DAJ CYNK

Info-TV-FM ma w decyzji neutralność technologiczną

25.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2271

Ważne 0

0

UKE zmienił decyzję rezerwacyjną dla Info-TV-FM i wykreślił z niej technologię DVB-H - pisze serwis rpkom.pl.

UKE zmienił decyzję rezerwacyjną dla Info-TV-FM i wykreślił z niej technologię DVB-H - pisze serwis rpkom.pl.

Jak tłumaczy UKE, dzięki temu stanie się możliwe zastosowanie innych rozwiązań, np. takich jak DMB. W decyzji pojawił się zapis neutralny, jednak bez zmiany zobowiązań liczby nadawanych programów (16). UKE nie wyklucza kolejnych zmian decyzji, w tym takich, które dopuszczą sprzedaż detaliczną mobilnej telewizji przez Info-TV-FM.

Źródło tekstu: rpkom.pl

Komentarze
Zaloguj się
11. ~plusiak
0

2010-06-25 23:08:41

Info-TV-FM coś kombinuje, chyba jednak wezmę mały pakiecik Magny

Odpowiedz

10. Muzzy
0

2010-06-25 20:38:01

Wszystko ok, ale dlaczego takie zmiany są wprowadzane teraz, a nie było tego w momencie rozpisania przetargu? Moze gdyby takie zapisy były odrazu to jakieś inne firmy by wystarowały? Może kto inny by złożył najlepsza ofertę?

Odpowiedz

9. WitekT
0

2010-06-25 11:44:55

MArco: niezbyt, bo DVB-T to na sztywno 8 kanałów, a Info-TV-FM w swoim multipleksie musi rozpowszechniać 16.

Odpowiedz

8. ~MArco
0

2010-06-25 11:37:10

A czy to nie umozliwia im odpalenia DVB-T ?

Odpowiedz

7. mac
0

2010-06-25 11:13:56

@6 - wprowadzić se mogą ale przy polskim zasięgu mobilnego internetu poza miastami (a i w centrum Warszawy wewnątrz budynków są problemy) jakość będzie słabiutka a odbiór będzie co chwila zrywany...

Odpowiedz

6. Play4er
0

2010-06-25 10:49:30

I tak nikt tego nie chce. Operatorzy zapewne nie długo wprowadzą telewizje na żywo przez internet.

Odpowiedz

5. WitekT
0

2010-06-25 10:43:04

4: poprawione, dzięki! :-)

Odpowiedz

4. ~
0

2010-06-25 10:31:57

zapis nautralny = zapis neutralny?

Odpowiedz

3. ~mirekb
0

2010-06-25 10:15:17

niewiele im to da oj niewiele..chyba ze cos sensownego zrobią z czestotliwosciami,ale nie zanosi sie na to

Odpowiedz

2. WitekT
0

2010-06-25 10:00:49

ewqaewqa: poprawione, dzięki! :-)

Odpowiedz