DAJ CYNK

Internet Cyfrowego Polsatu teraz również bez pakietu TV

12.10.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12

Ważne 0

0

Od dziś Cyfrowy Polsat umożliwia zakup swojego Internetu na promocyjnych warunkach wszystkim osobom zainteresowanym usługą i mieszkającym w jej zasięgu, bez konieczności posiadania telewizji operatora.

Od dziś Cyfrowy Polsat umożliwia zakup swojego Internetu na promocyjnych warunkach wszystkim osobom zainteresowanym usługą i mieszkającym w jej zasięgu, bez konieczności posiadania telewizji operatora.

W ramach oferty Internet dla Każdego, spółka proponuje 4 poziomy abonamentu, różniące się wielkością danych do wykorzystania w miesiącu. Podstawowa opcja daje dostęp do 200 MB za 1 zł miesięcznej opłaty abonamentowej. Pozostałe warianty oferty to pakiety dodatkowe: 2 GB, 12 GB i 30 GB, za które należy uiścić opłatę w wysokości - 29, 49 i 69 zł miesięcznie.

Aktywacja usługi kosztuje 49 zł, a umowę można zawrzeć na 15 lub 29 miesięcy. Niezależnie od posiadanego abonamentu klient może korzystać z najwyższej dostępnej w technologii HSPA+ prędkości Internetu - nawet 21 Mb/s przy pobieraniu informacji i 5,76 Mb/s przy ich wysyłaniu. Po wykorzystaniu puli danych w abonamencie użytkownik nadal może korzystać z pełnych parametrów Internetu płacąc za każdy MB lub wykupując dodatkowe pakiety danych.

W ramach promocji Drugie Tyle w prezencie, klienci wybierający ofertę z pakietami dodatkowymi będą mogli korzystać z podwojonego pakietu danych przez 3 lub 6 kolejnych miesięcy.

W zależności od długości trwania umowy oraz dodatkowego pakietu danych, sprzęt można nabyć w cenie od 1 zł:Dla osób korzystających z Multioferty ceny modemów są jeszcze niższe:Wszystkie modemy oferowane przez operatora obsługują maksymalne prędkości charakterystyczne dla technologii HSPA+. Już wkrótce do sprzedaży trafi także modem wzbogacony o funkcjonalność MIMO (Multiple Input Multiple Output), który pozwoli na korzystanie z prędkości pobierania danych do 28,8 Mb/s.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Zaloguj się