DAJ CYNK

iFlash - lampa błyskowa do iPhone'a

03.12.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7471

Ważne 0

0

iFlash to niewielkie urządzenie, które rozbudowuje iPhone'a lub iPoda Touch o lampę błyskową LED.

iFlash to niewielkie urządzenie, które rozbudowuje iPhone'a lub iPoda Touch o lampę błyskową LED.

iFlasha podpina się pod dolne gniazdo iPhone'a lub iPada. Lampa nie potrzebuje dodatkowego zasilania, czerpie energię bezpośrednio z podłączonego urządzenia. Nieużywany gadżet można przyczepić do gniazda jack w telefonie.

Akcesorium jest kompatybilne z iPhone'ami 3. i 4. generacji i wszystkimi iPodami Touch. Co prawda iPhone 4 ma już wbudowany flash, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby doinstalować kolejny.

Parametry:
Jasność LED: 10cd 13cd ~
Temperatura kolorów: 5000K
Kąt widzenia: 60 stopni
Kolory: czarny lub biały
Wymiary: 44 mm x 19,5 mm x 11 mm
Waga: 28 g
Cena: ok. 30 dolarów

Źródło tekstu: gadgetsandgear.com, wł

Komentarze
Zaloguj się
39. ~megarus
0

2010-12-10 18:16:31

Wiecie co jak się czyta te wasze komentarze to od razu się humor poprawia ;-). P. S. Ktoś jeszcze powinien dodać "Ale urwał";-)

Odpowiedz

38. ~czaras
0

2010-12-09 22:12:37

iPhone a potem długo długo nic, jeśli chodzi o zaawansowanie technologiczne.

Odpowiedz

37. ~...
0

2010-12-07 10:48:47

A tak przy okazji. Wydaję 4000-5000zł rocznie na papierosy, bo straszny "smoluch" ze mnie. Ostatnio stwierdziłem ( rychło w czas-lol) że to jest totalnie bez sensu i już za 3 dni koniec z tym "gófnem". I nawet wiem na co wydam zaoszczędzone pieniądze. Nie będzie to na pewno telefon i podobne duperele. Będzie to natomiast coroczny miły wyjazd "gdzieś". Bo tak między prawdą a prawdą tylko podróżowanie nam zostało. Nawet jak ktoś myśli inaczej, to w przyszłości najprawdopodniej się ze mną zgodzi. Z tej okazji miłych i tylko pozytwnych doznań wszystkim życzę. Pozdrawiam.

Odpowiedz

36. ~...
0

2010-12-07 10:40:40

@35 Kolega napisał "jest uznawany" a nie "jest" pzdr

Odpowiedz

35. fanboy
0

2010-12-07 10:32:40

Bez przesady z tym bogactwem. Czy każdy nałogowy palacz to bogacz? Roczny koszt palenia to nowy iPhone. Dwuletni: iPhone z wypasionym abo (600min +2 GB).

Odpowiedz

34. ~a co to nick?
0

2010-12-06 19:07:28

haha... lampa błyskowa dobra rzecz... no ale są jednak pewne granice :D. Jak dla mnie to akcesorium jest bezużyteczeczne, z takim aparatem jaki ma Iphone =)

Odpowiedz

33. ~NINDUSTRIALNY
0

2010-12-06 13:54:19

generalnie jeden z przedmowcow ma racje. Dla przecietnego amerykanina zakup takiego telefonu to nic wielkiego. Tam te fony sa tak popularne jak u nas sredniej klasy nokie, samsungi itp. Poprostu polacy nie smierdza groszem i rzeczywiscie - jezeli ktos sprawi sobie iphonea- to jest uznawany za mega extra bogacza i burzuja. Niektorzy to lubia. Inni nie. Ja wole NokieN8.

