DAJ CYNK

Internet Ery z nowym laptopem

18.03.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9

Ważne 0

0

Oferta Internet z laptopem skierowana jest do klientów chcących korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu blueconnect lub Internetu stacjonarnego. W ramach nowej oferty, w cenie od 1 złotego brutto, klient otrzymuje laptop Samsung R530 wraz z modemem USB lub routerem WLAN.

Oferta Internet z laptopem skierowana jest do klientów chcących korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu blueconnect lub Internetu stacjonarnego. W ramach nowej oferty, w cenie od 1 złotego brutto, klient otrzymuje laptop Samsung R530 wraz z modemem USB lub routerem WLAN.Osoby, które wybiorą Erę Internet Stacjonarny (DSL) na linii TP otrzymają za 1 złoty brutto dekoder telewizji "n" wraz z kartą startową. W ramach pakietu klient otrzyma pakiet bezpłatnych kanałów plus dodatkowo, na 3 miesiące, m. in.: TVN24, nSport, TVN Turbo, TVP Sport, Discovery Chanel.

Klienci, którzy zdecydują się na Internet bezprzewodowy blueconnect otrzymają telefon stacjonarny za 1 złoty i usługę Nowa Era Domowa za 1 złoty miesięcznie w kontrakcie na 36 miesięcy.

Dotychczasowi abonenci sieci Era, niezależnie od propozycji, na którą się zdecydują, w ramach oferty SuperZestaw otrzymają 10 złotych brutto zniżki na abonament w nowej usłudze.

Samsung R530 wyposażony jest procesor Intel Pentium T4400 2,2 GHz, pamięć 2 GB, dysk twardy o pojemności 250 GB, zintegrowaną kartę graficzną Intel GMA 4500M, matrycę LED HD o przekątnej 15,5 cala (rozdzielczość 1366x768 pikseli), czytnik kart pamięci. Ważący 2,5 kg laptop pracuje pod systemem operacyjnym Windows 7 Home Premium PL 32 bit.

Opisane wyżej promocje obowiązują od 22. marca.

Źródło tekstu: Era, wł

Komentarze
Zaloguj się