DAJ CYNK

Inea: Taryfa Diamentowa, pakiety minuty i nowa oferta TV

21.05.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 28

Ważne 0

0

Od 1 czerwca wielkopolska Inea wprowadza Taryfę Diamentową w telefonii stacjonarnej dla klientów indywidualnych oraz nową ofertę dodatkowych pakietów minut dla abonentów tej usługi. Zmienia się takżę oferta telewizyjna.

Od 1 czerwca wielkopolska Inea wprowadza Taryfę Diamentową w telefonii stacjonarnej dla klientów indywidualnych oraz nową ofertę dodatkowych pakietów minut dla abonentów tej usługi. Zmienia się takżę oferta telewizyjna.

W ramach miesięcznego abonamentu za taryfę diamentową operator oferuje 10 tys. minut do wykorzystania na rozmowy lokalne i międzymiastowe bez względu na porę połączenia czy dzień tygodnia - jest to 5,5 godziny dziennie. Naliczanie jest sekundowe.
Abonament Taryfy Diamentowej w promocji Nowy Cyfrowy Dom, przy zakupie oferowanej usługi telewizji cyfrowej i Internetu wyniesie 50,10 zł przez cały okres trwania umowy. Taryfa Diamentowa będzie dostępna także w promocji Tani Telefon w cenie 79,90 zł miesięcznie. W promocji Nowy Cyfrowy Dom będą dostępne także Taryfy Złota 60 w cenie 15,10 zł oraz Złota 300 w cenie 20,10 zł miesięcznie. Odpowiednio w promocji Tani Telefon będą kosztować 34,90 zł i 44,90 zł.

Inea wprowadza także nową ofertę dodatkowych pakietów minut dostępnych dla posiadaczy usługi telefonii stacjonarnej. Zakupienie dodatkowych minut na rozmowy zgodne ze swoimi potrzebami i przyzwyczajeniami pozwala obniżyć koszty połączeń.

W ofercie znajdą się następujące pakiety: - 100 minut do sieci komórkowych,
- 2000 minut do krajowych sieci stacjonarnych do wykorzystania od poniedziałku do piątku w godz. od 20.00-8.00, a także przez całą dobę w sobotę, niedzielę i dni świąteczne,
- pakiet 300 minut na połączenia stacjonarne do większości krajów UE i USA.
Cena abonamentu każdego pakietu to 29,90zł miesięcznie. Minuty są naliczane sekundowo, przed minutami z abonamentu. Będzie istniała możliwość śledzenia wykorzystania minut z tych pakietów w elektronicznym BOA.

Z dniem 1 czerwca Inea całkowicie odświeża swoją ofertę usługi telewizji cyfrowej. Wprowadzane zmiany to m.in. tańszy dostęp do tej usługi, nowe przystępniejsze nazwy podstawowych pakietów telewizyjnych i zmiana oferty cyfrowych pakietów w standardowej rozdzielczości. Abonenci będą mogli wybierać pomiędzy "Pakietem Wygodnym" (wcześniej: Pakiet Podstawowy Cyfrowy), "Pakietem Wygodnym HD" (wcześniej: Pakiet Podstawowy Cyfrowy HD) czy "Pakietem Wygodnym PVR" (wcześniej: Pakiet Podstawowy Cyfrowy HD PVR). Bez zmian pozostają ceny tych pakietów.

Inea planuje zwiększenie wachlarza dostępnych pakietów telewizji cyfrowej w standardowej rozdzielczości. Od czerwca br. w ofercie pojawi się "Pakiet Oszczędny", stworzony dla Abonentów dotychczas wybierających ofertę analogową. Będzie on zawierał 30 podstawowych programów telewizyjnych w jakości cyfrowej (24,90 zł/m-c). W promocji, przy umowie na 18 miesięcy, "Pakiet Oszczędny" będzie dostępny w cenie 19,90 zł przez okres pierwszych 6 miesięcy. Abonenci otrzymają możliwość skorzystania z opcji Multiroomu, czyli możliwości odbioru programów telewizji cyfrowej na drugim telewizorze w gospodarstwie domowym za pomocą dodatkowego cyfrowego dekodera SD.

Z początkiem czerwca wprowadzony zostanie także promocyjny, telewizyjny Pakiet Ekskluzywny. Został on stworzony z myślą o najbardziej wymagających Abonentach, którzy chcą skorzystać z pełnej telewizyjnej oferty oraz wszystkich programów Premium Canal+ i HBO. To pierwsza taka propozycja przygotowana przez operatora. Pakiet będzie zawierał łącznie ponad 150 programów w jakości cyfrowej, w tym 17 programów w jakości HD. Jego cena promocyjna będzie o ok. 30 proc. niższa od sumy cen wszystkich pakietów wchodzących w skład Pakietu Ekskluzywnego i wyniesie 189,90 zł/m-c. Jeśli Abonent skorzysta z dwóch usług INEA, Internetu i telefonu stacjonarnego w ramach nowej oferty Cyfrowego Domu, będzie miała możliwość uzyskania upustu aż do 169,90 zł.

Z usługi telefonii stacjonarnej Inea korzysta już ponad 20,1 tys. , a z oferty telewizji cyfrowej korzysta już blisko 64 tys. gospodarstw domowych w całej Wielkopolsce.

Źródło tekstu: Inea

Komentarze
Zaloguj się