DAJ CYNK

Idea: Licencja GPRS II

01.03.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 46131

Ważne 0

0

Druga edycja wspólnej promocji HP oraz IDEI promocji taniego dostępu do Internetu dla mobilnych użytkowników biznesowych

Druga edycja wspólnej promocji HP oraz IDEI promocji taniego dostępu do Internetu dla mobilnych użytkowników biznesowych

Hewlett-Packard i Idea wprowadzają od początku marca br. promocyjną ofertę pod nazwą LicencjaGPRS II dla użytkowników biznesowych, będącą przedłużeniem poprzedniej jej edycji. Kierując się troską o tych klientów, którzy nie zdążyli skorzystać ze wspólnej oferty, Hewlett-Packard i Idea zdecydowały się na jej kontynuację na niezmienionych warunkach. Jedyną różnicą jest wymiana jednego z partnerów dystrybuujących ofertę. Miejsce sieci sklepów Media Markt zastąpiła nowa, dynamicznie się rozwijająca sieć sklepów MTS Notebook. Dodatkowo, drugi dystrybutor oferty - firma Vobis Microcomputer - rozszerzył swój kanał sprzedaży o sklepy niektórych swoich partnerów prowadzących salony sprzedaży pod szyldem firmy Vobis.

W ramach promocji, każdy klient, który dokona zakupu produktów mobilnych HP może skorzystać ze specjalnej oferty sieci Idea polegającej na zryczałtowanej opłacie za transmisję GPRS w wysokości 49 złotych (bez VAT) miesięcznie.

Firma Hewlett-Packard - w ramach promocji LicencjaGPRS II - obniżyła ceny wybranych rozwiązań mobilnych. Szczegóły tej oferty dostępne są w punktach sprzedaży oferty lub na stronie www.hp.pl/idea

Oferta - dostępna jedynie w sieciach sprzedaży MTS Notebook i Vobis Computer - trwa od 1.03. do 31.05.2004 r. lub do wyczerpania zapasów. W ramach promocji, klient ma do wyboru jeden z dwóch zestawów promocyjnych:

Zestaw I:
* dowolny komputer przenośny HP Compaq Business Notebook w cenie standardowej lub promocyjnej
* Modem GPRS w standardzie PCMCIA firmy SonyEricsson w cenie 299 zł bez VAT (364,78 zł z VAT)
* Karta SIM z usługą LicencjaGPRS w cenie 49 złotych bez VAT (59,78 zł z VAT) miesięcznie, umożliwiającą nieograniczony dostęp do usługi transmisji pakietowej GPRS w sieci Idea.

Zestaw II:
* Dowolny komputer kieszonkowy HP iPaq z modułem łączności bezprzewodowej Bluetooth w cenie standardowej lub promocyjnej
* Telefon GPRS Nokia6310i lub Siemens S55 w cenie 1 zł bez VAT (1,22 zł z VAT) wraz z dowolnie wybranym planem z oferty Idea dla Firm
* Usługa LicencjaGPRS w cenie 49 zł bez VAT (59,78 zł z VAT) miesięcznie, umożliwiająca nieograniczony dostęp do usługi transmisji pakietowej GPRS w sieci Idea.

Ważne informacje dotyczące promocji LicencjaGPRS:
1. Promocja jest realizowana wyłącznie w sieciach sprzedaży MTS Notebook i Vobis Computer. Lista sklepów tych sieci sprzedaży zamieszczona jest poniżej oraz na stronach www.hp.pl/idea
2. Powyższe zestawy nie podlegają rozdziałowi, ani zamianie komponentów w nich zawartych.
3. Zakupu modemu GPRS w zestawie I lub telefonu GPRS w zestawie II w podanych cenach jest jednoczesne nabycie produktu HP dostępnego w punkcie sprzedaży.
4. Użytkownik w miejscu zakupu produktu HP zobligowany jest do podpisania umowy o świadczeniu usług telekomunikacyjnych na 24 miesiące.
5. Usługa LicencjaGPRS umożliwia nieograniczony dostęp do Internetu z wykorzystaniem transmisji pakietowej GPRS w sieci Idea przez apn o nazwie www.idea.pl.
6. W czasie trwania umowy (24 miesięcy) abonent nie może dokonać dezaktywowania usługi LicencjaGPRS.
7. W przypadku zestawu II, abonent zobowiązany jest do wyboru jednego z planów taryfowych z oferty Idea dla Firm.
8. Dodatkowe informacje dotyczące promocji LicencjaGPRS II dostępne są na stronach www.hp.pl/idea oraz www.idea.pl/hp oraz w punktach sprzedaży oferty.
9. Klient może nabyć dowolną liczbę zestawów promocyjnych.

Źródło tekstu: Idea

Komentarze
Zaloguj się