DAJ CYNK

Inteligo chce wystartować z MVNO na początku przyszłego roku

18.09.2007

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2951

Ważne 0

0

Inteligo chce w IV kwartale podpisać umowę z operatorem komórkowym o MVNO, a z ofertą wystartować w I kwartale 2008 roku.

Inteligo chce w IV kwartale podpisać umowę z operatorem komórkowym o MVNO, a z ofertą wystartować w I kwartale 2008 roku.

Chcemy przedstawić taką ofertę, która będzie czymś więcej niż byciem samym operatorem telekomunikacyjnym. Zwróciliśmy się z pewnymi pomysłami do naszych partnerów i teraz jesteśmy na etapie dogadywania - powiedział Jacek Komaracki, prezes Inteligo.

Podstawową grupą, do której skierowana będzie sprzedaż usług telekomunikacyjnych będzie baza klientów PKO BP.

To, z czym wyjdziemy na rynek będzie kolejnym kanałem transakcyjnym w dostępie do banku. Sądzę jednak, że gdyby to było tylko to, to nie wierzę, żeby oferta ta miałaby szansę na masową akceptację i sukces komercyjny - powiedział Komaracki.

Źródło tekstu: PAP

Komentarze
Zaloguj się
25. ~r
0

2007-09-19 14:59:27

W sumie co za różnica ile będzie tych mvno. Niech i będzie te 300. Pewnie i tak korzystać z tego będzie garstka.

Odpowiedz

24. ~ja
0

2007-09-19 13:30:44

z halo polsat moze byc ciekawie. dosc duzo zainwestowali i byc moze beda tansi od mobile.

Odpowiedz

23. ~z
0

2007-09-19 12:14:35

> 21. Mi nie przeszkadzają te MVNO tym bardziej, że z nich nie korzystam i nie zamierzam. Co jak co ale jakiś folklor też musi być. Ciekawe co zaoferuje Cyfrowy Polsat biorąc pod uwagę "doświadczenia" już działających z rozmachem :) mvno. wp-zombiego to już chyba nikt nie pobije.

Odpowiedz

22. ~mirekb
0

2007-09-19 11:44:21

sami pracownicy mvno sie z tego smieja i wiedza ze to nie jest tak jakby byc moglo.stawki miedzysieciowe sa drogie i tyle..standardem powinno byc 55gr do wszystkich w sieci 25gr sms poza10gr w sieci 3gr gprs 50kb 20gr,wystarczylo by ale to tylko teoria bo widzimy jak jest ;-)

Odpowiedz

21. wlo
0

2007-09-19 10:29:26

No ja już zupełnie nie rozumiem niektórych... MVNO mieli zawojować rynek przecież! Kiedy pisałem, już lata temu, że co najwyżej będą urozmaiceniem krajobrazu a nie faktyczną konkurencją, byłem proszony o nie umieszczanie debilnych komentarzy ;-) Teraz nagle MVNO się nie podobają? Komu przeszkadza Biedronka jako MVNO? Mi nie ;-) Tak jak nie przeszkadza mi mBank, Avon czy nie będzie przeszkadzać Inteligo. Taknaprawdę to po prostu okazało się to, że MVNO nie mogą być konkurencją dla MNO. I to z oczywistych względów. Ale nie dla każdego oczywiste jest to co jest oczywiste dla innych ;-)

Odpowiedz

20. PanTomek
0

2007-09-19 10:17:11

Nie rozumiem dlaczego się tak czepiacie tych wszystkich MVNO. Pewnie dlatego, że przy starcie każdego spodziewacie się rewolucji cenowej ;) ale to raczej nie możliwe bo każdy MVNO to po prostu kolejny kanał sprzedaży dla sieci macierzystej, tak jak salony czy chociażby startery w kioskach ruchu :)

Odpowiedz

19. kst7
0

2007-09-19 07:59:32

mbank dziala zupelnie w tle, jesli dojdzie do skutku start tej sieci to czeka ich podobny los. zwazywszy ze mamy "wysyp" wirtualnych op. bedzie im ciezko konkurowac poza baza potencjalnych klientow z rachunkami inteligo, a i tu jak wspomnial ~z wielu ma juz komorki i moze jedynie "sprobowac" oferty na chwile.

Odpowiedz

18. ~z
0

2007-09-18 22:09:27

:) MVNO Biedronki to dobre hehehe. Każda oferta kolejnego MVNO coraz gorsza, o co tu chodzi?

Odpowiedz

17. ~ad_gro
0

2007-09-18 22:04:59

Śmiejcie się, śmiejcie! A znacie kolegę Michała Wiśniewskiego? Też czeka w kolejce! Poważnie! Wg informacji prasowych do rozpatrzenia czeka ponad 300 chętnych do bycia MVNO!!!!

Odpowiedz

16. ~JOł ZIOMAL
0

2007-09-18 21:45:50

Ja tam wiem,że sołtys z Wąchocka w porozumieniu z księdzem prałatem ma swoje MVNO uruchomić zataz na pierwszego listopada,żeby na smentarzu przy świeczkach z nowymi telefonami wystać///

Odpowiedz

15. wiklef
0

2007-09-18 21:43:45

A niech sobie robią, co za różnica, może się coś zmieni, a może znowu kolejna bezsensowna oferta, która nie wprowadzi niczego nowego :( Poczekamy zobaczymy :)

Odpowiedz

14. ~rafaik
0

2007-09-18 21:39:50

Według nieoficjalnych informacji ma ruszyć PGR MVNO siedziba ma być Klewkach juz nawet umowy o wspolpracy z kolem gospodyn wiejskich sa podpisane :)

Odpowiedz

13. ~wert
0

2007-09-18 21:06:49

gdzieś wyczytałem, że i PSS SPOłEM nosi się z podobnym zamiarem. Nie wiem na ile jest to poważny nius :]

Odpowiedz

12. ~Ja
0

2007-09-18 20:58:16

Ja doładowuję za 100 zł. Co mi za różnica, czy ładuje 2 x 50 czy 1 x 100 (no może tracę jeden miesiac, bo w pierwszym wypadku mam 6 miesiecy na wychodzące, a w drugim wypadku 5).

Odpowiedz

11. ~spat
0

2007-09-18 20:38:08

#7 Kto poleciał do Orange Go ? Żeby rozmawiać po 20gr w sieci trzeba doładować za 100zł. Wiadomo że "prepaid-owcy" to z reguły ludzie oszczędni i ja osobiście nie znam takiej osoby która doładowuje za 100 zł.

Odpowiedz