DAJ CYNK

iPad 4 w ofercie Orange

23.11.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8432

Ważne 0

0

Od 23. listopada w Orange w ofertach mobilnego Internetu Orange Free Set oraz Nowy Business Everywhere dostępne są nowe zestawy z tabletem Apple iPad 4.

Od 23. listopada w Orange w ofertach mobilnego Internetu Orange Free Set oraz Nowy Business Everywhere dostępne są nowe zestawy z tabletem Apple iPad 4.

Użytkownik wybrać może wersje z pamięcią o pojemności 16, 32 i 64 GB, w kolorze białym lub czarnym. Jak ujawnił Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange, obecnie dostępnych jest kilkaset sztuk urządzeń. W najbliższym czasie w ofercie pojawić się ma także Apple iPad mini.

Zobacz: cennik urządzeń w ofercie Orange Free Set (plik .pdf; 416 kB).
Zobacz: cennik urządzeń w ofercie Nowy Business Everywhere (plik .pdf; 25 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się

2012-11-26 10:12:44

@Miguel: Jest to model z 3G. Specyfikację znajdziesz tutaj http://oran.ge/SnY1Rx

Odpowiedz

27. ~
1

2012-11-26 01:02:31

@26 ale co to mado tego porównania? to T może rekompensować, a O nie? porównując te same abo - 59 na 36 m-cy to coś za dużo O sobie woła.

Odpowiedz

26. ~code
-1

2012-11-25 13:25:21

@25: sprawdź najpierw, ile ten acer kosztuje na rynku. potem zgadnij, czym T rekompensuje sobie różnicę w cenie :-)

Odpowiedz

25. ~
2

2012-11-25 12:23:35

a to jak wytłumaczysz cenę netbooka acer aspire one w abo 59 na 36 m-cy? zrozumiałbym jakby to była cena przy umowie na 16 m-cy. czemu np. T może dać za 1 pln acera w abo 59 na 36 m-cy, a O wymaga ponad 600 pln od swoich klientów? bo za dużej różnicy w paczkach danych to raczej nie ma. tak więc do nauki nieuku ;)

Odpowiedz

24. ~ddudduu
-2

2012-11-25 11:17:00

Widzę, że komentują same debile: co z tego, że w umowie na 12 mce iPad droższy niż w sklepia Appl"a? Bo operatorowi chodzi o to, żeby nikt nie kupował w takiej umowie! Czy Wy sądzicie, że producent ma takie koszty jak operator??? setki tysięcy pracowników, sklepy, czynsze, itp.... NIedługo zaczniecie mówić, że drogo, bo ktoś na Allegro wystawił taniej....do nauki nieuki (gimnazjum?) a nie się wypowiadać w kwestiach w których nie macie pojęcia...

Odpowiedz

23. ~Garfild72
2

2012-11-25 09:56:41

A nie lepiej kupic na wolnym rynku i np. Na raty tablet jest tanszy wtedy i to ma sens .

Odpowiedz

21. wtd
1

2012-11-24 21:15:04

@13 Jako że jest to oferta z netem, to podejrzewam, że mimo wszystko są to ipady z 3G, czyli jest tańszy. Poza tym czego wy się spodziewacie po ofertach tego typu? To jest przede wszystkim abonamentn a transmisję danych, jeżeli ktoś potrzebuje mobliny internet i do tego chce mieć ipada to jest to oferta dla niego. Jeżeli ktoś chce po prostu kupić ipada to oczywiste jest że umowa na transmisję ileśtam GB danych miesięcznie jest mu zbędna i nie ma co oczekiwać, że całość wyjdzie taniej niż w sklepie.

Odpowiedz

20. ~
-1

2012-11-24 18:43:04

Do 16 sory. Nie piernicz, bo każdego co ma inne zdanie, przylepiasz etykietę pracownika. Zachowujesz się jak jakiś nawiedzony "partyjniowiec".

