:55:55

@60 no posrednio jest ;) a ze plus bedzie mial drozej to chyba logiczne, bo nikt za free im tych telefonow nie da ;) tak samo z Play choc tam bedzie jeszcze jakas wieksza dotacja przy wyzszych abonamentach.

Odpowiedz