DAJ CYNK

Infinity Blade - jabłkowy Unreal bije rekordy popularności

14.12.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2778

Ważne 0

0

Gra Infinity Blade trafiła do App Store 9. grudnia. Przez pierwsze trzy dni zarobiła ponad 1,6 mln dolarów sprzedając się w ponad 271 tys. egzemplarzy. Co takiego oferuje nowy rekordzista pod względem szybkości sprzedaży?

Gra Infinity Blade trafiła do App Store 9. grudnia. Przez pierwsze trzy dni zarobiła ponad 1,6 mln dolarów sprzedając się w ponad 271 tys. egzemplarzy. Co takiego oferuje nowy rekordzista pod względem szybkości sprzedaży?

Gra, jako jedna z pierwszych na smartfonowym rynku, przygotowana została w oparciu o należący do Epic Unreal Engine 3. Pod względem złożoności oprawy graficznej i dynamiki gry Infinity Blade nie ma sobie równych. Warto przy tym podkreślić, że nie jest to jedynie pusta bijatyka, w której walczymy używając gestów, ale rozbudowana gra RPG i wciągający na dłużej niż na jedną chwilę pożeracz czasu.



Grę w cenie 5,99 dolara znaleźć można w AppStore pod tym adresem.

Źródło tekstu: geeky-gadgets, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~bomba
0

2010-12-15 22:30:35

Nie ma co ukrywać że iPhone ma wszystkie gry i ciekawe apsy jako pierwszy Ale andek go goni dlatego ja wybrałem desire HD zamiast jabłka 4 jedno i drugie ma plusy i minusy

Odpowiedz

16. Michalos
0

2010-12-15 10:30:14

Lubie jak tak się kłócicie, zawsze to jakaś atrakcja :P

Odpowiedz

15. ~.
0

2010-12-15 00:37:14

Również pozdrawiam, fajne przedstawienie, bez wyobraźni. Reżyser.

Odpowiedz

14. ~andek
1

2010-12-14 23:59:57

Raany - wyluzujcie trochę. To tylko internet...

Odpowiedz

13. ~...
-1

2010-12-14 21:49:23

@11 Niepotrzebnie się bronisz, to nie był atak... Poza tym te badania nie mówią nic o Tobie, o mnie czy o Kowalskim a pokazują kierunek-myslenia-działania. Sugerują a nie świadczą. A jak dysponujesz odmienną WIEDZĄ to ją przedstaw. @12 Już to pisałem, ale się powtórzę. Nie błyszczysz. Doskonale rozumiem czego dotyczył "prztyczek" w @9. Szkoda że muszę napisać ponownie to co napisałem w @10. To że Ty nie masz o czymś wiedzy, świadczy tylko o tym że nie masz o czymś wiedzy. O NICZYM WIĘCEJ. A Twoje oczekiwania co do sposobu prowadzenia dyskusji mnie zupełnie nie interesują. Staram się nie popełniać błedów argumentacyjno-znaczeniowych, których klasyczny przykład mamy w Twojej wypowiedzi @9. Na koniec dodam, że często bywam złośliwy ale nikt nie jest idealny. Co jeszcze? W @12 zrobiłeś ponownie błąd logiczny (poważnie mówię) a pomio to nie byłeś nawet trochę złośliwy. Warto zawsze poświęcać coś kosztem czegoś, bo inaczej to zwykłe rozdawnictwo. pzdr

Odpowiedz

12. code
1

2010-12-14 21:15:21

Krytyka tyczy się braku źródła. Zawsze dokładam wszelkich starań, by zejść ze słowami i polotem do komentarza, na który odpowiadam. Inaczej interlokutor mógłby mieć trudności ze zrozumieniem :(

Odpowiedz

11. ~vvilk
1

2010-12-14 21:05:36

No to teraz nie wiem kim jestem... Mam IPhone''a i HTC Hero. W takim wypadku jestem bogaty czy biedny, ładny czy brzydki??? Proszę pomóżcie, bo jak nie to zapytam na samosi! Tam przynajmniej dowiem się coś sensownego...

Odpowiedz

10. ~...
-1

2010-12-14 16:39:33

@9 Z D. je wyjąłem. Chciałem zdyskredytować ludzi, którzy mają jabłko.lol Czy ta odpowiedź jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami (czytaj projekcjami)? PS Krytyka na podstawie braku wiedzy to zwykła ignorancja.

Odpowiedz

9. ~
0

2010-12-14 16:04:13

@2 @8 były badania w NY że iPhone to telefon ładny więc wybierają go brzydale, wiesz? Zebrało sie grono zacnych naukowców... I badali. Skąd tyś te pseudo statystyki wrzasnął? :P Nawet jeśli prawdopodobne to zmyślone.

Odpowiedz

8. ~...
0

2010-12-14 15:12:24

@6 Jak zwykle nie błyszczysz, ale ja się do tego już przyzwyczaiłem, lubię różnorodność;]

Odpowiedz

7. ~rain86
0

2010-12-14 14:10:51

ja pierwsze zdanie bym nieco zmienił: "zwykle największymi krzykaczami są ludzie", którzy po prostu nie mięli z nim nigdy do czynienia (zresztą każdy tel ma swoje plusy i minusy - ale niewątpliwie ilość i często jakość takowych na iOS jest plusem)...a co do samej gry jest naprawdę przednia, a grudzień obfituje jeszcze w kilka innych ciekawych premier :D

Odpowiedz

6. ~code
0

2010-12-14 14:06:25

@2; były badania w Polsce, z wynikiem, że iPhone jest najlepszy na świecie. zrobiłem właśnie w pokoju w pracy.

Odpowiedz

5. ~robertnik
0

2010-12-14 14:01:39

Jasne że chodzi o kasę, a właściwie jej niedosyt. Wszyscy będą się utwierdzać w własnym wyborze bo musieli ją podjąć właśnie ze względu na jej brak... Obrzydliwie ;) bogaty będzie miał i to i to a całą tą dyskusje głęboko w... Argumentacja z zaznaczeniem że mnie na to stać jest jak najbardziej właściwa(przecież se kupiłem), choć "buracko" nie skromna. Takim panom życzymy stada dziewczyn tracącym głowę na widok jego smartfona :D, za "pussymagnet" trzeba zapłacić :D:D:D Biedny właściciel X1 :D

Odpowiedz

4. Paweł
0

2010-12-14 13:50:30

Gra nie powiem udana. A co do iPhone, miałem owszem i przesiadłem się na HTC Desire HD. Jakoś nie czuję się biedniejszy a Android daje mi dużo więcej możliwości niż OS Apple.

Odpowiedz

3. ~Rzezniol
0

2010-12-14 13:27:35

Trzeba tak mowic... jestem/czuje sie bogatszy niz byle jaki tam wlasciciel galaxy, x10 czy tam innego HTC ... miusze miec jabłko ... bez wojen systemowych nie bylo by o czym pisac pod takimi newsami. Kazdy system ma swoje wady i zalety dla jednego zaleta jabłka jest ich sklep dla innych wada jabłka jest jego cena ... A to ze ktos nie kupi jabłka wcale nie oznacza ze jest biedny ... moze zwyczajnie oznaczac ze chce jego zdaniem w lepszy sposob wykorzystac te pieniadze ... Moim skromnym zdaniem dzieki temu ze w andka bawi sie wiecej firm to predzej czy pozniej jabłko zostanie wyrażnie przeskoczone ... Juz czuja presje i probuja co słabszych zastraszac procesami patentowymi o MT w telefonach.

Odpowiedz