DAJ CYNK

iPad w ofercie Vobisu

14.05.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4566

Ważne 0

0

Kontrowersyjny tablet internetowy Apple iPad trafił do sprzedaży w Polsce, bardziej oficjalną niż do tej pory drogą dystrybucji. Za najprostszą wersję urządzenia zapłacić trzeba blisko 3 tys. zł.

Kontrowersyjny tablet internetowy Apple iPad trafił do sprzedaży w Polsce, bardziej oficjalną niż do tej pory drogą dystrybucji. Za najprostszą wersję urządzenia zapłacić trzeba blisko 3 tys. zł.

iPad pojawił się właśnie w ofercie sieci sklepów Vobis Digital. To pierwszy "nieinternetowy" sklep w kraju, w którym iPada można obejrzeć i kupić. W ofercie znalazła się najprostsza opcja urządzenia - z 16 GB pamięci wewnętrznej i pozbawiona modemu 3G. Cena urządzenia w salonach i na stronie Vobisu wynosi 2699 zł.



Źródło tekstu: vobis, wł

Komentarze
Zaloguj się
52. ~kret
0

2010-05-26 21:31:45

jak dla mnie to szmelc, ale może ja jestem inny!

Odpowiedz

51. ~kret
0

2010-05-26 21:30:14

jak dla mnie to *** ale może ja jestem inny!

Odpowiedz

50. _Alek_
0

2010-05-19 16:09:58

@43: Bo to ładnie brzmi i przykuwa uwagę. A nic nie znaczy już, niestety. Takie marketingowe słowo-wytrych do mózgu.

Odpowiedz

49. ~Bodo
0

2010-05-17 13:48:19

37. "to jeszcze gorsi sekciarze od linuksowców" WYPRASZM SOBIE !! urzywałeś kiedyś linuxa ?? jacy sekciarze ??

Odpowiedz

48. issa
0

2010-05-16 20:48:40

:) osnews.pl/aplikacja-do-skanowania-kupy-w-top-30-brytyjskiego-app -store/

Odpowiedz

47. ~MvT
0

2010-05-16 19:29:21

Michal1983 Ty też za jakiś czas będziesz stary to po co się rodziłeś?

Odpowiedz

46. ~
0

2010-05-16 15:00:37

Vobis to budzi we mnie totalne obrzydzenie, mogliby wreszcie przestać gwałcić art.22KP.

Odpowiedz

45. ~code
0

2010-05-16 12:05:12

xxx: czy czytałeś post thonki? Cena ipada w PL to cena us + VAT us (który można odzyskać na granicy) + cło (ok 25%) + VAT 22%.

Odpowiedz

44. ~xxx
0

2010-05-16 11:02:41

Co mozna powiedziec o ej ofercie ? Jesli ja porownanie z cenami oferowanymi przez aple w USA to nasowa sie tylko jedno stwierdzenie... zlodziejska oferta. w USA najdrozsza wersja z 3G kosztuje mniej niz w vobisie najtansza.. Zlodziejskim oferta mowimy NIE!!!

Odpowiedz

43. ~
0

2010-05-16 10:32:34

Dlaczego urządzenie jest kontrowersyjne???

Odpowiedz

42. ~code
0

2010-05-16 08:17:12

maxim: jest to urządzenie do konsumpcji mediów, jakbyś się nie domyślił :)

Odpowiedz

41. ~code
0

2010-05-16 08:15:12

Zastanawia mnie jeden szczegół; nie było oficjalnej premiery w PL, a w roadmapie Apple''a jesteśmy poza trzecią transzą, czyli aż poza lipcem. Ciekawe, jaki patent ma Vobis.

Odpowiedz

40. ~maxim
0

2010-05-16 06:51:28

Ostatnio w TVN24 nawet super minister Pawlak, obecnie kandydat też był z ajpadem, pokazał że umie powiększać zdjęcia. Nie ma to jak docelowy użytkownik produktów aj...., pokazał do czego nadaje się ten gadżet.

Odpowiedz

39. ~n
0

2010-05-15 23:51:35

Już zamówienie złożone i zapłacone kurcze już się nie mogę doczekać terminu odbioru.

Odpowiedz

38. ~mohamed
0

2010-05-15 20:56:55

Wszystko byłoby dobrze tylko nie chcę kupować w VOBIS. Poczekam aż cena spadnie bo VOBIS to jeden z najdroższych sklepów i nie będę przepłacał w sklepie w którym obsługa nie ma pojęcia o tym co sprzedaje.

Odpowiedz