Odpowiedz

19. ~
-1

2012-11-24 18:41:11

@10 nie wiem czy zauważyłeś, ale ludzie piszą o tym prestiżu przez "y" lub z ironią, bo produkty Apple są dla mas i mają tyle z prestiżu co skoda fabia wśród samochodów. A co do operatorów, to chętnie się wyzbędą subsydiowania urządzeń, na rzecz umów bez urządzeń. Sprzedają to bo muszą, ludzie traktują umowy i telefony jak raty i w większości takie ludzie biorą. Operatorzy chcą sprzedawać usługi, a nie urządzenia, jednak ludzie chcą urządzenia od razu z usługami, więc operatorzy się musza dostosować.

Odpowiedz

18. ~
-1

2012-11-24 17:24:12

@16 dlaczego w jednym sklepie ten sam telefon kosztuje 1000 zł. a w innym 2000 zł. ? Ofert na rynku jest tyle że trudno czegoś odpowiedniego nie wybrać. Operatorzy tworzą tak oferty żeby wyciągnąć jak najwięcej z klientów znając ich statystyczne preferencje. Dadzą jedną rzecz taniej a liczą że zarobią na czymś innym bo klient nie zauważy czy nie będzie świadomy. W przypadku produktów Apple prestiżem jest cena. Gdyby tanio sprzedawali najważniejszy argument by poległ. Czym drożej się kupuje tym większy szpan.

Odpowiedz

16. pacman
2

2012-11-24 16:30:56

@host: ivb90.internetdsl.tpnet.pl Nie broń swojej firmy...nie będę sprawdzał, ale pewnie vvilk się nie pomylił i ma rację, czasami ceny u opów są takie same czy wyższe niż normalnie więc jak to wytłumaczysz...że op chce jeszcze zarobić na urządzeniu ? Przecież jak taka ogromna firma sprzedaje coś za 1100zł, a w sklepie jest za 1000 czy również 1100zł to sklep zarabia...a Orange, Play albo T-mobile już nie ?! Przecież oni mają jeszcze taniej więcej przycinają podwójnie! Za mało jest ofert u operatorów na abo 200, 400, 600 minut + nielimitowane smsy i do każdego najważniejsze - powinno się swobodnie dobierać pakiet 0,5GB, 1GB, 2,5GM, ale do każdego abo. I wtedy taka oferta z telefon oraz bez i zobaczymy ile umów podpisaliby operatorzy z telefonem gdyby nie śmieszne: "do 1 MB za 3 zł, od 1 MB do 100 MB za 7 zł" :D Człowiek nie chce telefonu to ma zapłacić im 10zł za 100MB ?! To nie są nawet oferty na stare telefony z internetem, nie mówiąc o tzw. smartphone''ach! @tadek z tym prestiżem to żart ;) Są przecież produkty Asusa, BB, Motoroli, Google, Samsunga, wybór jest, a jeśli dla kogoś prestiż to obnoszenie się z gadżetem to jego problem.

Odpowiedz

15. maniek
2

2012-11-24 14:30:35

13 i simlock gratis:)

Odpowiedz

14. ~tadek
2

2012-11-24 14:26:07

Ludzie co wy z tym prestiżem? Przecież to zwykłe urządzenie elektroniczne. To ,że zbudowała to firma Apple to nie oznacza prestiżu. Firma ma dobrych projektantów i od systemu i od wyglądu i to ,że ludziom się podoba nie oznacza ,że mając taki tablet jest się kimś lepszym. Jak już tak jesteście głodni prestiżu sławy itd to zadzwońcie do TVN ,że w centrum miasta będziecie rozdawać pieniądze. Będą kamery będzie sława i będzie prestiż.A tak zostaniecie ze zwykłym tabletem który za rok będzie stary. I gdzie tu prestiż?

Odpowiedz

13. ~vvilk
2

2012-11-24 14:24:46

W umowie na 12 miesiecy ipad kosztuje drozej niz bez umowe w iStore. :D

Odpowiedz

12. ~aaaaa
-3

2012-11-24 12:33:56

Jak ktos mysli ze telkomy to instytucje charytatywne to potem są takie komentarze ze drogo ze ja chce za 1 zl najlepiej na rok albo bez lojalki. a ajfony i ajpady by chcieli złodzieje.

Odpowiedz