DAJ CYNK

Ice Bucket Challenge by TELEPOLIS.PL

29.08.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 15668

Ważne 26

21

Nas wyzwał Orange i Wojtek Jabczyński, a my wyzwaliśmy... sami zobaczcie kogo. Woda była nie tylko z wiadra, ale i z nieba - to chyba jakiś znak. ;-)

Nas wyzwał Orange i Wojtek Jabczyński, a my wyzwaliśmy... sami zobaczcie kogo. Woda była nie tylko z wiadra, ale i z nieba - to chyba jakiś znak. ;-)

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
383. ~2014
-1

2014-09-05 21:55:18

Kim jest ten brzydki tłuścioch o pedalskiej wymowie?

Odpowiedz

382. ~Calm 7
0

2014-09-01 15:17:38

380). Chyba bym nie używał, klonie :-p

Odpowiedz

381. ~rybak
0

2014-09-01 12:15:34

cała ta wodna otoczka jest...pajacowaniem. o ile można zrozumiec zblazowanych tzw. celebrytów i innych idiotów którzy zwracają tym na siebie uwagę to ludzie traktujacy sie serio tego raczej nie robią. sam cel oczywiscie istotny i jak najbardziej ważny. jednakże mamy tzw. demokracje i każdy może sobie na łeb wylac cokolwiek.

Odpowiedz

380. ~Calm7
0

2014-09-01 10:32:12

Nie jest zła na starsze modele telefonów. Ale żywiec dobrze schlodzony też jest dobry.

Odpowiedz

379. ~
0

2014-09-01 10:25:32

Calm7, mistrzu, dobra jest ta Opera Mini 4.2? Bo się zastanawiam nad nią

Odpowiedz

378. ~Calm 7
0

2014-09-01 08:15:02

377). Jak kogoś nie stać, to musi się oblać ;-)

Odpowiedz

377. ~Antek
1

2014-09-01 07:48:30

Idiotyzm. Oblać się, żeby mniej wpłacić. To chyba jakiś sknera wymyślił. Bogaty sknera. Pierwszy zrobił z siebie idiotę, a następni idą za nim jak lemingi. A pieniędzy na chorych przez to mniej. Idiotyzm.

Odpowiedz

376. ~
-1

2014-09-01 07:45:07

Piaskownica.

Odpowiedz

375. ~Egon
0

2014-09-01 04:56:17

W taki pojemnik dokładnie zapakowałem pierwsza żonę. Uciekła ze śmieciarzem właśnie dlatego bo obiecal jej że za butelki które od nas zabiera nieźle się urządza

Odpowiedz

374. ~Calm 7
0

2014-09-01 01:07:30

373). Nie ten walcowaty, a kwadratowy - duża paka. * A o kobietach się nie wypowiadam - jak przeżyjesz, to sam się dowiesz z czym to się jje :-D

Odpowiedz

373. ~Egon wędruje
0

2014-09-01 00:25:37

Jeżeli to jest ten duży kosz to on ma 240 litrów.Nie od dziś wiadomo że kobiety mogą więcej.lanie wody to ich specjalność :-) topia nas w potoku ...słów a w tym jazgocie czując się jak ryba w wodzie

Odpowiedz

372. ~Calm 7
0

2014-08-31 23:53:00

371). Haha nie osoba, a kobieta :-D i fakt, jak to na nią wylali, to równowagę straciła, i popłynęła, hehe PS. Nie wiem ile to było litrów - sam pomyśl: duży kosz na śmieci, ile może mieć? Około 400?

Odpowiedz

371. ~Calm7
0

2014-08-31 23:40:34

No żebym tak zryżał jak sam tego nie widziałem. Wprawdzie osobnik którego zamoczono ta woda miał jakby szczątkowe płetwy na grzbiecie ale skrzeli nie stwierdzono

Odpowiedz

370. ~egon w podróży
0

2014-08-31 23:22:54

nie żebym wątpił w to co sam widziałes ...ale 400 litrów ? nie ma w europie witka a który po przyjeciu tylu litrow nie spłynałby szczupakiem z ta woda.woda to żywioł i nie ma na nia mocnych. jedynie ci co maja skrzela moga sie oprzec i cos nam opowiedziec o tym. tu jednakze kłopot bo ryby głosu nie maja.poza tym... taka ilosc wody rodzi kolosalne kłopoty. bo jezeli przyjac proporcje ze 4 litry wody mieszamy ze 100 zł ...to ile wymaga kasy zmieszanie z 400 litrami?

Odpowiedz

369. ~Calm 7
0

2014-08-31 23:05:03

Dajcie spokój z tym wiaderkiem wody. Właśnie widziałem jak to się robi: z 400 litrów z kosza na głowę :-)

Odpowiedz