DAJ CYNK

I po Skyfire... przynajmniej w Polsce

01.07.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 18666

Ważne 0

0

Skyfire to jedna z najlepszych na rynku mobilnych przeglądarek internetowych. Od pierwszego lipca jej działanie zostało ograniczone terytorialnie do jedynie trzech krajów: USA, Wielkiej Brytanii i Kanady.

Skyfire to jedna z najlepszych na rynku mobilnych przeglądarek internetowych. Od pierwszego lipca jej działanie zostało ograniczone terytorialnie do jedynie trzech krajów: USA, Wielkiej Brytanii i Kanady.

Program korzysta z dodatkowych serwerów pośredniczących, które przystosowują strony do możliwości sprzętowych danego telefonu. 23. czerwca producent wypuścił wersję 2.1 aplikacji Skyfire, która zyskała wsparcie dla materiałów strumieniowych Flash i wyświetlała je lepiej nawet od autorskiego Adobe Flash 10.1 dla urządzeń mobilnych.



Teraz działanie programu zostało ograniczone jedynie do trzech krajów. W komunikacie mowa była o urządzeniach z Symbianem i Windows Mobile, najprawdopodobniej ucierpią jednak też użytkownicy adroidowej wersji aplikacji.

Źródło tekstu: wmpoweruser, wł

Komentarze
Zaloguj się
30. ~
0

2010-11-04 21:00:58

Od opery mini systemowe przegladarki juz sa lepsze... Bynajmniej safari w iphone A tu chodzi o to zeby flash obslizyc a to malo ktorA potrafi...

Odpowiedz

29. ~ucweb
0

2010-10-18 16:52:08

użytkownik UCWeb pozdrawia userów ślamazarnej i ułomnej Opery (użyjcie UCweb to pojmiecie o czym mówię) i śp. Skyfire 8)

Odpowiedz

28. ~Ja
0

2010-08-28 09:15:16

Polecam uzard web .

Odpowiedz

27. ~xxx
0

2010-08-21 21:54:11

zal was skyfire to byla najlepsza przegladarka a ta wasza opera to ***

Odpowiedz

0

2010-08-14 23:45:19

@24 Bo by im serwery nie wytrzymały. To co widzisz na operze najpier jest u nich kompresowane, jakby wszyscy użytkownicy używali flasha to by mogli nie wytrzymać, albo musieli modernizować co wiąże się z kosztami. No chyba żeby to wprowadzili tylko dla niektórych regionów (jak skyfire) i ograniczyć użytkowników. Ja najbardziej jestem wkurzony, bo miałem zakładki i nie mogę ich wydobyć ze skyfire

Odpowiedz

25. ~gosc
0

2010-08-10 23:08:35

niestety na win mobile tez padaczka

Odpowiedz

24. ~Opera
0

2010-08-07 19:15:36

Czemu do opery niedadzą flasha?????

Odpowiedz

23. ~david
0

2010-08-03 16:04:49

"Yesterday we began notifying 1.0 users outside of North America and Western Europe that we will phase out the 1.0 service. Because 1.0 is only on Windows Mobile and Symbian, only those handsets are affected. Our 2.0 product is growing incredibly fast and continues worldwide. Skyfire 1.X will no longer be supported outside of North America and Western Europe effective July 1st, 2010." I tyle. androidowi użytkownicy aplikacji nie ucierpią :)

Odpowiedz

22. ~...
0

2010-07-26 11:37:07

n95 i e60 nie działa.

Odpowiedz

21. ~zawak
0

2010-07-05 22:54:13

N97 niestety padaka

Odpowiedz

20. ~Xadi
0

2010-07-02 21:43:05

E61 nie dziala

Odpowiedz

19. ~
0

2010-07-02 12:55:58

skyfire na Noki82 czwartek nie działał (dodatkowo informacja o zaprzestaniu wsparcia), dzisiaj (piątek) działa normalnie -bez problemu można przeglądać polskie strony. Pewnie serwery są mniej obciązone to odblokowali działanie.

Odpowiedz