DAJ CYNK

Internet na 8 miesięcy dla studentów w sieci ethernetowej Netii

01.09.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4

Ważne 0

0

Umowa na 8 miesięcy, minimum formalności i atrakcyjna cena - tak wygląda oferta dostępu do Internetu dla studentów, przygotowana przez Internetię, spółkę z Grupy Netia.

Umowa na 8 miesięcy, minimum formalności i atrakcyjna cena - tak wygląda oferta dostępu do Internetu dla studentów, przygotowana przez Internetię, spółkę z Grupy Netia.

Oferta studencka Internetii została skonstruowana tak, aby korzystający z niej nie musieli się martwić przeniesieniem łącza w przypadku zmiany wynajmowanego lokalu po zakończeniu roku akademickiego. Umowa jest podpisywana na 8 miesięcy, na podstawie ważnej legitymacji studenckiej. Po okresie lojalnościowym umowa może zostać przedłużona na czas nieokreślony z zachowaniem dotychczasowego, promocyjnego abonamentu.

Studenci zyskują dostęp do promocyjnej oferty szybkiego Internetu w dwóch wariantach przepustowości łącza: pobieranie danych z prędkością do 8 Mb/s lub do 20 Mb/s (w obu opcjach wysyłanie danych z prędkością do 1 Mb/s). Miesięczny abonament za łącze o prędkości do 8 Mb/s wynosi 59 zł, a za łącze do 20 Mb/s 69 zł.

Opłata aktywacyjna w ofercie studenckiej (w wersji z Elektronicznym Obrazem Faktury) wynosi 49 zł, natomiast z tradycyjną fakturą - 99 zł. Studenci będą mogli kupić także router WiFi w promocyjnej cenie 99 zł.

Promocja jest dostępna w sieciach ETTH (ang. Ethernet To The Home), działających w ramach spółki Internetia z Grupy Netia, obejmujących swoim zasięgiem wybrane miejscowości w województwach: dolnośląskim, lubuskim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, podkarpackim, podlaskim, pomorskim, śląskim i wielkopolskim. Więcej informacji na stronie internetia.pl.

Oferta jest ważna do 31. grudnia.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się