DAJ CYNK

iPhone 3G - czy warto aktualizować oprogramowanie do iOS 4?

23.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10594

Ważne 0

0

W 2008 roku Apple przekonywał hasłem Twice as Fast, że jego iPhone 3G to prawdziwy demon szybkości. Reklama okazała się czystą fikcją, a przyspieszenie przyniósł dopiero 3GS. Teraz Apple dodatkowo psuje model 3G przy pomocy iOS4.

W 2008 roku Apple przekonywał hasłem Twice as Fast, że jego iPhone 3G to prawdziwy demon szybkości. Reklama okazała się czystą fikcją, a przyspieszenie przyniósł dopiero 3GS. Teraz Apple dodatkowo psuje model 3G przy pomocy iOS4.

Wejście do ustawień trwa na nowym oprogramowaniu ponad dwukrotnie dłużej, o połowę wydłużyły się też czasy dostępu do funkcji multimedialnych telefonu (aplikacja aparatu fotograficznego, czas zapisu zdjęcia). Odczuwalnie przyspieszyła za to przeglądarka internetowa - na iOS 4 jest o 37% szybsza.

Warto zastanowić się przed aktualizacją na jakich funkcjach najbardziej nam zależy. Warto przy tym pamiętać, że iPhone 3G zyskuje mniej nowych funkcji niż 3GS - nie dostajemy wielozadaniowości i tapet pod ikonami, do tego potrzebny jest wciąż Jailbreak, a nie nowy firmware.

Szerzej o nowym oprogramowaniu dla iPhone'ów pisaliśmy ostatnio w tej wiadomości.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone 3G w katalogu.

Źródło tekstu: Gizmodo, wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~Warto
0

2012-11-02 19:52:33

Ja mam 3g toshibe(nie polecam) i jeśli chce coś sciągnąc przez Intusen czy jakoś tam to mi pokazuje że żeby to pobrać trzea mieć to iOS 4.0 i 4.1 i 5.0 bo bez tego ani rusz jeśli ktoś wie co mam zrobić żeby ściągnąć to iOS to proszę o odpowieć.ah w Menu nie mam opcji aktualizuj i na laptopie widzi tylko zdjęcia.Pozdro

Odpowiedz

23. ~zu
0

2010-12-11 11:28:13

czy jesli zrobie restone i redsn0wa to wszystkie aplikacje i foty na iphonie sie usuna? bo nie wiem czy robic to czy nie

Odpowiedz

22. ~
0

2010-06-24 10:05:43

@19 wpisz w google: smartfony to delikatne urządzenia -i dowiesz sie że nie tylko wp o tym pisze.

Odpowiedz

0

2010-06-24 09:14:57

@19 nie rozumiem o co biega przevież na ishita też jest opera...

Odpowiedz

19. ~code
0

2010-06-24 09:02:05

przed kliknięciem na powyższy link zastanów się, co o iphone może wiedzieć wp i gość piszący z opery mini.

Odpowiedz

18. ~
0

2010-06-24 08:23:33

Przed kupnem iPhona przeczytaj ten news: http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Masz-nowoczesny-telefon-Przy gotuj-sie-na-awarie,wid,12403777,wiadomosc.html

Odpowiedz

17. ~Kejmul
0

2010-06-24 02:21:09

@11, nie przyszło Ci do głowy, że N97 nie miała za dużego wzięcia w stosunku do iP z racji swego niedopracowania i awaryjności?

Odpowiedz

16. ~
0

2010-06-24 02:03:17

Przepraszam za to pouczanie, ale po prostu razi taka pisownia.

Odpowiedz

15. ~
0

2010-06-24 02:02:23

Np. "jakiś kwistas" i "jakichś kwistasów". A wyobraź sobie taką kwistasową. Powiemy w dopełniaczu "jakiejś kwistasowej", a nie "jakieś kwistasowej". Tutaj zapewne nie pominąłbyś tego "j", więc nie rozumiem czemu wcześniej pominąłeś "ch". W ogóle dziwię się, bo to częsty błąd - nawet wśród redaktorów różnych gazet.

Odpowiedz

14. ~
0

2010-06-24 01:57:19

@11: Chciałeś napisać "jakichś", a nie "jakiś". Bo "jakiś" to może być np. telefon (mianownik l.poj.), ale już dopełniacz liczby mnogiej to "jakichś wczytywań".

Odpowiedz

13. ~Kejmul
0

2010-06-24 01:19:43

@1 Idź spać, jutro do szkoły trzeba iść...

Odpowiedz

12. ~
0

2010-06-24 01:17:44

11. A co na do tego ilość przedawanych telefonów na allegro? Nie przyszło ci do głowy że lepiej się przedaje od innych dlatego jest go więcej? Ja aktualizowałem na czysty telefon i chodzi mi bez problemu, nie mam jakiś dłuższych wczytywań multimediów. Chodzi według mnie lepiej niż wcześniej. /Kwistas

Odpowiedz

11. ~pisul
0

2010-06-24 01:06:12

Czy w os 4 czy os 3.1.3 net chodzi wolniej od opery mobile ze nie wspomne o operze mini.Sprawdzilem na allegro.Tego hitu chce sie pozbyc ponad 700 osob w porownaniu np z nokia n97 470 osob ,omnia HD 36 osob...

Odpowiedz

10. ~kobluk
0

2010-06-24 00:50:05

Ale to jest tylko zdanie wtrącone :) Cały nacisk był położony jedynie na twice as fast at half price :) Jakie to ma teraz znaczenie w każdym bądź razie.

Odpowiedz