DAJ CYNK

Inotel: tańsze pakiety internetowe

27.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2020

Ważne 0

0

Inotel, operator telekomunikacyjny z Wielkopolski, poinformował o przyspieszeniu i zmianie cen za dostęp do szerokopasmowego Internetu. Teraz łącze o prędkości 20 megabitów można mieć już za 40 zł.

Inotel, operator telekomunikacyjny z Wielkopolski, poinformował o przyspieszeniu i zmianie cen za dostęp do szerokopasmowego Internetu. Teraz łącze o prędkości 20 megabitów można mieć już za 40 zł.

Nowa, jesienna oferta Inotela to przede wszystkim dostęp do jeszcze szybszego Internetu w abonamentach od 35 zł. Operator proponuje łącze o prędkości 20 Mbit/s w cenie 40 zł, 40 Mbit/s za 64 zł i hit oferty - łącze o prędkości 100 Mbit/s w cenie 109 zł. Powyższe prędkości dostępne są przy zakupie usługi w pakiecie.

Zmieniły się także ceny łączy internetowych poza pakietami. Teraz klient indywidualny może korzystać z Internetu o prędkości 1 Mbit/s za 35 zł, 10 Mbit/s w cenie 61 zł, 30 Mbit/s za 65 zł oraz 100 Mbit/s w cenie 140 zł.

Źródło tekstu: Inotel

Komentarze
Zaloguj się
14. ~izaak
0

2010-09-30 13:37:44

bardzo dobrze, ze jest taki news. im wieksza swiadomosc abonentow, tym lepiej. mnie za to zmylil tytul, bo pakiety internetowe jednoznacznie mi sie kojarza a internetem mobilnym i juz myslalem, ze to jakas tajna odpowiedz na orange free, albo cos w ten desen. :)

Odpowiedz

13. WitekT
0

2010-09-28 15:58:51

newton: to mamy pisać tylko o TP i Netii? UPC, Vectra, Multimedia nie? Bo nie są ogólnopolskie? Poza tym rodzicom usługi bardzo często wybierają dzieci - które niekoniecznie mieszkają w tym samym mieście albo województwie. Niektórych więc może to zainteresować. I skąd wiesz, że nie ma emerytów? Renciści wcale nie muszą być starszy - mój kuzyn jest rencistą, a ma 29 lat (problemy z kolanami).

Odpowiedz

12. ~newton
-1

2010-09-28 12:18:52

@11 w ogóle zachwytu nie czuję, news o lokalnej sieci nie wiem co w ogóle robi na ogólnopolskim portalu telekomunikacyjnym, na którym w dodatku nie ma emerytów, a tym bardziej rencistów, hehe

Odpowiedz

11. ekip
0

2010-09-27 18:18:18

nie żartujcie z tym zasięgiem. Na swojej stronie internetowej nawet podają, że są dostępni tylko w 5 miejscowościach w wybranych budynkach nawet nie ulicach. http://www.inotel.pl/pl/internet/gdzie_dzialamy.html Jakby to przełożyć na procenty to pewnie wyjdzie promil w stosunku do innych dostawców. Więc o czym mówimy? Zachwalać można ale bez przesady.

Odpowiedz

10. ~adas
0

2010-09-27 17:07:51

@7 Żartujesz, prawda? Po to, żeby mieć zagwarantowane pasmo, nieprzerwane działanie usługi itd itp..

Odpowiedz

9. ~robaas
0

2010-09-27 13:31:43

zasięg to sporo więcej jak kilka ulic, do tego dochodzą prawie całe miasta w wielkopolsce. Pytanie czy już oferują zewnętrzne adresy IP? znałem ofertę z 2 lata temu i poważnym minusem był brak zewnętrznych IP, wszystko chodziło za natem po kilkadziesiąt komputerów.

Odpowiedz

8. ~Longman
0

2010-09-27 12:21:01

@ekip(6) - z doświadczenia znajomych muszę napisać, że zasięg to sporo większy niż "kilka ulic". Ściślej rzecz biorąc jedni mieszkają na osiedli Zodiak, a drudzy na pograniczu Poznania i Swarzędza, w linii prostej to pewnie jakieś 8-10 kilometrów. Przy okazji zarówno jedni, jak i drudzy sobie Inotela bardzo chwalą.

Odpowiedz

7. Paweł
0

2010-09-27 12:13:09

Operator kupując łącze 1GB zapłaci za 1 mb coś koło 6 euro (PL prze świat) a ci sprzedają 20 mb za 40 pln. To po cholerę kupować łącza od globalnych dostawców skoro można od Inotela i będzie dużo taniej :) Ciekawe ile Inotel ma łączy w globalu, obstawiam że jakieś 500 mb.

Odpowiedz

6. ekip
0

2010-09-27 11:50:31

i po co denerwujecie ludzi jakimś lokalnym dostawcą, który oferuje swoje usługi na kilku ulicach?

Odpowiedz

5. ~Marian
1

2010-09-27 11:39:26

10Mbit/s za 61zł w umowie bezterminowej. Bardzo dobra cena! Moim zdaniem warto promować umowy na okres bezterminowy.

Odpowiedz

4. maniek
1

2010-09-27 11:38:51

Różnica między 10 i 30 Mb/s tylko 4zł. Generalnie dobra oferta. I na czas nieokreślony. Może by upc i aster ruszyły cztery litery i przygotowały podobną ofertę.

Odpowiedz

3. ~Octopus
0

2010-09-27 11:11:59

Oferta nader ciekawa. Dobre 100 mega - wow -ciśnie się na usta.. logiczne pytanie jedno..kto to w pełni wykorzysta .

Odpowiedz

2. ~zzz
1

2010-09-27 10:56:30

Poza pakietem także łądne ceny. Przejrzałem stronę i warto podkreślić, że od 10Mbps prędkość wysyłania to 3Mbps, a w najszybszej opcji 4Mbps.

Odpowiedz