DAJ CYNK

iPad w Plusie przesunięty na poniedziałek

15.04.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2148

Ważne 0

0

Polkomtel przesunął start testów iPada w swojej sieci - z 14. na 19. kwietnia - w związku z żałobą narodową po katastrofie w Smoleńsku.

Polkomtel przesunął start testów iPada w swojej sieci - z 14. na 19. kwietnia - w związku z żałobą narodową po katastrofie w Smoleńsku.

Szerzej o konkursie Plusa pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
19. ~Bastek
0

2010-04-19 18:10:14

Owszem fajna sprawa ale nie widzę sensu aby w Plusie go testować chcą go wprowadzić ? raczej nie bo przecież nie oferują jak na razie kart microsim więc to mija się z celem, nawet na IPhona nie mają taryf dedykowanych.

Odpowiedz

18. ~homar
0

2010-04-16 11:46:50

ipad to super sprawa, już się nie mogę doczekać poniedziałku, bo chce wziąć udział w konkursie plusa. zmiana terminu zrozumiała powinna byc dla wszystkich!

Odpowiedz

17. ~
0

2010-04-16 07:09:11

2@16 To ze nie rozumiesz nie znaczy ze inni sa tez tacy ograniczeni. Dzieci z gimnazjum dorosna to pojma sukces ipada a narazie do nauki

Odpowiedz

16. ~wroc
0

2010-04-15 19:15:16

Po co Polakom iPad? Niezbyt rozgarnięci (najczęściej) Amerykanie kupują wszystko, co im amerykańskie koncerny podsuwają, ale czy my musimy być tacy sami? Ponawiam moje pytanie - Do czego to?

Odpowiedz

15. ~ewok
0

2010-04-15 13:54:43

a co ma ipad do tu-154m ?

Odpowiedz

14. ~smd
-1

2010-04-15 13:32:25

Podobnie ja zadam pytanie. Co ma piernik do wiatraka?

Odpowiedz

13. ~
1

2010-04-15 12:53:57

no to zamknijmy wszystko - dlaczego Telepolio pracuje? Dlaczego sieci kopmorkowe zarabiaja? To nie jest juz zaloba, tylko zwykly szal

Odpowiedz

12. ~
-1

2010-04-15 12:18:19

cd.2 Uprzejmie informuje że nie jestem autorem pozostałych komentarzy. Jeśli uraziłem kogo moim komentarzem (punkt 2) to PRZEPRASZAM. Mariusz

Odpowiedz

11. ~
0

2010-04-15 11:54:37

losowanie spośród wybranych indywidualnie rodzin i znajomych kierownictwa

Odpowiedz

10. ~
0

2010-04-15 11:40:13

beda wybierani indywidualnie czy losowanie?

Odpowiedz

9. Jankes
3

2010-04-15 11:35:06

Plus zakupił 100 szt iPadów.

Odpowiedz

4

2010-04-15 11:21:00

@6 Są pewne granice ignorancji. Nie chcesz uszanować żałoby- nie szanuj, ale nie mów innym ( w tym Polkomtelowi) jak mają postępować. Nie podoba Ci się postępowanie Polkomtela czy innej firmy? Korzystaj z usług tych firm, których postępowanie Ci się podoba. Proste i skuteczne, prawda?

Odpowiedz