DAJ CYNK

Informacja miejska tp

04.05.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 671

Ważne 0

0

Każdy dzwoniący na numer informacji miejskiej tp - 9491 - może teraz dowiedzieć się gdzie znajdzie najbliższy bankomat, sklep, aptekę, kino czy posterunek policji.

Każdy dzwoniący na numer informacji miejskiej tp - 9491 - może teraz dowiedzieć się gdzie znajdzie najbliższy bankomat, sklep, aptekę, kino czy posterunek policji.

Doradca poda także trasę, którą można najszybciej dojść lub dojechać pod wybrany adres. Umożliwia to geolokalizacja, nowa funkcjonalność informacji miejskiej tp.

Pozwala ona m.in. wyszukiwać placówki, o które pyta Klient, leżące najbliżej miejsca które wskaże. Usługa ta dostępna jest na terenie całego kraju, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Dzięki informacji miejskiej tp klient może szybko uzyskać informację, której potrzebuje - numery telefonów oraz adresy służb alarmowych i pogotowia, dyżurujących aptek i szpitali, banków, hoteli i pensjonatów, pubów i restauracji oraz instytucji użyteczności publicznej. Otrzyma także informacje o repertuarach kin i teatrów, wynikach gier liczbowych, kursach walut, kodach pocztowych oraz numerach kierunkowych międzymiastowych i międzynarodowych.

Już wkrótce klient za pośrednictwem numeru 9491 będzie mógł zamówić i zapłacić za bilety do teatrów, na koncerty czy inne wydarzenia kulturalne. Planowane jest także udostępnianie informacji o pracy urzędów w największych polskich miastach - co, gdzie, kiedy i w jakich godzinach można załatwić.

W dalszej przyszłości możliwe będzie zamawianie przez informację miejską tp międzynarodowych biletów na połączenia autobusowe, rezerwacja biletów lotniczych, miejsc hotelowych oraz możliwość realizacji płatności kartą kredytową przez telefon.

Minuta połączenia z numerem 9491 kosztuje 1,05 zł (z VAT 1,28 zł).

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska

Komentarze
Zaloguj się