DAJ CYNK

Internet w Erze po umowie za złotówkę

27.02.2009

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4889

Ważne 0

0

Od 2. marca w ofercie Era Internet Stacjonarny, czyli ofercie dla klientów Telekomunikacji Polskiej opartej o BSA, pojawi się nowa promocja, w której usługa będzie kosztowała złotówkę, ale dopiero po zakończeniu umowy - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Od 2. marca w ofercie Era Internet Stacjonarny, czyli ofercie dla klientów Telekomunikacji Polskiej opartej o BSA, pojawi się nowa promocja, w której usługa będzie kosztowała złotówkę, ale dopiero po zakończeniu umowy - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Ceny w promocji przedstawia tabela. W zależności od długości umowy, na jaką podpisuje się umowę, po jej zakończeniu Internet można mieć za 1 zł miesięcznie przez rok, pół roku lub kwartał.

 

 36 miesięcy

24 miesiące

12 miesięcy

1 Mb/s

49 zł

59 zł

69 zł

2 Mb/s

69 zł

79 zł

99 zł

6 Mb/s

109 zł

119 zł

129 zł

Internet za 1 zł

12 miesięcy

6 miesięcy

3 miesiące


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
33. rcicho
0

2009-02-28 19:00:02

Też kiedyś niestety korzystałem z dial-up TPsy i to na tzw. PCMce czyli 9600bps. Net fatalnie chodził ale nie miałem wyjścia. Rachunki płaciłem po 350-450zł. Od tamtego czasu mam ogromny wstręt do TPsa i wszystkiego co z nią zwiazane, nawet Orange. Owszem miałem póxniej SDI oraz Neostratę i z tego akurat byłem bardzo zadowolony. Obecnie kablówka.

Odpowiedz

32. ~nick
0

2009-02-28 16:42:06

31. MooNTER - korzystałem z dialupa jeszcze jak strony mało ważyły. Później z neo 128 "urzędowo" podniesionej do 265 i zdarzały sie timeouty więc nie wmawaij mi że nie wiem co pisze. Nawet teraz na 1M na stronach ważących 30-50 mega potrafi się czasem zdarzyc timeout.

Odpowiedz

31. MooNTER
0

2009-02-28 11:25:45

25: co ty piszesz? jakie timeouty?? widziales kiedys modem analogowy? pamietasz czasy 0202122? z tego co widze to raczej tylko neostrade... wyobraz sobie ze po odpowiednim skonfigurowaniu przegladarki dalo sie ogladnac strone przy predkosci 9600kbps!! fakt, wtedy strony mniej wazyly, ale teraz zdarza mi sie trafic na slaby zasieg gprs i pracuje z predkoscia ~25kbps; 29: lepszych pingow w pleju miec nie bedziesz, taka juz cecha 3G

Odpowiedz

30. ~Pawel
0

2009-02-28 02:38:21

Ja mam 10 mbit/s w UPC za 89zł i mi wystarczy. W Holandii mój kolega dostał w UPC za 80 euro łącze 120 mbit/s. Drogo, ale tyle zarabia się tam w mniej niż 1 dzień. W Polsce usługę "fiber power 120" UPC będzie dawać pod koniec tego roku- tylko w dużych miastach.

Odpowiedz

29. ~m
0

2009-02-27 23:12:10

#23 Predkosc w play to nie 1 Mb tylko do 1 Mb, a to spora różnica. Moj znajomy korzysta z tej ofert i ok godz. 21 ma sredni transfert 150 kilobitów, a timingi powyżej 100 ms co dyskwalifikuje jakąkolwiek gre sieciową.

Odpowiedz

28. hainasz
0

2009-02-27 22:37:48

No to zrobili "REWOLUCJE" - realnie rzecz biorąc to niesłychana propozcyja 4-LETNIEJ UMOWY! Ciśnie mi się na usta pytanie z czym na co oni się pozamieniali ;-)

Odpowiedz

27. ~nick
0

2009-02-27 22:25:25

19. - zapomnialem napisac że to nie jest żaden stumegowy shell tylko zwykłe łącze domowe.

Odpowiedz

26. ~nick
0

2009-02-27 22:23:44

19. - widac mało ciekawych żeczy w życiu widziałeś więc patrz http://i42.tinypic.com/1zzielf.png

Odpowiedz

25. ~
0

2009-02-27 22:19:40

17. ~dzetex - nie zgodze się, 10 czy 20M jest dla tych co chca pobierać szybko; masowo ludzie pobierają na każdym łączu. A wolne łącza o których piszesz nie nadają sie do chodzenia po stronach z powodu timeoutów.

Odpowiedz

24. ~pat
0

2009-02-27 22:17:59

mam i sobię cenię. 6 mb/s

Odpowiedz

23. rcicho
0

2009-02-27 22:16:13

Ad 21. Limit 5Gb/10Gb to wcale nie jest tak mało jeśli nie korzystasz z p2p. Prędkość w Play to 1mb też nie jest taka zła bo wielu ludzi (pewnie nawet wiekszość polskich internautów) nawet tyle nie ma. A dostepność - coraz wieksza i w tej chwili jest to już kilkaset miast w całej Polsce i obszary przyległe do nich. Sieć jest tak budowana aby zasięg nodeB Playa był jak największy i znane są przypadki ściągania netu od Playa z ok 15-20km. Konieczna jest tylko antena na dachu i kabelek.

Odpowiedz

22. ~
0

2009-02-27 21:19:31

100procent zasięgu ma byc do konca tego roku w CMDA (czy jakos tak) 450MHz orange. prędkość podobno okolo 1 mega. niestety beda te nieszczesne limity. orange daje 3 giga limit transferu. ale jesli abonament na rozmowy nie bedzie potrzebny to i tak wg mnie bedzie to w miare oferta (a cena chyba okolo 50zl miesiecznie). z tym ze musze P4 pochwalić. dosc szybko stawiaja swoje nadajniki. np w tamtym roku nie bylo nic playa a od lutego 2009r. postawili juz 5 nadajnikow i nawet w okolicznych mniejszych miejscowościach po 1nym 3g play. wiadomo ze jest sporo dziur bo play bedzie mialo ledwie 2 lata. W3 sa od ponad 10 lat wiec wiadomo ze zasięg maja większy.. najdłużej trwa staranie sie o pozwolenia zalozenia nadajnikow..

Odpowiedz

21. ~m
0

2009-02-27 20:56:04

Wielcy miastowi sie wypowiadają o kablówkach, internecie od operatorów komórkowych i innych, jakby zapomnieli,że sa miejscowości w których, nie ma ani kablówki ani zasięgu komórkowego szybszego niz GPRS/EDGE, a dochodzi tylko kabel z TPSA. Ponadto porównywanie internetu Play z jakimkolwiek łączem szerokopasmowym jest śmieszne zarówno jesli chodzi o limity, prędkośc transferu i dostępnośc technologii.

Odpowiedz

20. ~Ticom
0

2009-02-27 20:47:09

@13-"Co do cen 1Mb to niestety internet nigdy nie będzie kosztował 10-20zł" Teraz-a dokładnie tylko do jutra - Dialog ma 1Mb za 19.90 a 2Mb za 29.90 na dwa lata plus oczywiście telefon. Pozdrawiam.

Odpowiedz