Odpowiedz

32. code
0

2010-12-05 19:35:25

@30: jeśli komentarz, który jest wewnętrznie niespójny i brak mu logiki, przez zastosowanie wielu skrótów myślowych znanych tylko Autorowi, co w efekcie wyszło jako bełkot osoby nie rozumiejącej tematu do końca - nazywasz wartościowym? :) a przeczytałeś mój komentarz ze zrozumieniem? PS: nie Tobie wiek oceniać.

Odpowiedz

30. ~sebaa
0

2010-12-05 15:54:01

@29, akurat komentarz 28 jest jednym z konstruktywniejszych komentarzy. A co jest symbolem ? Większość Amerykańskich seriali, filmów jest wręcz przesiąknięte logiem Apple. Może po części jest to spowodowane tym, że Apple swój sprzęt oznacza "świecącym jabłuszkiem" i wiele osób podświadomie zwraca na to uwagę, przechodząc obojętnie obok innego sprzętu. A co do Vansów i mody jaka kiedyś na nie była, to jest to bardzo dobry przykład. Ale widocznie jesteś zbyt młody i nie wiesz o co chodzi.

Odpowiedz

29. ~code
0

2010-12-05 13:32:03

@28; szkoda, że dla Ciebie iP jest symbolem zachodniego świata. co to są Vansy? takie biedne buty w cenie do 300zł?

Odpowiedz

28. ~...
0

2010-12-04 20:31:13

@24 Naciągane teorie głośisz. Symboli zachodniego świata reklamować nie trzeba( wystarczy je reklamoać na zachodzie) A jak mi nie wierzysz to popatrz jak małe już w sumie są różnice na ulicach wschodnich i zachodnich miast ( ubrania, telefony, fryzury itd.) Tylko nie porównuj Paryża z Wejcherowem na przykład. Po prostu duża część osób myśli że u nas jest już prawie tak jak na zachodzie a nie jest, podobieństwa są pozorne. Mówiąc jeszcze inaczej gdyby iPhon kosztował 3 czy 4 tysiące dolarów to ile osób na zachodzie by go kupiło? Według mnie zancznie mniej niż za 3 czy 4 tysiące złotych w Polsce. I teraz naważniejsze- odpowiedz sobie na pytanie o czym to świadczy? pzdr PS Pamieta ktoś obuwie marki Robins? Bo Vansy prawie każdy pewnie:)

Odpowiedz

27. fanboy
1

2010-12-04 19:56:39

To było w czasach gdy na Allegro było drożej niż u operatora + najtańsze abo*24.

Odpowiedz

26. ~
0

2010-12-04 19:48:35

@24 fanboy na alledrogo nie trafiłeś ? Jest tam około 1000 iPhonów z czego 386 sztuk iPhone 4.

Odpowiedz

25. ~
2

2010-12-04 19:43:14

W cenie iPhona złożonego z ogólnie dostępnych podzespołów innych firm jest sporo kasy za marketing. Nie wszyscy lubią płacić za marketing, przeciętnego sprzętu, tyle pieniędzy.

Odpowiedz

24. fanboy
-2

2010-12-04 19:41:06

Nie wiem co Wy z tym marketingiem Apple. W polskiej TV nie widziałem ani jednej reklamy Apple, za to mnóstwo innych firm z różnych branż promuje się obiecując konkursy gdzie do wygrania są "iGadżety". Może tak to działa na Waszą podświadomość że wpada kątem oka i funkcjonuje w podświadomości jako reklama Apple. Za to jest mnóstwo antyreklamy zwłaszcza na forach. Mimo to aby kupić iPhona 4 musiałem nieźle natrudzić się aby trafić na salon gdzie akurat była dostawa. W innych informowano że "otrzymali kilka sztuk ale rozeszły się jak świeże bułeczki". 1. Najlepsze rzeczy nie potrzebują reklamy ani promocji. 2. Przeciętne potrzebują reklamy aby wybrano je z pośród wielu podobnych. 3. Aby sprzedać bubel nie wart żadnych pieniędzy albo przewartościowany trzeba mieć talent akwizytorski.

Odpowiedz