DAJ CYNK

iPhone 4 będzie w Play

12.08.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5053

Ważne 0

0

Play reklamuje na swoich stronach, że w swojej ofercie będzie miał najnowszy telefon Apple - iPhone 4.

Play reklamuje na swoich stronach, że w swojej ofercie będzie miał najnowszy telefon Apple - iPhone 4.

iPhone oficjalnie dostępny jest w Polsce tylko w Orange i Erze, jednak Plus i Play mieli je poza oficjalnym kanałem sprzedaży. Tak samo zapewne będzie z czwartą wersją w Play.

Najnowszy iPhone 4 powinien być dostępny w Orange i Erze jeszcze w tym miesiącu - w podobnym czasie powinien pojawić się w Play.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
38. ~jasiek
0

2010-08-16 16:09:30

ciekawy ile będzie kosztował taki iPhone w abonamencie np. Orange. Czy operatorzy zdecydują się na wprowadzanie go w ofercie za 1PLN? Czy to jest raczej mało prawdopodobne? Jak myślicie?

Odpowiedz

37. ~serbi
0

2010-08-15 14:07:17

@30 dokładnie to jest bardzo dziwne. Z takimi ograniczeniami oferta jest bardzo przeciętna. Z IP4 jest podobnie co z tego że dają lub i dadzą net tylko i wyłącznie po sieci. W takim telefonie to nie sposób się tak ograniczać a znowu jeszcze dodatkowo za net na roamingu Plusa dopłacać to tak naprawdę mało się opłaca.

Odpowiedz

36. rentier0
0

2010-08-13 15:47:23

do 25 " maniu " Lubię nowości. Zainstalowalem w ipku 3G program iOS4. Mulił okropnie, zdarzały się i zwiechy. Więc "wziąłem" iOS4.01. Też nielepiej. Za namową tego forum, wykonałem restore i ponownie wgrałem iOS4.01. Mój ipek 3G 8GB śmiga jak należy. Doradzam. To dobry sposób, a nowy program jak wyżej - wspaniały. Nie moge doczekać się iP4 w Orange. Nie ma lepszego fona, jak narazie. pzdr wszystkich jabłkowychfanów

Odpowiedz

35. Pijo
0

2010-08-13 14:16:23

Kto jeszcze nie wierzy ze cena bedzie grubo ponad 2000zl w najwyższych abo niech spojrzy na cene detaliczą iPoo 4 16 GB w Euro RTV = 4444zl. Komedia .

Odpowiedz

34. code
0

2010-08-13 09:47:10

Play: te funkcje mają i poprzednicy. Co do nowości, na telepolis masz napisane, co się zmieniło - i jest tego sporo, zwłaszcza obłędny, naturalny, dobrze widoczny w słońcu wyświetlacz

Odpowiedz

33. PLAY
1

2010-08-13 07:08:17

Ta, a gumki będą dodawać na tzw. zły dotyk użytkowników? A swoją drogą jakie to cudo – umożliwia wideo rozmowę (ale po WiFi), pozwala poukładać ikonki w foldery i w końcu ma wielozadaniowość…Nic poza tym.

Odpowiedz

32. Pavan
0

2010-08-13 00:03:57

dziwie się tylko że internetowy Play nie wprowadzi do oferty telefonów ze stajni RIM z usługą BIS, czemu PLAY nie wprowadza Palmów, a wprowadzają jakieś shity z Nokii

Odpowiedz

31. ~Leonid
0

2010-08-12 22:59:44

A kiedy Play będzie reklamował, że kod USSD *111# w końcu działa tak, jak należy??? Co oni wyprawiają?! Żenada!

Odpowiedz

30. ~
0

2010-08-12 21:21:38

tak..swobodny internet 5,cena z 1,5tys i net do wykorzystania tylko w zasiegu play.wielu sie skusi.podziwiam takich konsumentów.mirekb

Odpowiedz

29. ~
0

2010-08-12 18:12:51

Płacić gruby szmal za tel, który jest z wielką wadą, dla mnie idiotyczne, chyba tylko dla lansu co niektórzy go kupią, nie za tą cenę, chociaż nie znam ale wiem, że tanio nie będzie.

Odpowiedz

28. ~benq
0

2010-08-12 15:54:16

Nie ma się co łudzić, że w Play będzie tańszy, niż w pozostałych sieciach. Na nowości nie ma bata, drogo kosztują bo operatorzy też muszą swoje za niego zapłacić, a będzie oprócz w Play to jeszcze w Erze i Orange.

Odpowiedz

27. ~grzch
0

2010-08-12 15:43:42

do maniu: Nie twierdzę, że to shit ale na pewno jego funkcje plasują go w dziale multimedialnych zabawek a nie biznesowych telefonów... A długość pracy baterii mówi sama za siebie :) A sam przesiadłem się z E71 (1,5 roku) na E72 i nie odczuwam żadncych braków.. Sprawuje się dobrze i jestem zadowolony! A mam ją 4 mies.!

Odpowiedz

26. maniu
0

2010-08-12 15:41:50

na 3GS też lekko zamuliło ale mozna przeżyc :) pozdrawiam

Odpowiedz

25. maniu
0

2010-08-12 15:41:07

aha- NIE instalujcie iOS4 na iPhone 3G tym starszym - straaasznie zamula telefon!

Odpowiedz

24. maniu
0

2010-08-12 15:39:39

issa: korzystam z iPhone i e71 dzień w dzień - dwa wspaniałe fony - jednak przegladanie netu na e71 to katorga w porownaniu z ipkiem. Natomiast rozmowy dłuuugie na e71. Galaxy S - świetny, szybki cienki!!! telefon , tylko dlaczego obudowa z plastku a nie taka jak w Wave??? wiecej napisze wieczorem po pracy teraz musze zmykać, mam nadzieję że rozwinie sie dyskusja ciekawa nas fanatyków gadzetów telefonicznych :)

Odpowiedz